مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

مقایسه سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

مقایسه سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری در کشور انگلستان یکی از راه های مهاجرت به این کشور است، برای سرمایه گذاری در انگلستان راه های گوناگونی وجود دارد که متقاضی باید با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کند. مقایسه سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان به سرمایه گذاران در این کشور کمک میکند تا بهترین و کم ریسک ترین روش را انتخاب نمایند. اگر شما هم کشور انگلستان را برای سرمایه گذاری انتخاب کردید تا پایان این نوشتار موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت را همراهی کنید.

  • بهترین روش سرمایه گذاذری در انگلستان چیست؟
  • آیا می توان با 50000 پوند در انگلستان اقامت دریافت کرد؟
  • کمترین مبلغ برای سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت این کشور چقدر است؟
  • روش های متفاوت سرمایه گذاری در انگلستان کدامند؟

درباره سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

اگر قصد دارید سرمایه گذاری 200000£ (پوند) را تجربه کنید می توانید این مبلغ را در اوراق قرضه دولتی، سرمایه وام در شرکت های فعال و شرکت های ثبت شده و یا خرید سهام سرمایه گذاری کنید. برای سرمایه گذاری 200000£ (پوند) در کشور انگلستان متقاضی باید ویزای TIER1 را دریافت کند، این ویزا یکی از سریع ترین و مطمئن ترین راه جهت اخذ اقامت کشور انگلستان است و مختص افرادی می باشد که دارای سرمایه آزاد هستند. متقاضیان با دریافت این ویزا نمی توانند اقداماتی مانند: سرمایه گذاری در حوزه املاک، فعالیت به عنوان مربی و ورزشکار حرفه ای، خرید سهام عام و فعالیت به عنوان پزشک و دندان پزشک (مگر آنکه در دانشگاه های انگلستان تحصیل کرده باشید) را انجام دهید.

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان دریافت ویزای 50000£ (پوندی) می باشد. برای سرمایه گذاری از این طریق محدودیت سنی در نظر گرفته شده است و سن فرد باید بیشتر از 16 سال باشد. متقاضی باید علاوه بر این مبلغ، مبلغ دیگری را برای پرداخت هزینه های زندگی خود در کشور انگلستان داشته باشد.

متقاضیان خارجی و بین المللی که از طریق تحصیل وارد کشور انگلستان شده باشند برای اخذ ویزای 50000£ (پوند) انگلستان شانس بیشتری دارند. به این منظور دانشجو باید پس از فارغ التحصیلی مدارک تحصیلی، گواهی تمکن مالی و طرح اقتصادی خود را به اتاق تجارت و بازرگانی کشور انگلستان ارائه کند. لازم به ذکر است، دانشجویانی که از رشته های مدیریت و تجارت فارغ التحصیل شده باشند شانس بیشتری برای موفقیت در کسب و کار و سرمایه گذاری دارند.

مقایسه شرایط سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

متقاضیانی که قصد دریافت ویزای TIER1 را دارند باید بدانند این ویزا به عنوان ویزای کارآفرینی در انگلستان به شمار می آید. این ویزا دارای سیستم امتیاز بندی می باشد و متقاضی باید حداقل 95 امتیاز کسب کند. در این روش متقاضی باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد و حداقل مدرک IELTS4 را ارائه کند. علاوه بر این متقاضی باید مدارک تمکن مالی جهت اثبات توانایی در پرداخت هزینه های زندگی خود و اعضاء خانواده را ارائه کند. روند کار برای اخذ این ویزا به این صورت است که متقاضی باید طرح توجیهی برای کسب و کار خود ارائه کند و تمامی این مبلغ را برای تاسیس شرکت و کارآفرینی پرداخت کند.

متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان را دارند نمی توانند با ویزای تحصیلی اقامت دائم در کشور انگلستان را تجربه کنند. اگر قصد دارید پس از فارغ التحصیلی در این کشور اقامت داشته باشید می توانید از طریق ویزای 50000£ (پوند) اقامت در این کشور را تجربه کنید. برای سرمایه گذاری از این طریق فرد باید طرح نوآورانه ارائه کند، طرح ارائه شده شما مورد بررسی قرار می گیرد اگر با طرح شما موافقت شود نامه ای برای شما ارسال می شود تا بتوانید در باب طرح خود توضیحات تکمیلی را ارائه کنید.

مقایسه شرایط سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

مقایسه اقامت سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان

متقاضیان می توانند از طریق هر دو روش در کشور انگلستان اقامت داشته باشند، اما برای اقامت از طریق هر یک از روش های ممکن شرایط و مقرراتی وجود دارد. اگر موفق به اخذ ویزای TIER1 شوید می توانید به مدت 3 سال و 4 ماه در کشور انگلستان اقامت داشته باشید. اگر فرد در کارآفرینی موفق باشد می تواند پس از گذشت این مدت ویزای خود را به مدت 2 سال دیگر تمدید کند. پس از گذشت 5 سال متقاضی می تواند برای خود، همسر و فرزندان با سن کمتر از 18 سال اقامت دائم انگلستان را کسب کند. نکته بسیار مهم این است که فرد می تواند از طریق این ویزا 2 خانواده را برای مهاجرت اعزام کند.

متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری 50000£ (پوند) دارند می توانند به همراه همسر و فرزندان با سن کمتر از 18 سال در کشور انگلستان اقامت داشته باشند. اعتبار این ویزا 3 ساله است در صورت موفقیت می توانید پس از گذشت این مدت ویزای خود را برای مدت 5 سال تمدید کنید. با گذشت 8 سال از اقامت در کشور انگلستان می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. با مطالعه مقاله سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب خواهید کرد.

سرمایه گذاری در انگلستان در 2022

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در خصوص مقایسه سرمایه گذاری 200 و 50 هزار پوندی انگلستان کسب کردید. یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در انگلستان سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی است، برای اطلاع از شرایط این روش به مقاله سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی در انگلستان مراجعه کنید. لازم به ذکر است در سال 20221 سرمایه گذاری با مبالغ مذکور منجر به اخذ اقامت نمی شود و افراد باید حداقل مبلغ 2000000£ (پوند) سرمایه گذاری نمایند. برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در کشور انگلستان یا سایر کشورهای دنیا می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.