مهاجرت کاری هلند

بازار کار رشته مدیریت در هلند

بازار کار رشته مدیریت در هلند

متقاضیان و کارکنان خارجی جهت مشغول به کار شدن در زمینه مدیریت در هلند حتما باید از بازار کار رشته مدیریت در هلند اطلاعات کافی داشته باشند. کشور هلند دارای شرایط اقتصادی بسیار خوب و با ثبات می باشد و بازار کار رشته مدیریت در هلند نیز از بهترین بازارهای کاری در این کشور پیشرفته می باشد. مهاجرت به کشور هلند از طریق ویزای کار، ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، کارآفرینی، ازدواج و یا سایر موارد امکان پذیر می باشد.

به دلیل مطلوب بودن شرایط بازار کار رشته مدیریت در هلند، هر ساله مدیران و متقاضیان زیادی با داشتن پیشنهاد کاری به این کشور مهاجرت می کنند. هلند یکی از محبوب ترین مقاصد مدیران و مهندسان می باشد و در این نوشتار توسط متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای مطلع سازی تمامی هموطنان عزیز درباره بازار کار رشته مدیریت در هلند و شرایط کار و تحصیل در زمینه مدیریت در این کشور تهیه شده است.

درباره بازار کار رشته مدیریت در هلند در 2021

شرایط مشغول به کار شدن در بازارهای مختلف کشور هلند با اکثر کشورهای دنیا متفاوت می باشد. در سال 2021 متقاضیانی که قصد ورود به بازار کار رشته مدیریت در هلند را دارند حتما باید توانایی صحبت کردن به زبان هلندی را داشته باشند. لازم به ذکر است که زبان انگلیسی زبان دوم مردم کشور هلند می باشد و بیش از 90% از ساکنین این کشور مایل به یادگیری زبان انگلیسی می باشند. کشور هلند در بخش شمال غربی قاره اروپا واقع شده است و بیش از شانزده میلیون نفر جمعیت دارد. پایه های اصلی اقتصاد کشور هلند پرورش گل، دامداری و کشاورزی، صنایع شیمیایی، کشتی سازی و گاز می باشند. واحد پول کشور هلند یورو (€) می باشد و شایان ذکر می باشد که قبل از یورو، گیلدر هلندی واحد پول کشور هلند بوده است.

متقاضیان و مدیران خارجی برای ورود به بازار کار رشته مدیریت در هلند حتما باید از یک کمپانی و یا سازمان پیشنهاد کاری داشته باشند. با کسب پیشنهاد کاری از کارفرمای کمپانی هلندی، متقاضیان می توانند اقدام به کسب ویزای کاری این کشور کنند. به یاد داشته باشید که مدیران باید در زمینه های مدیریت کارمندان، امور مالی کمپانی و همچنین توسعه سیاست های کمپانی و سایر موارد مربوطه توانایی و مهارت داشته باشند. آن ها باید بتوانند تیم های عملیاتی گوناگون را توسعه، مدیریت و رهبری کنند. مشغول به کار شدن در هلند و مهاجرت کاری به این کشور یکی از رایج ترین و بهترین روش های کسب اقامت در هلند می باشد.

شرایط بازار کار رشته مدیریت در هلند در 2021

فعالیت و کار در زمینه مدیریت در هلند در زمینه های مختلفی امکان پذیر می باشد. مسئولیت مدیران در کمپانی های مختلف متفاوت می باشد و آن ها می توانند در زمینه مدیریت مالی، مدیریت ورزشی، مدیریت تجاری و یا سایر زمینه ها مشغول به کار شوند. مدیران می توانند در زمینه های مختلف تجاری مسئولیت مدیریت در زمینه عملیات، مدیریت مشتریان و فروش را برعهده بگیرند. آن ها می توانند یک برنامه تجاری و یا بیزنس پلن تهیه کنند و از طریق مشارکت ها و پروژه های جدید موجب پیشرفت و توسعه کمپانی و سازمان شوند. در سال 2021 همانند قبل علاوه بر این، مدیران می توانند سیاست تجارت برای کمپانی تنظیم کنند و شعبه های مختلف یک کمپانی یا مرکز را مدیریت کنند.

مسئولیت های مدیران در هلند

مدیر یک کمپانی و یا سازمان در هلند می بایست مسئولیت هدایت و مدیریت تیم ها و گروه های مختلف در مرکز را به عهده بگیرد و در حوزه تجارت تصمیم گیری های هوشمندانه انجام دهد. او باید برای مشارکت در اهداف کلی تجارت و همچنین پشتیبانی از الزامات اداری با ذینفعان داخلی و خارجی همکاری کند و قادر به پشتیبانی، شروع و همچنین هدایت پروژه ها باشد. مدیران وظیفه مدیریت انتظارات و ایجاد راه حل های تجاری برای سازمان های خود را بر عهده دارند. آن ها مسئول ایجاد برنامه های تجاری مؤثر برای ایجاد درآمد بیشتر، افزایش وفاداری به برند و بهبود رضایت مشتری هستند. کار در هلند در زمینه مدیریت نیاز به مدرک تحصیلی دانشگاهی معتبر دارد و در ادامه به شرایط تحصیل مدیریت در هلند اشاره خواهیم کرد.

شرایط بازار کار رشته مدیریت در هلند

شرایط تحصیل رشته مدیریت در کشور هلند

تحصیل در دانشگاه های کشور هلند به زبان هلندی و با مدرک زبان هلندی B1 امکان پذیر می باشد و متقاضیان می توانند در دوره های تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و پزشکی در این کشور مشغول به تحصیل شوند. هزینه های تحصیل در دانشگاه های کشور هلند متفاوت می باشد؛ اما می تواند گفت که هزینه های تحصیل در دانشگاه های با کیفیت و سطح بالا این کشور از 8000$ الی 17000$ (دلار آمریکا) در سال می باشد. متقاضیان و افرادی که قصد دارند در کمپانی های کشور هلند به عنوان مدیر در بخش های و زمینه های مختلف استخدام شوند، می بایست حتما از دانشگاه های معتبر مدرک تحصیلی در زمینه مدیریت کسب کنند. سطح تحصیلات مدیران در میزان حقوق و درآمد آن ها موثر می باشد و متقاضیان می توانند با کسب مدارک فوق لیسانس و دکترا درآمد و حقوق بیشتری داشته باشند.

هزینه و مدارک جهت تحصیل در رشته مدیریت در هلند

با توجه به مقطع تحصیلی و دانشگاهی که فرد از آن پذیرش بگیرد، تحصیل در گرایش های مختلف مدیریت، سالانه بین 12000€ تا 16000€ (یورو) شهریه خواهد داشت. البته شهریه پرداختی از سوی دانشجویان حوزه اقتصادی اروپا (AAE) و اتحادیه اروپا (EU) کم تر خواهد بود. علاوه بر شهریه دانشگاه، دانشجویان باید هزینه زندگی در هلند را هم در نظر بگیرند که به شرح ذیل می باشد:

حدود هزینه زندگی ماهانه در آمستردام حدود هزینه زندگی ماهانه در سایر شهرهای هلند
از 1000€ تا 1300€ (یورو) از 850€ تا 1100€ (یورو)

جهت تحصیل مدیریت در دانشگاه های هلند متقاضیان می توانند از بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی نیز بهره مند شوند و هزینه های تحصیل و اقامت خود را به طور چشمگیری کاهش دهند. در صورتی که دانشجویان بخواهند در دانشگاه های کشور هلند به زبان انگیسی مشغول به تحصیل شوند، می بایست مدرک زبان آیلتس (حداقل نمره 6) داشته باشند. علاوه بر این، متقاضیان باید مدارکی چون مدارک شناسایی، انگیزه نامه، دو قطعه عکس، بیمه درمانی، مدارک پزشکی و پرونده سابقه های تحصیلی خود را جهت ورود به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند و توان مالی خود را نیز برای ورود به دانشگاه ثابت کنند.

درآمد بازار کار رشته مدیریت در کشور هلند

درآمد مدیران و افراد متخصص در کشورهای مختلف دنیا به سابقه کاری و مدرک تحصیلی و توانایی های فردی بستگی دارد. افرادی که سابقه و تجربه کاری بیشتری دارند، از حقوق، درآمد و مزایای بیشتری بهره مند می شوند. البته باید در نظر داشته باشید که بالا بودن سطح تحصیلات نیز از مهم ترین عوامل افزایش میزان درآمد می باشد. مدیران با تجربه شرکت های بزرگ در هلند ممکن است ماهانه تا 20000€ (یورو) هم درآمد داشته باشند. هموطنان عزیز و گرامی برای مشغول به کار شدن در کشور هلند و یا سایر کشورهای اروپایی می توانند با هماهنگی های قبلی جهت مطلع شدن از شرایط کسب ویزا و مجوز اقامت به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.