مهاجرت کاری آرژانتین

حقوق ماهیانه کار در آرژانتین

حقوق ماهیانه کار در آرژانتین

حقوق ماهیانه کار در آرژانتین در بخش های مختلف متفاوت است و اطلاع از شرایط کار و میزان حقوق به متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند کمک میکند تا بهترین تصمیم را برای شروع کار و زندگی در آرژانتین بگیرند. مهاجرت کاری به آرژانتین یکی از راه های رایج برای مهاجرت به این کشور است که دارای شرایط و قوانینی می باشد. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله تصمیم دارند به بررسی شرایط کار و حقوق ماهیانه کار در آرژانتین بپردازند و اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیار متقاضیان قرار دهند. اگر قصد مهاجرت کاری و اقامت در کشور آرژانتین را دارید تا پایان ما را همراهی کنید.

 • شرایط کار در کشور آرژانتین چیست؟
 • آیا درآمد نیروی کار خارجی در این کشور مناسب است؟
 • بالاترین درآمد در آرژانتین متعلق به کدام مشاغل است؟
 • متوسط درآمد در کشور آرژانتین چقدر است؟

شرایط کار در کشور آرژانتین

متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد مهاجرت کاری به کشور آرژانتین را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که یافتن کار در این کشور آسان نیست و آرژانتینی ها بیشتر ترجیح می دهند افراد محلی و بومی را استخدام کنند. در واقع می توان گفت اولویت استخدام در این کشور شهروندان آرژانتینی است تا متقاضیان خارجی. شرایط کاری در کشور آرژانتین همانند کشورهایی مثل آلمان و اتریش در شرایط خوبی قرار ندارد، افرادی که در زمینه هایی مانند فناوری اطلاعات، حوزه های نفتی، بانکداری، طراحی لباس، عکاسی و سایر زمینه های هنری دارای تخصص می باشند شانس بیشتری برای یافتن کار در کشور آرژانتین دارند. نکته مهمی که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند این است که برای ورود به بازار کار در آرژانتین فرد باید به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشد.

مشکل عمده کار در کشور آرژانتین نبودن فرصت های شغلی است به طوری که نیاز به نیروی کار در این کشور حس نمی شود، در نتیجه کارفرمایان این کشور برای استخدام ترجیح می دهند شهروندان این کشور را به جای متقاضیان خارجی و بین المللی استخدام کنند. طبق قوانین وضع شده در کشور آرژانتین متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد ورود به بازار کار کشور آرژانتین را دارند باید با دریافت اقامت موقت حداقل به مدت 24 ماه در کشور آرژانتین زندگی کرده باشند.

بررسی حقوق ماهیانه کار در آرژانتین

بررسی حقوق ماهیانه کار در آرژانتین

طبق قوانین وضع شده در کشور آرژانتین کارکنان باید در طول روز به مدت 8 ساعت مشغول به کار باشند، به طور معمول هر فرد باید در طول هفته به مدت 48 ساعت مشغول به کار باشد. در رابطه با میزان حقوق و دستمزد در کشور آرژانتین می توان گفت کارفرمایان به میزان 13 ماه به کارکنان خود حقوق و دستمزد می پردازند، بخشی از این حقوق در ماه ژوئن و بخشی دیگر در ماه دسامبر پرداخت می شود. حقوق ماهانه در مشاغل مختلف متفاوت است، میانگین حقوق و دستمزد ماهانه در کشور آرژانتین 90600ARS (پزو آرژانتین) است. حقوق ماهیانه کار در آرژانتین در برخی از مشاغل به شرح ذیل است.

معرفی شغل حقوق و دستمزد ماهانه
جراح ارتوپد 402000ARS (پزو آرژانتین)
متخصص قلب و عروق 356000ARS (پزو آرژانتین)
پزشک بیهوشی 338000ARS (پزو آرژانتین)
اورولوژیست 328000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر بانک 205000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر دارایی 182000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر مالی 179000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر ارشد شرکت 165000ARS (پزو آرژانتین)
معاون 155000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر بازاریابی 152000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر کل املاک و مستغلات 149000ARS (پزو آرژانتین)
مدرس 149000ARS (پزو آرژانتین)
رئیس بازاریابی و فروش 146000ARS (پزو آرژانتین)
مدرس ریاضیات 145000ARS (پزو آرژانتین)
حسابدار 142000ARS (پزو آرژانتین)
رئیس منابع انسانی 137000ARS (پزو آرژانتین)

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور آرژانتین را دارند می توانند برای کسب اطلاعات عمومی در رابطه با این کشور به مقاله درباره آرژانتین مراجعه کنند.

ویزای کار و حقوق ماهیانه کار در آرژانتین

متقاضیان خارجی و بین المللی برای کار در کشور آرژانتین به ویزای کار این کشور نیاز دارند، به این منظور متقاضی باید درخواست خود را به سفارتخانه یا کنسولگری کشور آرژانتین اعلام کند. پروسه بررسی درخواست متقاضی تا صدور ویزا 21 روز کاری است، جهت دریافت ویزای کار آرژانتین لازم است متقاضی مدارک ذیل را ارائه کند.

 • تکمیل فرم مربوطه
 • پرداخت هزینه مربوط به اخذ ویزای کار آرژانتین و ارائه رسید آن (130$ (دلار))
 • پاسپورت معتبر با حداقل 7 ماه اعتبار
 • عکس پاسپورتی جدید و تمام رخ با پشت زمینه سفید
 • ارائه اصل و فتوکپی مدارک شناسایی
 • گواهی تمکن مالی و ترجمه آن به زبان انگلیسی
 • ارائه مدارکی از محل اقامت در کشور آرژانتین
 • بیمه مسافرتی
 • گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
 • مدارک پزشکی تایید شده
 • رزومه و سوابق کاری
 • مدرک معتبر زبان اسپانیایی

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در خصوص حقوق ماهیانه کار در آرژانتین کسب کردید، برای مهاجرت به کشور آرژانتین راه ها و روش های دیگری نیز وجود دارد که برای اطلاع از آن ها می توانید به مقاله بررسی راه های مهاجرت به آرژانتین رجوع کنید. همچنین متقاضیان می توانند برای انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به کشور آرژانتین یا سایر کشورهای مورد نظر با توجه به شرایط خود با کارشناسان و وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.