مهاجرت کاری اکوادور

حقوق ماهیانه کار در اکوادور

حقوق ماهیانه کار در اکوادور

کشور اکوادور در آمریکای جنوبی قرار گرفته است و در شرق و جنوب با کشور پرو و در غرب اقیانوس آرام مرز مشترک دارد. برای متقاضیان اخذ ویزای کاری در اکوادور اطلاع از شرایط و حقوق ماهیانه کار در اکوادور از اهمیت زیادی برخوردار است و پیش از اقدام بررسی میشود. اکوادور به این دلیل اینکه سال های زیادی مستعمره اسپانیا بوده است زبان رسمی و اصلی جمعیت آن اسپانیایی می باشد و برای کار در این کشور باید به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید.

پیشنهاد کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به علاقه مندان مهاجرت کاری به اکوادور راه اندازی یک شغل و کارآفرینی برای رسیدن به موفقیت است. واقعیت این است که اقتصاد اکوادور چندان قدرتمند نیست و بازار کار این کشور برای مهاجران خارجی پر رونق نمی باشد. اگر شما دارای تحصیلات عالی و تخصص هستید و سرمایه کافی برای راه اندازی یک شرکت یا مجموعه تولیدی در اکوادور را دارید قطعاً در این کشور موفق خواهید بود.

 • ایا بازار کار اکوادور شرایط مناسبی دارد؟
 • درآمد نیروی کار در کشور اکوادور چگونه است؟
 • آیا می توان در کشور اکوادور به کارآفرینی مشغول شد؟
 • آیا شهروندان خارجی امکان کار در این کشور را خواهند داشت؟
 • قوانین کار در کشور اکوادور چیست؟

بازار کار و حقوق ماهیانه کار در اکوادور

آنقدر تعداد افراد تحصیل کرده بدون شغل در اکوادور زیاد است که در واقع به تخصص ایرانیان در این کشور نیازی احساس نمی شود. یافتن شغل کارمندی در کشور اکوادور به خصوص در شرکت های دولتی واقعاً برای مهاجران سخت و شاید غیر ممکن است. افرادی که به اکوادور مهاجرت می کنند باید حداقل برای یکسال اول زندگی خود در این کشور هزینه معیشت کنار بگذارند زیرا ممکن است زود کار پیدا نکنید. نکته دیگر میزان حضور نسبتاً کم شرکت های چند ملیت و بین المللی در اکوادور است که رقابت در بازار کار را افزایش میدهد. میزان ساعات کاری در اکوادور از تمام کشورهای جهان کمتر است اما سطح پایین حقوق ممکن است برای تامین مخارج خانواده مورد انتقاد قرار گیرد.

حقوق ماهیانه کار در اکوادور توسط وزارت کار 500$ تا 800$ (دلار آمریکا) آمریکا مشخص شده است که تنها برای تامین مخارج زندگی مجردی کفاف خواهد داد. بطور کلی مهاجرت برای کار در این کشور با توجه به بازار کار و حقوق ماهیانه کار در اکوادور بیشتر برای افرادی که سرمایه کارآفرینی یا تمکن مالی زندگی در اکوادور را دارند مناسب است. در واقع اطلاع از سیستم کاری و اداری در اکوادور برای اطلاع از شرایط کاریابی و کارآفرینی در این کشور الزام اصلی محسوب می شود.

بازار کار و حقوق ماهیانه کار در اکوادور

شرایط و ضوابط کارآفرینی در اکوادور

برای پیشرفت اقتصادی و رسیدن به درآمد بالا خارج از میزان پایین درآمدها و حقوق ماهیانه کار در اکوادور باید به کارآفرینی و راه اندازی شغل نظر کنید. بطور کلی برای راه اندازی یک شغل کوچک در کشور اکوادور برای تامین مخارج خانواده نیاز به 20000$ (دلار آمریکا) سرمایه دارید که می تواند در رستوران داری یا شیرینی فروشی سرمایه گذاری شود. برای افرادی که سرمایه زیادی دارند کارآفرینی و سرمایه گذاری در اکوادور در زمینه بخش نفت، توریست یا کشاورزی می تواند بسیار سودآور و مطمئن باشد. برای افرادی که فارغ التحصیل رشته های مهندسی کشاورزی یا مهندسی شیلات هستند همراه با سرمایه اولیه در کشور اکوادور شرایط کارآفرینی خوبی وجود دارد.

برای افرادی که فارغ التحصیل رشته هتلداری و مدیریت گردشگری هستند و البته سرمایه کافی دارند راه اندازی یک متل می تواند سرمایه گذاری پر سودی باشد. کشور اکوادور به دلیل مناطق جذاب توریستی طبیعی و البته هزینه های مقرون به صرفه هتل و گردشگری سالانه گردشگران زیادی از کانادا و اروپا جذب می کند. لازم به ذکر است که کارآفرینی و سرمایه گذاری در جوانب مختلف تجاری کشور اکوادور باعث می شود راحت تر بتوانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت کنید.

شرایط اخذ ویزای کاری اکوادور در 2022

افرادی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های شناخته شده دریافت کرده اند یا دارای تخصص هستند می توانند ویزای کار و مشاغل حرفه‌ای اکوادور دریافت کنند. ویزای کاری اکوادور می تواند بعد از 3 سال تا 5 سال پرداخت بیمه و مالیات اقامت دائم این کشور را برای دارنده ویزا در برداشته باشد. در سال 2022 به طور کلی مدارک زیر برای دریافت ویزای کاری این کشور توسط سفارت اکوادور از متقاضیان ویزا درخواست می شود:

 • آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه رسمی
 • گواهی اثبات تخصص و مهارت کاری
 • گواهی سلامت پزشکی جسمی معتبر
 • گواهی عدم سو پیشینه بین المللی
 • ارائه مدارک تسلط به زبان اسپانیایی
 • ارائه تاییدیه پیشنهاد شغل در اکوادور
 • انجام مصاحبه حضوری در سفارت اکوادور

با توجه به نوع ویزا و نوع کار مورد نظر متقاضی در اکوادور مجموعه اسناد و مدارک مورد نیاز سفارت می تواند با لیست فوق متفاوت باشد؛ واضح است که لیست کامل مدارک مورد نیاز توسط سفارت به متقاضیان اخذ ویزای کاری اکوادور اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راه های مهاجرت به اکوادور یا هزینه زندگی در اکوادور با کارشناسان مجرب و وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *