مهاجرت کاری کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019

لیست مشاغل مورد نیاز بازار کار کانادا 2019

در این مقاله قصد داریم لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 را که از مراجع معتبر و مختلف استخراج کرده ایم برای شما عزیزان بازگو نماییم. هر ساله کشور های مختلف لیستی از عناوین شغلی که در آینده به آن نیاز خواهند داشت را ارائه می کنند و افرادی که در آن حرفه دارای تخصص بیشتری باشند، شانس بسیار مناسبی برای یافتن شغل در آن کشور خواهند داشت. کشور کانادا نیز از این قضیه مستثنی نیست. آن ها نیز لیستی از نیازهای خود را در دست دارند و به همین منظور ما نیز مجاب شده ایم تا در این مقاله لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 را بررسی کنیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

مهاجرت کاری به کانادا

برای مهاجرت به کشور کانادا راه های بسیار زیادی وجود دارد اما یکی از مهم ترین این روش ها، مهاجرت کاری به کشور کانادا است. مهاجرت کاری به کشور کانادا نیازمند دریافت ویزای کاری این کشور است. پیش از صدور ویزای کاری باید امتیازات خود را به صورت کامل محاسبه کنید و تلاش کنید که حداقل امتیازات مربوطه را به دست آورید. در صورتی که شغل مورد نظر شما در لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 باشد، می توانید از شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری کشور کانادا برخوردار شوید.

کشور کانادا در طی یک برنامه ریزی دقیق از ابتدای سال 2018، درخواست ورود بیش از 1 میلیون نفر نیروی کار به کشور خود طی 3 سال آینده را داشته است. دولت کانادا در برنامه ریزی خود خواهان ورود نیروی کار متخصص به خاک این کشور است و تنها کسانی می توانند هزاران جایگاه شغلی موجود در این کشور را پر کنند که دارای تخصص ویژه باشند. مشاورین ما با بررسی شرایط ورود مهاجران به کانادا در سال گذشته و همچنین استخراج اطلاعات دقیق لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 را در این مقاله تنظیم کرده است.

ماهیت مشاغل مورد نیاز کانادا در بخش های ذکر شده در لیست زیر می باشد:

 • بخش فروش
 • بخش حسابداری
 • بخش مدیریت پروژه های مهندسی
 • بخش آنالیز اقتصادی
 • مهندسین IT
 • مدیریت کاربران
 • مهندسی نرم افزار
 • کارمندان اداری

لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 (فروش و حسابداری)

در صدر لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019، متخصصین امر فروش دیده می شوند. در صورتی که شما می توانید در بخش فروش یک تحول ایجاد کنید، قطعا بازده اقتصادی را نیز بالا خواهید برد. متخصصین فروش، بالاترین رده را در لیست اسکیل ورکر کانادا به خود اختصاص داده اند.

مهم ترین عناوین شغلی مربوط به بخش فروش عبارتند از؛

8632 عنوان
میزان درآمد سالیانه از 52000 تا 64000 $ CAD (دلار کانادا)
متخصصان خرده فروشی متخصصان عمده فروشی نمایندگان بیمه و کارگزاران
نمایندگان بخش مالی فراد آشنا به فروش املاک و مستغلات

هرچه یک پروژه اقتصادی وسیع تر می شود، نقش حسابداران در آن نیز افزایش می یابد. به همین منظور دومین عنوان شغلی مهم در لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 به حسابداران تعلق گرفته است. وظیفه این افراد بیشتر در خصوص کنترل هزینه ها و رفتار مالیاتی بسیار مناسب برای کمک به مدیران جهت بهبود شرایط مالی آن ها است.

مهم ترین عناوین شغلی در این بخش عبارتند از؛

720 عنوان
میزان درآمد سالیانه از 63000 تا 75000 $ CAD (دلار کانادا)
مدیران مالی حسابرسان مالی حسابداران

لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 (مدیریت پروژه)

زمانی که یک مدیر قدرتمند، یک پروژه را به پیش ببرد، طبیعتا امور به راحتی پیش می رود. میزان تقاضا برای این فرصت شغلی بسیار مناسب زیاد است اما فرصت های شغلی آن بسیار محدود تر از سایر فرصت های معرفی شده است. تنها شغل تعریف شده در این بخش، مدیریت پروژه های مهندسی است. میزان درآمد سالیانه از 74000 تا 94000 $ CAD (دلار کانادا) می باشد و 47 عنوان شغلی موجود می باشد. مشاغل مورد نیاز در بخش آنالیز اقتصادی یک آنالیزور اقتصادی با توجه به تجربه و داده های خود به گونه ای عمل می کند که شرکت از نظر مالی در مسیر رو به جلو حرکت کند. در حقیقت دامنه ای از دانش اقتصادی و تسلط به تکنولوژی برای دستیابی به این هدف مورد نیاز است.

مهم ترین عناوین شغلی در این زمینه عبارتند از:

1080 عنوان شغلی
میزان درآمد سالیانه از 73000 تا 87000 $ CAD (دلار کانادا)
مشاورین خبره در بخش مدیریت مشاورین خبره در بخش کسب و کار تحلیل گران سیستم های اطلاعاتی
اقتصاد دانان و محققان سیاست های اقتصادی متخصصات توسعه کسب وکار پژوهشگران و مشاوران بازاریابی

لیست مشاغل مورد نیاز در کشور کانادا 2019

لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 (مهندسی IT)

پنجمین جایگاه لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 مربوط به متخصصین بخش IT است. در این زمینه، افرادی موفق تر خواهند بود که علاوه بر تسلط به تکنولوژی در مدیریت زمان و هزینه نیز خبره باشند. آن ها می توانند با توجه به تسلط خود به امور کامپیوتری موجب پیشبرد اهداف اقتصادی یک شرکت باشند.  میزان درآمد سالیانه از 92000 تا 114000 $ CAD (دلار کانادا) می باشد و 1989 عنوان شغلی موجود می باشد. مشاغل مورد نیاز در در بخش مدیریت کاربران: شغل اصلی این افراد آن است که استفاده کنندگان از خدمات یک شرکت را راضی نگه دارند و آن ها را در اقتصاد شرکت حفظ کنند. آن ها نقطه اول ارتباط یک شرکت با مشتریان آن هستند. میزان درآمد سالیانه از 75000 تا 92000 $ CAD (دلار کانادا) می باشد و 186 عنوان شغلی وجود دارد.

مشاغل مورد نیاز کانادا در بخش مهندسی نرم افزار

افرادی که تسلط مناسبی به برنامه سازی برای گوشی های تلفن همراه و یا کامپیوتر دارند، یکی از مهم ترین افرادی هستند که در توسعه اقتصادی نقش بازی می کنند. دامنه وسیعی از صنایع در کانادا وجود دارد که خواهان جذب چنین نیروی متخصصی هستند. میزان درآمد سالیانه از 83000 تا 99000 $ CAD (دلار کانادا) می باشد و 267 عنوان شغلی وجود دارد. مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 در بخش کارمندان اداری: برای پیشبرد اهداف یک شرکت، کارمندان خوب نقش بسیار حیاتی را ایفا می کنند به همین منظور شرکت های مختلف قصد دارند تا جایگاه های خالی خود را به دست افراد توانمند بسپارند. کارمندان عادی در کشور کانادا از درآمد نه چندان خوبی بهره مند می شوند. میزان درآمد سالیانه 59000 تا 71000 $ CAD (دلار کانادا) می باشد و 89 عنوان شغلی وجود دارد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در کانادا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

سایر مشاغل مورد نیاز در کشور کانادا

ما مهم ترین عناوین لیست مشاغل مورد نیاز کانادا 2019 را در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم اما مشاغل دیگری نیز در این کشور وجود دارد که به صورت تیتر وار به آن ها اشاره می کنیم. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب تحصیل در کانادا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

این مشاغل شامل این موارد است: پرستار

 • رانندگان کامیون
 • جوشکار
 • معلمان و اساتید دانشگاه
 • مشاورین اقتصادی
 • فیزیوتراپ
 • مهندسین هوافضا
 • مهندسین الکترونیک
 • خلبان
 • داروساز
 • روانشناس
 • لوله کشی
 • دامپزشک

برای کار در کشور کانادا همه افراد خارجی موظف به دریافت ویزای کاری هستند که ما در مقاله مدارک لازم برای اخذ ویزای کار کانادا توضیحات کافی در این زمینه را ارائه کرده ایم. افرادی که دارای تخصص های ویژه در لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا 2019 هستند می توانند شانس بیشتری برای یافتن شغل و دریافت ویزا پیدا کنند. مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با در نظر گرفتن شرایط شما می تواند مسیر مهاجرت به کشور کانادا را برای شما هموار سازند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *