ویزای کاری

موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان را می توان یک ابزار کاریابی قوی و توانمند در دسترس متقاضیان کار در کشور بلغارستان دانست که به صورت تخصصی به مقوله کاریابی و کمک به متقاضیان می پردازند. اصولا هدف از تاسیس این موسسات در بلغارستان نیز تسهیل و تسریع در فرآیند کاریابی در سطح ملی و بین المللی است. این موسسات با جمع آوری بانک داده کارجویان و آگهی های استخدام شرکت ها و موسسات بلغاری، بهترین موقعیت های کاری را متناسب با تخصص و سابقه کاری متقاضیان به آنها ارائه می کنند.

مهاجرت کاری و اخذ ویزای بلغارستان به سبب شرایط مهارجرتی و اخذ اقامت آسان اروپایی و نیز شرایط زندگی مناسب، اکنون طرفداران بسیار زیادی در بین هموطنان ایرانی دارد. از طرفی مهاجرت از طریق کار یکی از پرطرفدار ترین انواع مهاجرت در بین متقاضیان ایرانیست. مهمترین دغدغه ی متقاضیان عموما یافتن کار مرتبط با مهارت خویش، مجاعقد قرارداد با وی می باشد. در همین راستا، کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با اطلاع از اهمیت موضوع کاریابی برای متقاضیان ویزای کار بلغارستان درصدد می باشند تا در این مقاله به معرفی موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان بپردازند. امیدواریم با نگارش مقاله حاضر بتوانیم راهنمای خوبی برای کارجویان و متقاضیان ویزای کار در کشور بلغارستان ارائه نماییم.

 • شرایط کار در کشور بلغارستان چیست؟
 • راه های کاریابی در کشور بلغارستان چیست؟
 • آیا موسسات کاریابی در بلغارستان شرایط ویژه ای برای نیروی کار خارجی ایجاد می کنند؟
 • مزایای استفاده از موسسات کاریابی در کشور بلغارستان چیست؟
 • راه های رسیدن به ویزای کاری بلغارستان چیست؟

عملکرد موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان در 2023

به سبب شرایط کاری و زندگی مناسب در بلغارستان و روند مهاجرتی آسان در سال 2023، معمولا مهاجرت به بلغارستان و اخذ ویزای کار این کشور مورد توجه اغلب متقاضیان خارجی قرار دارد. ویزای کار بلغارستان با اعتبار یکساله و قابل تمدید با احراز شرایط اولیه توسط اداره کار این کشور برای متقاضیان صادر می شود. امتیاز این نوع ویزا را می توان در به همراه آوردن اعضای خانواده و نیز تبدیل آن به اقامت دائم بلغارستان دانست.

همانطور که مطلع هستید، کاریابی و داشتن پیشنهاد کار کلید مهاجرت کاری به بلغارستان و اخذ ویزای کاری این کشور می باشد. در همین راستا، روش ها و طرق مختلفی جهت کاریابی در کشور بلغارستان وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان می باشد که در بخش های زیر به معرفی برخی از معروفترین این موسسات می پردازیم. عملکرد این موسسات در برقراری ارتباط بین کارجویان و کارفرمایان و نیز تامین نیازمندی های هر دو طرف با استفاده از روش های کاریابی علمی و عملی می باشد.

امتیازات استفاده از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

استفاده از موسسات کاریابی در بلغارستان دارای مزیت های بی شمار می باشد، که تمامی متقاضیان باید قبل از ورود به این کشور با آنها آشنا شوند. به عبارت دیگر، استفاده از موسسات کاریابی معتبر در بلغارستان، کمک های شایانی را به تمامی متقاضیان کار در بلغارستان ارائه می دهد. یکی از امتیازات ویژه استفاده از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان، سرعت بخشیدن به فرآیند استخدام در این کشور می باشد. بنابراین در بازار شلوغی امروزی در شراسر اروپا به ویژه بلغارستان، سازمان ها باید سریع کار کنند تا بهترین استعداد ها را در این کشور حفظ کنند.

در تصویر زیر می توانید با دیگر مزیت های استفاده از موسسات کاریابی معتبر در بلغارستان آشنا شوید:

دیگر مزیت های استفاده از موسسات کاریابی معتبر در بلغارستان

نکات کلیدی جهت بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستان

تمامی متقاضیان بین المللی از کشورهای مختلف جهان، که به دنبال بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستان هستند، باید برخی از نکات در خصوص این موسسات را مطالعه کنند. در غیر این صورت با چالش های متعددی در روند درخواست برای مشاغل محبوب این کشور مواجه خواهند شد. اتباع کشورهای خارجی در قدم اول برای بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستان، باید موسسه کاریابی مناسب را در این کشور پیدا کنند. همچنین متقاضیان باید شرکتی را انتخاب کنند که برای کسب و کار آنها مناسب باشد.

در جدول زیر می توانید برخی از نکات کلیدی جهت بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستان را مشاهده فرمایید:

نکات کلیدی در خصوص بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستانتوضیحات
در مورد نیاز های خود شفاف باشید.به طور کلی موسسات کاریابی در بلغارستان قصد دارند بهترین مشاغل را برای متقاضیان ارائه دهند، به همین جهت برای موفقیت در این امر باید شفاف سازی دقیقی صورت بگیرد. هنگامی که نیازهای خود را به وضوح تعریف کردید می توانید شاها اتفاقات خوبی در خصوص استخدام در شغل مورد نظر خود باشید.
رابطه خوب را با موسسه کاریابی مورد نظر خود حفظ کنید.پیدا کردن موسسه کاریابی مناسب برای کسب و کار شما ممکن است به کمی آزمون و خطا نیاز داشته باشد، اما هنگامی که موسسه مورد نظر خود را شناسایی کردید، خدمات با کیفیت بالایی را دریافت خواهد کرد.
جنبه های حقوقی را بررسی کنید.بسته به موقعیت هایی که در موسسات کاریابی پر می کنید، بررسی کنید که جزئیات حقوقی مربوطه در خصوص دستمزد و مالیات بر حقوق رعایت شده باشند.

Evropa Konsult از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

این موسسه کاریابی جزو یکی از پیشگامان موسسات معتبر کاریابی در کشور بلغارستان می باشد که برترین پست های شغلی را به کارجویان ارائه می کند. موسسه کاریابی Evropa Konsult در سال 2003 در کشور بلغارستان تاسیس شده و هم در بلغارستان و هم در بازار کار خارجی شروع به فعالیت کرد. این موسسه بین 10 الی 49 کارمند دارد. در حال حاضر موسسه مذکور دارای یک پایگاه داده بالغ بر 25000 نفر با میزان تحصیلات و سابقه کاری متفاوت در رشته های ذیل می باشد:

 • داروسازی
 • فناوری اطلاعات (IT)
 • فنی و مهندسی
 • PBO
 • منابع انسانی
 • اداری و خدماتی

لازم به ذکر است که موسسه کاریابی Evropa Konsult از نرم افزار خدمات ابری برای اطلاع رسانی سریع پست های شغلی به کارجویان بهره می برد. از زمان تاسیس این موسسه کاریابی در بلغارستان، موسسه مذکور در تقریبا بیش از 1200 پروژه کاریابی و استخدام شرکت کرده است تا از این طریق هم به متقاضیان جهت یافتن پست شغلی مناسب کمک کرده و هم به توسعه بیشتر منابع انسانی در بلغارستان کمک نماید. این موسسه نه تنها در صوفیا (پایتخت بلغارستان) بلکه در شهر پلودیف نیز دارای شعبه دیگری است.

Evropa Konsult از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

Bulcon Group از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

این موسسه از جمله موسسات با سابقه بلغاری است که متخصص در زمینه یافتن کار و استخدام متخصصان حرفه ای و مدیران ارشد در شرکت ها و صنایع مختلف بلغارستان می باشد. تمرکز اصلی موسسه کاریابی Bulcon Group بر روی تهیه و تامین خدمات کاریابی با کیفیت، ایجاد روابط بین کارفرمایان و کارجویان احتمالی و مشاوره کاری و آموزش شرکت های استخدام کننده و نیز کارکنان حرفه ای در بازار ار بلغارستان می باشد.

این موسسه کاریابی که در زمره موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان به شمار می رود در سال 2012 رسما تاسیس و شروع به کار کرده است. از جمله امتیازات این موسسه کاریابی می توان به حضور کادر مشاورین مجرب و حرفه ای در ادارات صوفیا و وارنا می باشد که خدمات مشاوره شغلی و کاریابی خود را در سطح کل کشور بلغارستان به متقاضیان ارائه می کنند.

موسسه کاریابی OD&M Consulting در بلغارستان

اگر کارجوی مشاغل مدیریتی در کشور بلغارستان هستید، موسسه کاریابی OD&M Consulting می تواند بهترین مشاور شما برای کاریابی در رشته مدیریت و منابع انسانی باشد. این موسسه کاریابی را می توان قدیمی ترین موسسه در کشور بلغارستان محسوب کرد که در سال 1990 تاسیس شد. موسسه مذکور پیشگام در اجرای روش های علمی کاریابی و سنجش عملکرد و سابقه کاری کارجویان می باشد.

موسسه معتبر کاریابی Balkanivest در بلغارستان

این موسسه کاریابی در سال 2008 و در شهر صوفیا پایتخت بلغارستان تاسیس شده است و از سال 2009 رسما وارد فاز کاریابی و ارتباط مستمر با کارجویان و کارفرمایان شده است. تمرکز اصلی این موسسه کاریابی نیز بر روی مشاغل مدیریتی و تخصصی می باشد. از جمله کانال های ارتباطی این موسسه آگهی ها، رسانه جمعی، شبکه، پایگاه داده و جستجوی مستقیم (Headhunting) می باشد.

این موسسه معتبر کاریابی نه تنها در بلغارستان بلکه در سوئیس و آلمان نیز نسبت به ارائه خدمات کاریابی به متقاضیان اقدام می نماید. نکته جالب درباره این موسسه کاریابی اینکه تقریبا کل متقاضیان این موسسه را متقاضیان خارجی تشکیل می دهند که این امر گویای اعتبار و محبوبیت این موسسه می باشد. اما رشته های تخصصی که این موسسه به ارائه خدمات مشاوره به آنها می پردازد عبارتند از:

 • مدیریت کل (در سطح CEO)
 • فناوری اطلاعات یا IT (توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار و مدیران پروژه)
 • بازرگانی (مدیران فروش و مدیران کلیدی حسابداری)
 • BPO (مدیر آموزش و کیفیتُ مشاوران ارشد)
 • حسابداری و امور مالی
 • بازاریابی دیجیتالی
 • مراقبت های بهداشتی

ما در این مقاله به معرفی برخی از معروف ترین موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان پرداخته و شما را با زمینه های کاریابی تخصصی آنها آشنا ساختیم. اما مراجعه به موسسات کاریابی تنها روش کاریابی موثر در بلغارستان نمی باشد. کاریابی از طریق وب سایت های کاریابی یا پورتال های جستجوی کار نیز می تواند راهکاری برای کاریابی در بلغارستان مطرح باشد. برای اطلاع از انواع وب سایت های کاریابی در بلغارستان یا اتحادیه اروپا (EU) و نیز شرایط کار در بلغارستان با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

متداول ترین سوالات موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان

در این بخش توجه شما را به پاسخ سوالات مطرح جلب می داریم:

 • عملکرد موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان به چه صورت می باشد؟ به سبب شرایط کاری و زندگی مناسب در بلغارستان و روند مهاجرتی آسان در سال 2023، معمولا مهاجرت به بلغارستان و اخذ ویزای کار این کشور مورد توجه اغلب متقاضیان خارجی قرار دارد. ویزای کار بلغارستان با اعتبار یکساله و قابل تمدید با احراز شرایط اولیه توسط اداره کار این کشور برای متقاضیان صادر می شود. امتیاز این نوع ویزا را می توان در به همراه آوردن اعضای خانواده و نیز تبدیل آن به اقامت دائم بلغارستان دانست. همانطور که مطلع هستید، کاریابی و داشتن پیشنهاد کار کلید مهاجرت کاری به بلغارستان و اخذ ویزای کاری این کشور می باشد. در همین راستا، روش ها و طرق مختلفی جهت کاریابی در کشور بلغارستان وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از موسسات معتبر کاریابی در بلغارستان می باشد که در بخش های زیر به معرفی برخی از معروفترین این موسسات می پردازیم.
 • نکات کلیدی جهت بهره مندی از موسسات کاریابی در بلغارستان شامل چه مواردی است؟ در مورد نیاز های خود شفاف باشید. رابطه خوب را با موسسه کاریابی مورد نظر خود حفظ کنید. جنبه های حقوقی را بررسی کنید.
4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *