مهاجرت به کشور کرواسی

وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا

وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا

تعیین وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا امری ضروری برای تمامی متقاضیانی که قصد مهاجرت و ورود به کشور کرواسی را دارند، محسوب می شود. با تعیین وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا، متقاضیان می توانند به صورت قانونی اقدام به کسب ویزای کشور کرواسی کنند. مدت زمان کسب ویزای کشور کرواسی برای افراد مختلف متفاوت می باشد و کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این نوشتار درباره شرایط تعیین وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ویزا، سفارت جمهوری کرواسی در پایتخت کشور ایران و همچنین سایر موارد مرتبط اطلاعات بسیار مفیدی به هموطنان عزیز ارئه خواهند داد.

  • شرایط مهاجرت به کرواسی چیست؟
  • برای دریافت کدام ویزاهای کشور کرواسی باید از سفارت این کشور وقت دریافت کرد؟
  • فاصله دریافت وقت سفارت تا ورود به آن چه مدت زمان لازم دارد؟
  • آیا سفارت کرواسی در ایران وجود دارد؟

درباره کشور کرواسی

کرواسی، کشوری واقع در بخش شمال غربی شبه جزیره بالکان می باشد. این کشور کوچک اما در عین حال بسیار متنوع از نظر جغرافیایی می باشد. پایتخت این کشور اروپایی شهر زیبای زاگرب می باشد که در بخش شمالی کشور کرواسی واقع شده است. کرواسی در شرق با کشور صربستان و از شمال با مجارستان و اسلوونی هم مرز می باشد.

در غرب این کشور یک نوار ساحلی طولانی در امتداد دریای آدریاتیک وجود دارد و نوک جنوبی این کشور به مونته نگرو متصل شده است. در بخش جنوبی کشور کرواسی، مرز طولانی با بوسنی و هرزگوین وجود دارد که در واقع بخشی از کرواسی جنوبی را از سایر کشور با ورود به دریای آدریاتیک در یک راهرو باریک جدا می کند. کرواسی از 3 منطقه بزرگ جغرافیایی تشکیل شده است.

وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا در 2022

رزرو وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا امری ضروری محسوب می شود. تمام متقاضیانی که در سال 2022 قصد دارند ویزای کشور کرواسی را دریافت کنند و با اهداف مختلف از کشور ایران به کشور کرواسی مراجعه کنند، می بایست اقدام به کسب وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا کنند. قبل از رزرو وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا این کشور، متقاضیان می بایست مدارک و اسناد مورد نیاز خود را آماده سازی کنند.

به طور کلی، مهاجرت به کشور کرواسی از طریق تحصیل، اشتغال، ازدواج، سرمایه گذاری، تجارت و همچنین تاسیس شرکت های معتبر امکان پذیر می باشد. علاوه بر این، برخی از افراد صرفا برای بازدید از جاذبه های گردشگری کشور کرواسی اقدام به کسب ویزای این کشور می کنند. در کشور کرواسی جاذبه های توریستی بی شماری وجود دارد که مسافران، مهاجران و همچنین گردشگران و توریست ها می توانند از آن ها دیدن کنند و اوقات فراغت خود را با بازدید از این اماکن دیدنی سپری کنند.

با کسب ویزای کشور کرواسی با توجه به ملیت و نوع ویزای مورد نظر، متقاضیان و مهاجران خارجی می توانند بین 1 روز تا 4 هفته به نقاط مختلف کشور کرواسی سفر کنند. به طور کلی کسب ویزاهای ورودی کشور کرواسی از 4 الی 6 هفته طول می کشد. متقاضیان می توانند برای مطلع شدن از شرایط ویژه ویزاهای کشور کرواسی با سفارت و یا کنسولگری این کشور تماس حاصل فرمایند. در ادامه با سفارت کشور کرواسی در کشور ایران بیشتر آشنا خواهید شد.

وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا در تهران

وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا در تهران

سفارت کرواسی در تهران طیف گسترده ای از خدمات کنسولی را به شهروندان محلی، کرواسی و بین المللی در ایران ارائه می دهد. مسافران و مهاجرانی که قصد دارند به کشور کرواسی مهاجرت کنند، می توانند با تعیین وقت سفارت کرواسی جهت اخذ ويزا، به سفارت این کشور در شهر تهران، مراجعه کنند. با وجود شرایط زیر، سفارت کشور کرواسی در تهران از طریق خدمات کنسولی خود از شهروندان ایرانی پشتیبانی می کند:

  • متقاضیانی که در مورد اقتصاد، فرهنگ، ورزش، آموزش و سایر موارد به اطلاعات کلی یا خاص نیاز دارند.
  • متقاضیانی که در مورد شرایط و روند اخذ تابعیت کرواسی به اطلاعات نیاز دارند.
  • متقاضیانی که قصد دارند اطلاعات خاصی از کرواسی کسب کنند.
  • متقاضیانی که می خواهند ویزای کرواسی را درخواست کرده و اخذ کنند.
  • خدمات ویزا و پاسپورت

به یاد داشته باشید که گذرنامه و ویزای کشور كرواسی در سفارت این کشور در تهران فقط به شهروندانی صادر می شود كه محل اقامت اصلی آن ها در كرواسی و ایران می باشد. لازم به ذکر است که روند صدور ویزای کرواسی و گذرنامه آن می تواند چند هفته طول بکشد. این مورد به پرونده متقاضی، نوع ویزا و همچنین سایر شرایط مربوطه بستگی دارد. سفارت کشور کرواسی در شهر تهران تنها مرکز دیپلماتیک کرواسی در ایران می باشد. سفارت کرواسی در تهران یکی از 139 نمایندگی کنسولی و دیپلماتیک کرواسی در سراسر جهان است.

روابط خارجی کشور کرواسی

اهداف اعلام شده سیاست خارجی کرواسی شامل تقویت روابط با کشورهای همسایه، توسعه همکاری های بین المللی و ارتقاء اقتصاد کرواسی است. هموطنان عزیز اگر قصد دارید علاوه بر کشور کرواسی از شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف اروپا مانند شرایط مهاجرت به اسلوونی، شرایط مهاجرت به اتریش و سایر کشورهای منطقه اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *