ویزای مسافرتی سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس به منظور ورود به این کشور و بازدید از آن یا بازدید از اقوام و دوستان مقیم در آن کشور، برای افراد خارجی طراحی شده است. البته ناگفته نماند که دولت برخی کشورها با دولت این کشور توافق نامه هایی مبنی بر لغو ویزا فی مابین دارند و شهروندان آن ها می توانند بدون دریافت ویزا به آن کشور دیگر مسافرت نمایند. چنانچه خواستار اخذ اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید، بعد از مطالعه مقالات ما با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

سنت کیتس یکی از جزیره های دریای کارائیب می باشد و اکثر مردم این کشور که رنگین پوست می باشند، به زبان انگلیسی صحبت می کنند. نخست وزیر این کشور به متقاضیانی که قصد مشغول به کار شدن در این کشور را دارند مجوز می دهد و تاییدیه اصلی برای کار در کشور سنت کیتس توسط وی صادر می شود. تمامی امور بارگانی و تجاری در کشور سنت کیتس طبق واحد پول دلار کارائیب شرقی انجام می شود و افرادی که برای ایجاد کسب و کار به این کشور سفر می کنند باید پول و سرمایه کافی داشته باشند. ویزای توریستی سنت کیتس برای متقاضیان و مسافران این امکان را فراهم می کند تا برای دیدن جاذبه های گردشگری این کشور به سنت کیتس سفر کنند و از سواحل بسیار زیبای این جزیره کارائیبی لذت ببرند.

کسب روادید ویزای توریستی سنت کیتس

برای کسب روادید کشور سنت کیتس متقاضی باید شرایط لازم را داشته باشد: متقاضی یا فرد مهاجر باید گذرنامه قانونی و معتبر داشته باشد. داشتن نسخه کپی از تمامی صفحات گذرنامه هم لازم است. پر کردن فرم درخواست روادید و امضاء کردن آن، پر کردن فرم درخواست برای همسر و فرزندان (در صورتی که متقاضی ازدواج کرده باشد و دارای فرزند باشد)، ارائه مدارک تشخیص هویت متقاضی، ارائه 6 تا 8 عدد عکس پرسنلی رنگی و زمینه سفید، ارائه مدارک کاری و پرونده سوابق کاری، ارائه فیش های حقوقی پنج ماه گذشته و ارائه اطلاعات کامل درباره شغل مانند میزان حقوق، تایم کاری، وظایف و غیره از جمله مراحل اخذ روادید کاری این کشور می باشد.

حساب بانکی معتبر (24 هفته گذشته) و همچنین ارائه سندها و مدارک مسکن و یا ملک به همراه امضاء را نیز باید برای اخذ ویزای کاری ارائه دهد. لازم به ذکر است که تمامی مدارک و اسناد ذکر شده باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند تا توسط اداره های مربوطه پذیرفته شوند. با دریافت ویزای توریستی سنت کیتس متقاضیان می توانند برای دیدن منظره ها و اماکن زیبای این کشور به سنت کیتس مراجعه کنند. اما به یاد داشته باشید که ویزای توریستی سنت کیتس دارای یک تاریخ ورود و یک تاریخ خروج می باشد. در صورتی که متقاضی بعد از تاریخ خروج در کشور سنت کیتس اقامت داشته باشد، اقامت وی غیر قانونی محسوب خواهد شد.

کسب اقامت از طریق ویزای توریستی سنت کیتس

برای کسب روادید کشور سنت کیتس از راه های مختلفی می توانید اقدام کنید. در صورتی که شما بتوانید با سرمایه گذاری، تحصیل و یا کار در این کشور گواهی اقامت کشور سنت کیتس را دریافت کنید، می توانید بدون نیاز به روادید و مجوز، به کشورهایی مانند انگلستان، کره، سوئیس، کانادا و سایر کشورهای جهان سفر کنید و در این کشورها فعالیت تجاری داشته باشید. شهروندان کشور سنت کیتس به راحتی می توانند به آمریکا و کانادا و سایر کشورهای پیشرفته جهان سفر کنند. همچنین از مزایای بیمه نیز برخوردار شوند. متقاضیانی که موفق به خرید ملک در کشور سنت کیتس می شوند، امتیاز بسیار خوبی برای دریافت گواهی اقامت و تابعیت این کشور کسب می کنند.

کسب اقامت از طریق ویزای توریستی سنت کیتس

سرمایه گذاری در سنت کیتس 2022

هر ساله افراد زیادی به جزیره سنت کیتس سفر می کنند تا منظره های بکر این کشور را از نزدیک ببینند و از ساحل های بسیار زیبای این کشور لذت ببرند. افرادی که می خواهند با ویزای توریستی سنت کیتس به این کشور سفر کنند، باید در نظر داشته باشند که این ویزا تنها یک تاریخ ورود و یک تاریخ خروج مشخص دارد و در صورتی که متقاضیان بخواهند مدت زمان بیشتری را ساکن کشور سنت کیتس شوند، باید با انتخاب سایر روش ها اقدام کنند.

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور سنت کیتس، دریافت روادید سرمایه گذاری میباشد. اما لازم به ذکر است که متقاضیان در صورتی می توانند این روادید را کسب کنند که سرمایه کافی داشته باشند و این موضوع را با ارائه مدارک مربوطه ثابت کنند. در سال 2022 برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در کشور سنت کیتس متقضیان باید طرح و نقشه و یا بیزنس پلن داشته باشند. در غیر این صورت شروع کسب و کار و ایجاد آن بسیار مشکل خواهد بود.

بعد از دریافت روادید سرمایه گذاری و ورود به خاک کشور سنت کیتس، متقاضیان می توانند بعد از 3 سال مقیم این کشور کارائیبی شوند و پس از گذشت حداقل 4 سال دیگر، تابعیت و گذرنامه کشور سنت کیتس را بدست بیاورند. با دریافت گذرنامه کشور سنت کیتس متقاضیان می توانند به بیش از 130 کشور مختلف دنیا بدون نیاز به روادید خاصی سفر کنند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سنت کیتس

افرادی که مایل به دریافت و کسب ویزای توریستی سنت کیتس می باشند، باید مدارک زیر را حتما ارائه دهند تا پرونده مهاجرتی آن ها ناقص نباشد:

  • پر کردن فرم درخواست برای همسر و فرزندان (در صورتی که متقاضی ازدواج کرده باشد و دارای فرزند باشد)
  • ارائه مدارک تشخیص هویت متقاضی
  • 6 تا 8 عدد عکس پرسنلی رنگی و زمینه سفید
  • مدارک کاری و پرونده سوابق کاری
  • ارائه فیش های حقوقی 5 ماه گذشته
  • داشتن پاسپورت قانونی و معتبر با اعتبار بیش از 6 ماه
  • ارائه پاسپورت های قدیمی
  • کپی از تمامی صفحات پاسپورت قدیمی و جدید
  • کامل کردن تقاضانامه روادید توریستی

ویزای توریستی سنت کیتس یکی از روادید موقتی می باشد که یک تاریخ ورود و یک تاریخ خروج دارد اما در صورتی که شما بخواهید برای اقامت بلند مدت به کشور سنت کیتس مهاجرت کنید می توانید امور مربوط به اخذ پاسپورت سنت کیتس خود را به وکلای درجه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بسپارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *