مهاجرت به کشور امارات

دریافت مستر کارت امارات

دریافت مستر کارت امارات

یکی از ضروریات مهم جهت ایجاد آمادگی برای مسافرت به دبی دریافت مستر کارت امارات می باشد. حال چه عواملی سبب اهمیت این امر می شود؟ در واقع اخذ این کارت پرداخت یا Payment Card از آن لحاظ مهم و حیاتی است که شما برای انجام امور عادی زندگی خود در دبی از پرداخت هزینه های خرید گرفته تا خرید بلیط پرواز و از واریز شهریه دانشگاهی گرفته تا گرفت پول نقدی از ATM ها نیازمند چنین کارت ارزشمندی هستید. پس در واقع نقش و عملکرد اصلی مستر کارت امارات را می توان در دو پارامتر سرعت بخشی و آسان سازی تراکنش های روزانه دانست.

در حال حاضر بزرگترین و معروفترین شرکت های صادر کننده انواع مستر کارت امارات که دارای شهرت جهانی نیز می باشند، شرکتهای Emirates Islamic ،Citibank و نیز Emirates NBD می باشند. این شرکتها سالانه انواع مستر کارت اعتباری، بدهی و پیش پرداخت امارات را برای متقاضیان صادر می کنند. اما برای اخذ مستر کارت های امارات شما در ابتداء بایستی نسبت به افتتاح حساب فیزیکی یا مجازی اقدام نمائید. برای این منظور ارائه مدارک هویتی و اقامتی متقاضیان الزامی است. کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در هر شرایطی و در کلیه مراحل مهاجرتی از جمله اخذ مستر کارت راهنمای هموطنان عزیز می باشند.

 • آیا می توان از امارات مسترکارت معتبر دریافت کرد؟
 • آیا مستر کارت دریافت شده از امارات در اروپا نیز واجد شرایط است؟
 • آیا می توان با مسترکارت اماراتی از سراسر فروشگاه های جهان خرید کرد؟
 • هزینه دریافت مسترکارت از دبی چقدر است؟

اهمیت دریافت مستر کارت امارات

مستر کارت Mastercard در واقع سیستم یا شبکه پرداخت الکترونیکی در سطح بین المللی به منظور تسهیل در انجام تراکنش های مالی افراد می باشد. در امارات مستر کارت ها به همراه ویزا کارت ها به عنوان پذیرفته ترین شیوه های پرداخت مشتریان و فروشندگان مورد استفاده قرار می گیرد. شما در دبی تقریبا هیچ فروشگاه یا شرکتی را نخواهید دید که از این روش پرداختی استفاده نکند. در حقیقت پرداخت نقدی در امارات تقریبا به یک شیوه منسوخی تبدیل شده و همگان برای انجام پرداخت های روزمره خود از مستر کارت های امارات استفاده می کنند.

مستر کارت های امارات در انواع مختلفی در اختیار دانشجویان، کارگران، کارآفرینان و تجار و سرمایه گذاران قرار دارد و آنها می توانند از این کارت الکترونیک بطور روزانه برای انجام عملیات تراکنش پولی خود در دبی استفاده کنند. دانشجویان بین المللی جهت پرداخت هزینه تحصیل در امارات، کارگران برای دریافت حقوق و مزایای خود، کارآفرینان جهت پرداخت هزینه های ثبت شرکت در امارات و سرمایه گذاران برای پرداخت هزینه های خرید ملک در امارات از مستر کارت خود استفاده می کنند.

شرایط دریافت مستر کارت امارات

برای دریافت مستر کارت امارات متقاضیان بایستی حائز شرایط لازم باشند. یکی از این موارد که باید به هنگام افتتاح حساب بانکی نیز به آن توجه نمود حداقل حقوق لازم برای دریافت مستر کارت امارات می باشد. حداقل حقوق لازم برای افتتاح حساب و دریافت کارت اعتباری در امارات در هر بانکی متفاوت است. اما معمولا، حداقل حقوق لازم برای اخذ مستر کارت اعتباری در امارات حدود AED5000 (درهم) می باشد. با این حساب بهترین کارت های اعتباری در امارات با حقوق AED5000 (درهم) عبارتند از:

 • FAB Games Mastercard Credit Card
 • FAB Standard Credit Card
 • Emirates NBD Titanium Credit Card

اما علاوه بر این، شرط دیگر برای دریافت مستر کارت امارات اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب بانکی در این کشور می باشد. برای این منظور شما علاوه بر تکمیل فرم درخواست مستر کارت، بایستی مدارکی از جمله پاسپورت، کارت شناسایی امارات، ویزای اقامت امارات و نیز مدرک اقامتی (مثل اجاره نامه یا قبض خانگی) را نیز به بانک یا شرکت صادر کننده کارت اعتباری تحویل دهید.

شرایط دریافت مستر کارت امارات

نحوه انتخاب مستر کارت های امارات

در امارات بانکها و موسسات مالی مختلف طیف وسیعی از مستر کارت های اعتباری، بدهی و پیش پرداخت را برای مشتریان خود صادر می کنند. اما این مستر کارت ها شرایط و امتیازات خاص خود را دارند و عملکرد کاملا متفاوتی از هم دارند. برای مثال با هر بار استفاده از مستر کارت اعتباری هزینه از اعتبار بانکی و نه از حساب شخصی شما پرداخت می شود. اما در مستر کارت بدهی پرداخت های صورت گرفته مستقیما از حساب شخصی شما برداشت می شود. پس قبل از انتخاب نوع مستر کارت امارات بایستی آنها را با توجه به پارامترهای زیر ارزیابی کرد:

 • کارمزد حد مجاز برداشت نقدی: این نرخ کارمزد معمولا بالاتر از کارمزد خرید کارت بوده و زمانی به کار خواهد رفت که شما از کارت اعتباری خود جهت دریافت اسکناس از ATM استفاده کرده، ارز خارجی بخرید و یا کارت به کارت کنید.
 • کارمزد تراکنش بین المللی: اگر شما قصد استفاده از کارت اعتباری در خارج را دارید، بایستی در جریان باشید که معمولا هزینه تراکنش خارجی از شما اخذ می شود. Emirates Citi World Mastercard معمولا 3.4% کارمزد دریافت می کند.
 • هزینه های دیگر: هزینه های متفرقه دیگری نیز وجود دارد که بایستی قبل از انتخاب مستر کارت امارات مورد توجه قرار گیرد. این هزینه ها شامل هزینه دیرکرد پرداخت، هزینه های بیش از حد مجاز و غیره می باشد.
 • هزینه های تکمیلی: این هزینه ها نیز بسته به کارت انتخابی شما شامل هزینه بیمه تکمیلی، دسترسی به لانژ فرودگاهی، خدمات مشاوره شخصی و غیره می باشد.

دریافت انواع مستر کارت امارات

زمانی که صحبت از دریافت مستر کارت امارات پیش می آید معمولا گزینه اول مستر کارت های Citibank امارات می باشد. اما در اولویت های بعدی نیز گزینه هایی مثل Emarates Islamic و Emarates NBD قرار می گیرند. دلیل اغلب متقاضیان برای افتتاح حساب و اخذ مستر کارت از این بانک ها امتیازات خاص آنها می باشد. بر این اساس انواع مستر کارت های معروف امارات عبارتند از:

کارت اعتباری حداقل درآمد لازم هزینه سالیانه هزینه ماهیانه
Emirates-Citibank Silver Card AED5000 (درهم) AED205 (درهم) 2.99%
Emirates-Citibank Gold/Titanium Card AED8000 (درهم) AED400 (درهم) 2.99%
Emirates-Citibank Ultimate Card AED18000 (درهم) AED800 (درهم) 2.99%
Emirates Islamic Skywards Gold Card AED5000 (درهم) AED350 (درهم) AED300 (درهم)
Emirates Islamic Skywards Platinum Card AED8000 (درهم) AED600 (درهم) AED600 (درهم)
Emirates NBD Skywards Signature Card AED15000 (درهم) AED1499 (درهم) AED2.99%

بهترین کارت های اعتباری در امارات

معمولا مستر کارت های اماراتی در 3 نوع کلی مستر کارت اعتباری (Mastercard Credit Card)، مستر کارت بدهی (Mastercard Debit Card) و مستر کارت پیش پرداخت (Mastercard Prepaid Card) صادر می شود. اخذ هر کدامیک از این مستر کارت های اماراتی شرایط و امتیازات ویژه خود را دارد. با توجه به مطالعات میدانی انجام شده در مورد انواع مستر کارت های اعتباری و بدهی امارات، مستر کارت نوع Emirates Citi World Mastercard به دلیل شرایط و امتیازات ویژه به عنوان بهترین مستر کارت امارات شناخته می شود.

عنوان مستر کارت شرکت یا بانک صادر کننده امتیازات
مستر کارت Emirates Citi World Mastercard Citibank دریافت 50000 جایزه Skywards Miles در اولین پرداخت در عرض 90 روز از زمان تایید کارت، دریافت لانژ تکمیلی برای هر لانژ امارات در کشور استرالیا، بیمه مسافرتی و بیمه سوانح، کارمزد انتقالات موجودی 0% به مدت 9 ماه و غیره

همانطوری که ملاحظه شد، مستر کارت ابزار حیاتی و لازم در هر مسافرت خارجی شناخته می شود که بدون داشتن آن زندگی رزمره افراد دچار اختلال شده و به کندی پیش می رود. اگر شما هم شرایط اقامت در دبی را داشته و نیازمند دریافت مستر کارت امارات می باشید، توصیه می شود که برای اخذ هر چه سریعتر مستر کارت مورد نظر با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

4 دیدگاه برای “دریافت مستر کارت امارات

 1. علی گفت:

  سلام، صرفا با خرید ملک و دریافت اقامت مسکونی امارات میشه مستر کارت دریافت کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای دریافت مسترکارت نیازی به این کار نیست
   لطفا برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید

 2. سجاد گفت:

  سلام من درگاه پرداخت ویزا و مستر کارت میخوام ایران هستم و شریکم سوئد زندگی میکنه امکانش هست که بشه کارت و درگاه پرداخت از امارات گرفت؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   ما میتونیم برای شما مسترکارت رو بگیریم هم مستر کارت شخصی و هم شرکتی
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید من داوری هستم در خدمتتونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.