مهاجرت تحصیلی فنلاند

رشته اورولوژی در فنلاند

رشته اورولوژی در فنلاند

متقاضیانی که علاقه به دنبال کردن حرفه اورولوژی دارند، می توانند با تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند رویاهای خود را تبدیل به واقعیت کنند و تبدیل به متخصصان اورولوژی شوند. در دانشگاه های این کشور، رشته اورولوژی هم به دانشجویان داخلی و هم به دانشجویان بین المللی با بهترین کیفیت آموزش داده می شود. متدهای آموزش و تدریس رشته اورولوژی در فنلاند در سال 2022 در سطح جهانی برجسته می باشند زیرا از جدیدترین و بروزترین روش های آموزش هم به صورت تئوری و هم عملی استفاده می شود. در این نوشتار، متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تمامی موضوعات اصلی که با تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند مرتبط هستند را مورد بررسی دقیق قرار داده اند. از شرایط تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند تا آشنایی با دانشگاه های اورولوژی این کشور، دانشجویان باید اطلاعات کافی از موضوعات بسیار مهم کسب و سپس اقدام به مهاجرت تحصیلی به فنلاند کنند.

درباره رشته اورولوژی در فنلاند

در برنامه های تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند که معمولا 6 سال تحصیلی به طور می انجامد، به بررسی، آموزش و درمان اختلالات کلیه و مجاری ادراری مردان و زنان و اختلالات تناسلی مردانه پرداخته می شود. دانشگاه های اورولوژی این کشور همچنین درگیر تحقیقات می باشند و دانشجویان و متقاضیان در طیف گسترده ای از برنامه های آموزش عملی شرکت می کنند. اکثر دانشگاه های اورولوژی فنلاند علاوه بر تدریس و تحقیق، به عنوان یک مرجع مهم در زمینه مراقبت های بهداشتی عمل می کنند و فعالانه در فعالیت های مرتبط شرکت می کنند. دانشگاه های فنلاند تحقیقات با کیفیت بالایی را انجام می دهند و آموزش های پایه و حرفه ای مبتنی بر تحقیق را در زمینه اورولوژی ارائه می دهند.

در فنلاند، دانشجویان اورولوژی به مطالعه و درمان بیماری های اورولوژی می پردازند. بیمارانی که به عنوان مثال مشکلات ادراری، خون در ادرار، اختلال نعوظ و حملات درد مربوط به سنگ مثانه دارند را می توانند توسط دانشجویان رشته اورولوژی در فنلاند بررسی و درمان شوند.

آموزش رشته اورولوژی در فنلاند

اساتید، دانشمندان و محققان مسئولیت آموزش رشته اورولوژی در دانشگاه های فنلاند در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکترا را به عهده دارند. علاوه بر این، این افراد در تدریس در جراحی، از جمله آموزش عملی در گروه های کوچک و تدریس مبتنی بر سخنرانی شرکت حضور دارند و آموزش های کامل به دانشجویان ارائه می دهند. همچنین انجام و نظارت بر تحقیقات علمی، پیگیری تحولات پژوهش در حوزه مربوطه و مشارکت در تعاملات اجتماعی و همکاری های ملی و بین المللی در این زمینه نیز از وظایف اساتید، دانشمندان و محققان می باشند. دانشجویان برای اتمام دوره تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند نیاز به ارائه پایان نامه دارند و در این بخش اساتید نظارت بر پایان نامه ها را نیز به عهده دارند تا مطابق با الزامات دانشگاه و دانشکده مربوطه باشد.

شاخه های تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند شامل موارد زیر می باشند:

 • اورولوژی اطفال
 • اورولوژی زنان
 • اورولوژی آقایان
 • آندرولوژی
 • اورولوژی ترمیمی
 • اوروانکولوژی
 • پیوند کلیه
 • اندولاپاروسکوپی

در بخش جراحی، آموزش مقدماتی در رشته اورولوژی شامل تحصیلات پیشرفته می باشد که می تواند در گروه جراحی در قالب یک پروژه تحقیقاتی یا یک پروژه مطالعاتی تکمیل شود. پروژه های تحقیقاتی به صورت سالانه به دانشجویان دانشگاه های رشته اورولوژی در فنلاند به دانشجویان ارائه می شود. برای بسیاری از دانشجویان، شروع یک پروژه تحقیقاتی پیشرفته به عنوان انگیزه ای برای نوشتن پایان نامه دکتری آنها عمل کرده است.

آموزش رشته اورولوژی در فنلاند

آشنایی با دانشگاه های رشته اورولوژی در فنلاند

برای تحصیل در فنلاند، دانشجویان بین المللی باید مطلع باشند که 20 دانشگاه و 30 پلی تکنیک فنلاند طیف گسترده ای از برنامه ها را به زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی برای انتخاب ارائه می دهند و در حال حاضر بیش از 300 برنامه به زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. برخی از این دوره‌ ها دوره ‌های کوتاه ‌مدت هستند و برخی دیگر می‌ توانند چندین سال طول بکشند و منجر به مدرک لیسانس، فوق لیسانس، دکترا یا گواهینامه آموزشی شوند. شهرت عالی فنلاند در آموزش، همراه با طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی، فنلاند را به مقصد تحصیلی جذابی برای دانشجویان بین المللی تبدیل می کند.

با این حال، دانشجویانی که به فکر تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند هستند، قبل از مهاجرت تحصیلی به این کشور، حتما باید با بهترین دانشگاه های رشته اورولوژی در فنلاند آشنا شوند و درباره آنها اطلاعات کافی داشته باشند.

5 دانشگاه برتر برای تحصیل رشته اورولوژی در فنلاند عبارتند از:

نام دانشگاهنام شهررتبه در فنلاندرتبه در اروپارتبه جهانی
University of HelsinkiHelsinki128109
University of TurkuTurku279245
University of OuluOulu3127399
University of Eastern FinlandJoensuu4130404
University of TampereTampere5153478

در این دانشگاه ها علاوه بر رشته اورولوژی، رشته ها و برنامه های تحصیلی دیگری نیز با بالاترین کیفیت و سطح آموزش به دانشجویان بین المللی ارائه می شوند. به همین دلیل، تعداد دانشجویان در دانشگاه های ذکر شده هرساله در حال افزایش می باشد.

در نمودار زیر به مقایسه تعداد دانشجویان دانشگاه های ذکر شده پرداخته ایم:

تعداد دانشجویان در دانشگاه های اورولوژی فنلاند

شرایط ورود به دانشگاه های فنلاند

قبل از مهاجرت تحصیلی به فنلاند، تمامی دانشجویانی که به فکر تحصیل اورولوژی یا سایر رشته ها در دانشگاه های این کشور هستند حتما باید با شرایط ورود به دانشگاه های فنلاند آشنا شوند. همانند سایر کشورهای دنیا، دوره تحصیلی، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و همچنین شرایط دانشجویان برای ورود به دانشگاه های فنلاند بسیار موثر می باشند. اما برای اخذ پذیر و ورود به دانشگاه های فنلاند، چند مورد که الزامات اصلی به شمار می روند، باید توسط دانشجویان در نظر گرفته شوند.

الزامات ورود به دانشگاه های فنلاند به شرح زیر است:

 • ارائه دیپلم دبیرستان یا مدرک بین المللی لیسانس
 • ارائه مدرک زبان معتبر
 • کارنامه نمرات دبیرستان

علاوه بر موارد ذکر شده، مدارک و اسناد دیگری نیز باید توسط دانشجویان جمع آوری شود تا با موفقیت قادر به ورود به دانشگاه های فنلاند شوند. هموطنان عزیزی که مایل به ورود به دانشگاه های فنلاند هستند و یا قصد دارند در بهترین کشورهای دنیا مشغول به تحصیل یا کار شوند می توانند با مشاورین مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند تا از روند و روش های مهاجرت و همچنین سایر موضوعات مرتبط اطلاعات تکمیلی کسب کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *