مهاجرت تحصیلی پرتغال

رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال

رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال

تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال می تواند برای بسیاری از افراد به مانند کلید ورود به حوزه شنگن و دریافت اقامت این منطقه ارزشمند باشد. افرادی که پرتغال را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، معمولا رزومه های تحصیلی سطح متوسط را در اختیار دارند و توانایی پرداخت هزینه های سنگین در کشورهای دیگر را نیز در اختیار ندارند. پرتغال یکی از کشورهای شناخته شده در اروپا است اما باید در نظر داشت که شرایط زندگی در این کشور چندان مساعد نیست و نمی توان آن را از کشورهای برتر اروپایی خواند

در زمینه تحصیل و آموزش نیز پرتغال نتوانسته خود را به عنوان یکی از بهترین ها در جهان معرفی کند و فاصله زیادی با دانشگاه های برتر اروپایی در اکثر رشته های تحصیلی از جمله جراحی زنان و زایمان دارد. در شرایط کلی می توان از این کشور بیشتر به عنوان دروازه ای برای ورود به قلب اروپا و کشورهای پیشرفته این منطقه یاد کرد و به همین دلیل است که تحصیل در مقطع پزشکی بسیار ارزشمندتر از تحصیل تخصص در این کشور شناخته می شود. با این وجود دانشگاه های این کشور در رشته جراحی زنان و زایمان در سطح متوسط جهان قرار دارند و می توان آن ها را به عنوان مقصد خود برای تحصیل دانست و به همین دلیل است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال می پردازند.

  • آیا پرتغال مقصد مناسبی برای تحصیل در رشته جراحی زنان و زایمان است؟
  • بهترین دانشگاه های این کشور در رشته جراحی زنان و زایمان کدامند؟
  • هزینه تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در این کشور چقدر است؟
  • آیا می توان پس از تحصیل در رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال مشغول کار شد؟

شرایط تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال

باید به این نکته اشاره داشت که یکی از بهترین شرایط برای ورود به رشته جراحی زنان و زایمان در این کشور آن است که فرد مدرک تحصیلی خود در مقطع پزشکی را در این کشور به دست آورده باشد تا نیازی به دریافت معادلسازی مدرک خود در این کشور نداشته باشد. دانشگاه های پرتغال در رشته جراحی زنان و زایمان چندان قدرتمند نیستند و به همین دلیل می توان گفت که انتخاب آن ها چندان توصیه نمی شود. در زیر می توان نام برخی از بهترین دانشگاه های این کشور را در رشته جراحی زنان و زایمان مشاهده کرد.

بهترین دانشگاه های پرتغال برای رشته جراحی زنان و زایمان

دانشجویانی که در این رابطه بتوانند پذیرش تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های پرتغال دریافت کنند، قادر خواهند بود تا برای دریافت ویزای تحصیلی پرتغال اقدامات لازم را انجام دهند. باید به این نکته اشاره داشت که دانشگاه های پرتغال می توانند در شانس دریافت ویزای افراد موثر باشند. شرایط تحصیل در این کشور چندان مناسب نیست و به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که افراد برای تحصیل در این کشور تمایلات زیادی از خود نشان دهند.

هزینه تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال

باید به این نکته اشاره داشت که هزینه های زندگی در پرتغال به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر بسیار ارزان تر است به طوری که برای یک زندگی دانشجویی در این کشور به حدود 500€ تا 700€ (یورو) در ماه نیاز خواهد بود. در این صورت باید در نظر داشت که دانشجویان در این کشور می توانند به صورت نیمه وقت به کار مشغول شوند و از این طریق هزینه های مورد نیاز یک زندگی را برای خود تامین کنند.

از طرف دیگر برای تحصیل در رشته جراحی زنان و زایمان نیز نیازی به سرمایه گذاری زیاد در این کشور نخواهد بود و می توان با مبلغی کم نیز در آن به ادامه تحصیل پرداخت. هزینه های تحصیل در رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال در حدود 3200€ تا 5000€ (یورو) در سال است و دانشجویان با وجود این که دسترسی چندانی به بورسیه های تحصیلی در این کشور ندارد، اما می توانند هزینه های تحصیل خود در این کشور را پرداخت کنند.

هزینه تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در پرتغال

شرایط کار متخصصین زنان در کشور پرتغال

به منظور رسیدن به کار در پرتغال در حوزه تخصصی جراحی زنان و زایمان، فرد تنها به یک مدرک تحصیلی معتبر در پرتغال نیاز خواهد داشت تا بتوانند به کار مورد نظر خود در این کشور دست پیدا کنند. هزینه های زندگی در پرتغال به راحتی از طریق کار در این حوزه ممکن است اما باید در نظر داشت که نمی توان انتظار داشت که میزان درآمد آن ها همتراز با یک جراح متخصص در کشورهای پیشرفته اروپایی باشد. 7350€ (یورو) در ماه معادل درآمدی است که یک متخصص جراحی زنان و زایمان در این کشور خواهد داشت و این مبلغی است که در مقایسه با سایر کشورهای جهان اندک به نظر می رسد.

در صورتی که می خواهید بهترین کشورهای جهان را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید تا شما را در این مسیر همراهی کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :