مهاجرت کاری سنت کیتس

ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس

ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس

مطلع بودن از ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس به مهاجران و متقاضیان بین المللی که قصد اشتغال در این کشور را دارد کمک فراوانی می کند تا با در نظر گرفتن توانایی ها، مهارت ها و همچنین مدرک تحصیلی خود در بهترین زمینه مشغول به کار شوند. برای اشتغال در کشور سنت کیتس و نوویس متقاضیان و مهاجران خارجی در صورت نیاز باید اقدام به کسب ویزای کاری سنت کیتس و همچنین مجوز کار در این کشور کنند. در ادامه متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شما عزیزان را از شرایط اقتصادی سنت کیتس و نوویس، بخش های مختلف کار و همچنین ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس آگاه خواهند ساخت.

 • شرایط کار در سنت کیتس چیست؟
 • آیا لیست مشاغل مورد نیاز این کشور نیاز به تخصص دارد؟
 • آیا سنت کیتس به پزشکان نیاز دارد؟
 • شرایط کار مهندسان در این کشور چگونه است؟
 • آیا میزان درآمد در سنت کیست مناسب است؟

شرایط اقتصادی سنت کیتس و نوویس

اقتصاد سنت کیتس و نویس به طور سنتی وابسته به نیشکر بوده است؛ اما کاهش قیمت های جهانی به صنعت نیشکر در این کشور در سالهای اخیر آسیب رسانده است. جهانگردی، تولیدات صادرات محور و فعالیت های بانکی فراساحلی نقش های بیشتری در اقتصاد کشور سنت کیتس و نوویس دارند و لازم به ذکر است که بیشتر مواد غذایی در این کشور وارداتی است. دولت سنت کیتس و نوویس برنامه ای را برای بهبود صنعت نیشکر در نظر دارد. همچنین در تلاش است تا برای کسب درآمد به منظور سرمایه گذاری بهتر برنامه های اجتماعی مختلفی را به سرمایه گذاران بین المللی ارائه دهد. اقتصاد سنت كیتس و نوویس در دهه 1990 رشد جدی را تجربه كرد اما بحران های سال 1998 و 1999 موجب کاهش رشد اقتصادی این کشور شد. اکثر شغل ها ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس در کشاورزی، دامپروری، ماهیگیری، جنگلداری، توریسم و استخراج هستند.

رشد اقتصادی واقعی سنت کیتس در سال 2002 پس از كاهش 4.3٪ در سال 2001، 75/0٪ بود. اقتصاد این کشور طي سال 2002 عملكرد مختلفی را تجربه كرد، در حالي كه برخي از بخش ها رشد مثبتي را تجربه كردند، ساير بخش های اقتصادی این کشور انواع مختلفي از كاهش رشد را تجربه كرده بودند. بخش ساخت و ساز با کاهش 4.51% همراه بود، تولید و هتل ها و رستوران ها نیز به ترتیب 4.01% و 9.89٪ کاهش قابل توجهی را نشان دادند و تولید شکر نیز 5.1٪ کاهش یافت. انتظار می رود سرمایه گذاری جدید قابل توجهی در جهانگردی، از جمله هتل 648 اتاقه و مرکز همایش ماریو که در دسامبر 2002 افتتاح شد و همچنین ادامه تلاش های دولت برای تنوع بخشیدن به اقتصاد، عملکرد اقتصادی سنت کیتس را بهبود بخشد. علاوه بر این، در طی چند سال گذشته قیمت های مصرفی در این کشور کاهش یافته اند.

مهندسی کشاورزی در ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس

یکی از بهترین زمینه هایی که متقاضیان و مهاجران خارجی می توانند در کشور سنت کیتس و نوویس مشغول به کار شوند، کشاورزی می باشد. از کل مساحت جزایر سنت کیتس و نوویس، حدود 39٪ به محصولات زراعی اختصاص دارد. محصول اصلی کشاورزی سنت کیتس نیشکر است. بادام زمینی اکنون محصول دوم است. در نوویس، پنبه دریایی و نارگیل کالاهای اصلی به شمار می روند. سیب زمینی شیرین، پیاز، گوجه فرنگی، کلم، هویج و نان برای مصرف داخلی در هر دو جزیره، عمدتاً توسط مالکان کوچک پرورش می یابد. در سال 2001، محصولات كشاورزی حدود 18.5٪ از كل واردات را به ارزش و 11.2٪ صادرات را به خود اختصاص دادند. دولت برنامه ای را برای جایگزینی برای واردات مواد غذایی آغاز کرده است.

به طور کلی مدیران كشاورزی كه به عنوان مدیر مزرعه نیز شناخته می شوند وظیفه دارند اطمینان حاصل كنند كه كار در مزرعه به بهترین شکل ممکت انجام می شود. مدیران كشاورزی مسئولیت برنامه ریزی روزانه، سازماندهی، نظارت و اجرای فعالیت های مربوط به دارایی های كشاورزی را بر عهده دارند. مسئولیتهای معمولی آنها در سنت کیتس و نوویس عبارتند از:

 • برنامه ریزی برای آینده
 • تصمیم گیری در مورد سیاست کشاورزی
 • تعیین بودجه و حفظ سوابق دقیق مالی
 • سازماندهی فروش و خرید دام، تجهیزات کشاورزی، محصولات زراعی و محصولات کشاورزی
 • رسیدگی به مدارک و نگهداری سوابق اداری
 • استخدام، آموزش و نظارت بر کارگران مزرعه
 • اطمینان حاصل کردن از شرایط کار مطلوب
 • حصول اطمینان از رعایت مقررات دولت و استانداردهای بهداشت و ایمنی
 • نگه داشتن دانش به روز در مورد آفات و بیماری ها
 • اطمینان از سودآور بودن مزرعه و اهداف مالی پیش بینی شده
 • سازماندهی تعمیر و نگهداری و تعمیر دارایی، تجهیزات و ماشین آلات مزرعه
 • تبلیغات و بازاریابی محصولات مزرعه یا کار کشاورز

مهندسی کشاورزی در ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس

متخصصان صنعت توریسم در لیست مشاغل مورد نیاز سنت کیتس

بخش گردشگری از اثرات بحران ها در سال 1998 و 1999 به شدت آسیب دیده است و سنت کیتس و نوویس در سال 1998 شروع به بازسازی صنعت توریسم کرد. در سال 1999 میلادی در نوویس، تنها هتل بزرگ آن به مدت 6 ماه مجبور به تعطیل شدن شد و در نتیجه اخراج کارکنان (گرچه بسیاری از آنها برای بازنویسی باغهای ویران شده دوباره کار کرده بودند) کاهش یافت و درآمد دولت را کاهش داد. همچنین تعداد گردشگران و بازدید کنندگان در سنت کیتس و نوویس به طور چشمگیری کاهش یافت. اما امروزه صنعت گردشگری در این کشور به طور چشمگیری رشد کرده است و مهاجران خارجی می توانند در بخش های مختلف این صنعت مشغول به کار شوند که یکی از رایج ترین پست ها و نقش در صنعت گردشگری در سنت کیتس نوویس افسر گردشگری می باشد.

مأمورین گردشگری در سنت کیتس وظیفه ترویج صنعت گردشگری و تدوین طرح ها و فعالیت های توسعه توریستی را با هدف تولید و افزایش درآمد دارند. نقش یک افسر گردشگری در این کشور ترکیبی از بازاریابی، روابط عمومی و مدیریت است. این زمینه کاری همچنین شامل برنامه ریزی و آماده سازی نیز می شود. بیشتر افسران گردشگری به عنوان دستیار وارد این حرفه می شوند. مشاغل مرتبط با گردشگری توسط خدمات شغلی، در روزنامه های محلی، منطقه ای و ملی و در نشریات مربوطه مانند مدیریت اوقات فراغت و هفته بازاریابی و همچنین معادل های آنلاین آنها تبلیغ می شود. مسئولیت های مأمورین گردشگری در سنت کیتس و نوویس عبارتند از:

 • نظارت بر فعالیت کارمندان سازمان های گردشگری
 • ارائه اطلاعات به گردشگر یا بازدید کننده
 • تولید مواد تبلیغاتی و نمایشگرها
 • مدیریت بودجه
 • نوشتن گزارش، برنامه های تجاری و انتشار مطبوعات
 • ارائه سخنرانی
 • حفظ سوابق آماری و مالی
 • انجام امور روزمره مدیریت و مدیریت مرکز
 • ارتباط با مشاغل داخلی و رسانه ها

صنعت خدمات در ليست مشاغل مورد نياز سنت كيتس

صنعت خدمات به دلیل استراتژی های نوآوری برتر و زیرساخت های حیاتی برای تجارت در اقتصاد سنت کیتس و نوویس قابل توجه است. علاوه بر بخش گردشگری، بخش خدمات یکی از بزرگترین بخش های رو به رشد در سنت کیتس و نوویس است. این بخش عمده بخش تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهد. اتحاد صنایع خدمات به منظور ایجاد یک پایگاه بزرگ و بزرگتر از نهادها به منظور ارتقاء ظرفیت و رقابت این بخش تأسیس شد. قوانین جدید تجاری اخیر تدوین شده توسط دولت و ذینفعان این بخش باعث پیشرفت چشمگیر فناوری شده است که نتیجه آن سنت کیتس و نوویس در بین اقتصادهای کارآمد جهان است. خدمات مالی، رسانه و ارتباطات، خدمات بهداشت عمومی و پزشکی، خدمات آموزشی و همچنین حمل و نقل از بخش های اصلی صنعت خدمات در سنت کیتس هستند که مهاجران خارجی می توانند در این زمینه های مشغول به کار شوند.

توصیه می شود متقاضیان قبل از مهاجرت کاری به سنت کیتس از هزینه زندگی در سنت کیتس و شرایط کار در این کشور در زمینه های مختلف اطلاعات کافی کسب کنند. متقاضیان و هموطنان عزیزی که به فکر مهاجرت کاری به کشورهای خارجی هستند می توانند با تماس با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از میزان حقوق، شرایط کار، لیست مشاغل مورد نیاز و مدارک لازم برای کسب ویزای کار کشورهای خارجی به صورت کامل مطلع شوند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *