مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک

Rate this post

برای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک باید از مقرراتی که دولت فنلاند برای این امر تعیین کرده مطلع شوید و مشاوره با مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت می تواند شما را در کسب آگاهی مورد نیاز درباره ی این موضوع کمک زیادی کند.

هموطنان عزیز ایرانی برای مهاجرت به فنلاند راه های زیادی وجود دارد اما شما باید بهترین راه را طبق شرایطی که دارید انتخاب کنید تا با کمترین سختی به هدف خود برسید. افراد بسیاری از راه هایی مانند تحصیل، تاسیس کمپانی، سرمایه گذاری یا حتی ازدواج به فنلاند مهاجرت می کنند و با گذر سال ها، در این کشور مقیم می شوند.

به طور کلی شما باید به یاد داشته باشید که خرید خانه، ملک یا مسکن به هیچ وجه دلیل برای مقیم شدن در کشور فنلاند محسوب نمی شود و شما با این کار نمی توانید گواهی اقامت این کشور را بدست بیاورید. یکی دیگر از نکات اصلی که باید ذکر شود و هموطنان عزیز نیز باید آن را به خاطر بسپارند، عدم نیاز به وکیل برای خریدن ملک، خانه یا مسکن در کشور پیشرفته فنلاند می باشد.

تقریبا از سال دو هزار و یک میلادی، دولت کشور فنلاند اعلام کردن که مهاجران بین المللی می توانند در این کشور خانه بخرند و مالک آن شوند. میزان مالیات و همچنین قیمت خانه یا ملک در کشور توسعه یافته فنلاند بسیار بالاتر از سایر کشور های اروپایی می باشد.

خرید خانه

افرادی که می خواهند در کشور فنلاند خانه بخرند و سپس به صورت دائمی حق سکونت در خانه ی خود را داشته باشند، باید درصد مشخص شده و همچنین اجاره خانه پرداخت کنند. تحویل خانه با حق سکونت کامل به متقاضیان بین المللی طبق نوبت انجام می شود. افرادی که بخواهند پس از مدتی خانه ی خود را عوض کنند و برای مثال به خانه ای جدید تر نقل مکان کنند، این کار امکان پذیر می باشد و با داشتن شرایط لازم متقاضی می تواند این امر را انجام دهد.

مالکیت شخصی خانه

برای مالک شدن یک خانه در کشور فنلاند، مانند سایر کشور های جهان، شما باید خانه را به عبارتی بخرید و هزینه آن را پرداخت کنید که این کار نیاز به سرمایه دارد و تنها افرادی می توانند در فنلاند خانه بخرند که شرایط مالی خوبی دارند.

لازم به ذکر است که دولت فنلاند برای افرادی که می خواهند با خریدن خانه مالک آن شوند، وام های بانکی در نظر گرفته و متقاضیان می توانند از این وام ها استفاده کنند تا خانه بخرند اما پرداخت کل مبلغ خانه با وام ممکن نمی باشد و متقاضی باید سرمایه کافی داشته باشد. برای دریافت وام بانکی یا کمک هزینه های خرید خانه دولتی، شخص باید بیش از هجده سال سن داشته باشد.

مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک ممکن است سخت به نظر برسد اما اگر شما سرمایه لازم را داشته باشید این امر بسیار آسان تر خواهد شد. دریافت وام بانکی بستگی به شغل و سرمایه شما دارد. افرادی که شغل ثابت دارند و همچنین در حساب بانکی خود بیش از پانزده هزار یورو پول دارند، می توانند از بانک مورد نظر وام بانکی به ارزش صد و پنجاه هزار دلار کسب کنند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب ویزای فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

مالکیت نیمه شخصی خانه

افرادی که به فکر مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک های نیمه شخصی می باشند، می توانند با پرداخت بخشی از هزینه خانه در آن ساکن شوند و سپس با گذر زمان مبلغ باقی مانده را نیز پرداخت کنند و مالک خانه شوند. برای این کار باید به شرکت هایی که مرتبط با خرید و فروش خانه می باشند مراجعه کنید.

جهت یافتن خانه مورد نظر خود می توانید به تار نما های زیر مراجعه کنید و خانه یا ملک مورد نظر خود را بخرید یا از شرایط خرید آن مطلع شوید تا کار های مورد نیاز برای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک را انجام دهید:

  • Forenom
  • Kodisto
  • Oikotie
  • Asuntoverkko
  • etuovi

هموطنان گرامی می توانند در کشور فنلاند به راحتی به خرید و فروش خانه یا ملک بپردازند و دولت کشور فنلاند برای ایرانیان هیچ گونه محدودیتی تعیین نکرده است. شما با خرید خانه در کشور فنلاند تابع یا مقیم این کشور محسوب نخواهید شد اما می توانید از لحاظ مالی سود زیادی از این کار ببرید.

مخارج سکونت در فنلاند

افرادی که می خواهند در کشور پیشرفته فنلاند زندگی کنند باید هر ماه از هشتصد تا هزار یورو برای هزینه های خود پرداخت کنند و به یاد داشته باشید که هر چقدر که متقاضیان بخواهند زندگی مجلل تر داشته باشند، باید هزینه های بیشتری پرداخت کنند.

برای مثال سکونت در خانه های بزرگ تر با امکانات بیشتر موجب افزایش هزینه زندگی در فنلاند برای افراد خواهد شد و یا افرادی که بخواهند به جای وسایل نقلیه عمومی سوار تاکسی یا سایر موارد خصوصی یا شخصی شوند، قطعا هزینه های زندگی شان افزایش خواهد یافت.

مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک

متقاضیان خارجی می توانند به اقدام به مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک کنند اما لازم به ذکر است که مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک باعث مقیم شدن در کشور فنلاند نمی شود. کشور فنلاند از نظر کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی و اقتصادی از بهترین کشور های جهان می باشد و افراد زیادی به این کشور زیبا مهاجرت می کنند تا پس از چند سال بتوانند شهروند فنلاند محسوب شوند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب کار در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

کشور فنلاند کم تر از شش میلیون نفر جمعیت دارد و دانشگاه های این کشور نیز سطح بسیار بالایی دارند؛ به طوری که دانشجویان بعد از اتمام دوره های تحصیلی، با ارائه مردک دانشگاهی خود می توانند در سراسر دنیا مشغول به کار شوند زیرا مدرک اخذ شده از معتبر ترین دانشگاه های فنلاند در اکثر کشور های جهان معتبر می باشد.

به جای مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک برای کسب اقامت، شما عزیزان می توانید با مراجعه به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت از بهترین راه های مهاجرت به فنلاند و بدست آوردن گواهی اقامت این کشور مطلع شوید و با توجه به شرایط خود، مناسب ترین روش را برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =