مهاجرت کاری کلمبیا

موسسه های کاریابی در کلمبیا

موسسه های کاریابی در کلمبیا

یافتن شغل مورد علاقه در کشور کلمبیا، به چالش بزرگی برای خارجی ها تبدیل شده است؛ دریافت پیشنهاد کاری از راه ارسال رزومه برای موسسه های کاریابی در کلمبیا می تواند یکی از راه های اشتغال به کار در این کشور محسوب گردد که البته شرایط و قوانین خاص خود را دارد. موسسات کاریابی که در کلمبیا فعالیت دارند، طیف گسترده ای از مشاغلی که در کلمبیا وجود دارند اما در آنها کمبود نیروی کار دیده می شود، در اختیار دارند. آنها با توجه به رزومه تحصیلی و تخصص فرد خارجی، شغل مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و به کارجویان پیشنهاد می‌دهند. این مقاله در همین باب تهیه شده و مطالب آن مطابق با آخرین اخبار و وضعیت اشتغال در بازار کار کلمبیا می‌باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله سعی نموده کلیه اطلاعاتی که در این زمینه نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

شرایط اقتصادی و کار در کلمبیا در 2021

کشور کلمبیا را دروازه مهمی بین آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی می دانند. به همین دلیل یکی از کشورهای مهم این منطقه محسوب می گردد. کلمبیا در سال 1886 میلادی به صورت کامل استقلال یافت و در قرن بیستم توانست به پیشرفت چشمگیری در بخش صنعتی دست یابد. بدین ترتیب با موفقیت های پی در پی در این حوزه، در سال 2021 به عنوان چهارمین اقتصاد بزرگ آمریکای جنوبی دست یافت که این خود موفقیت بزرگی برای این کشور محسوب می شود. انواع مختلفی از فرهنگ ها، اقوام و مشاغل مختلف در این کشور به چشم می خورد. لذا از این که جهت مهاجرت به کلمبیا روش اشتغال به کار را انتخاب نموده اید، پشیمان نخواهید شد.

فعالیت موسسه های کاریابی در کلمبیا

کشور کلمبیا در مشاغل مختلفی نیاز به نیروی کار دارد. در همین راستا، تعداد مختلف و متعددی از موسسه های کاریابی در کلمبیا یافت می شوند که هر یک از آنها فهرست بسیاری از مشاغل گوناگون در کلمبیا را در اختیار دارد که با کمبود نیروی کار مواجه هستند. موسسه های کاریابی در کلمبیا با دریافت CV متقاضی که حاوی اطلاعات کاملی از مشخصات هویتی، شغلی و تحصیلی است، وی را در لیست افراد جویای کار قرار می دهند. سپس با ارزیابی شرایط متقاضی، شغل متناسب با رزومه او را پیشنهاد می دهند. در نهایت چنانچه شغل مورد نظر از سوی متقاضی و شخص کارفرما تایید گردد، دعوتنامه همکاری برای وی صادر می گردد.

فعالیت موسسه های کاریابی در کلمبیا

انواع موسسه های کاریابی در کلمبیا

در اینجا به ذکر فهرستی از موسسه های کاریابی در کلمبیا پرداخته ایم که می توانید رزومه فردی، تحصیلی و شغلی (CV) خود را برای این موسسات ارسال نمایید:

 • موسسه کاریابی Korn Ferry International که خدمات استخدامی آن در زمینه هیات مدیره، اجرایی و حرفه ای می باشد.
 • موسسه کاریابی Altos Ejecutivos که مشاغل مختلفی در زمینه مدیریت کسب و کار و غیره را در اختیار دارد.
 • موسسه کاریابی People Solutions Colombia در زمینه های شغلی مربیگری و آموزش های حرفه ای، استخدام کارجویان فنی و متخصص، مطالعات بازار و و غیره.
 • موسسه کاریابی Southern Cross Recruitment در زمینه فناوری در سطح جهانی
 • موسسه کاریابی Egon Zehnder International de Colombia در مشاغل جانشین مدیرعامل، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاغل اجرایی و غیره.
 • موسسه کاریابی Samper Headhunting
 • موسسه کاریابی Head Hunters International Bogota
 • موسسه کاریابی Alder Koten
 • موسسه کاریابی Transearch Colombia
 • موسسه کاریابی Seven Seas Group
 • موسسه کاریابی American Consultants
 • موسسه کاریابی Hunting & Selection
 • موسسه کاریابی Effective Management Consulting
 • موسسه کاریابی Spencer Stuart
 • موسسه کاریابی Pedersen & Partners
 • موسسه کاریابی API EMA Partners Colombia
 • موسسه کاریابی Stanton Chase International Bogota
 • موسسه کاریابی Tasa Worldwide

وضعیت اقتصادی کشور کلمبیا

لازم می دانیم در بررسی موضوع موسسه های کاریابی در کلمبیا،‌ کمی درباره وضعیت اقتصادی این کشور صحبت کنیم. همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد بزرگترین اقتصاد آمریکای لاتین به کشور کلمبیا تعلق دارد. این در شرایطی است که تولید ناخالص داخلی در این کشور تقریبا 700 میلیارد دلار آمریکا می باشد که این مبلغ در مقایسه با سایر قطب های اقتصادی آمریکای لاتین، بالاترین رقم است. اقتصاد کشور کلمبیا بر پایه صادرات نفت، زغال سنگ و طلا استوار است. قهوه نیز از دیگر محصولات کشاورزی این کشور به شمار می رود که در سطح گسترده ای تولید و به کشورهای دیگر صادر می گردد. از دیگر محصولات صادراتی این کشور، می توان به زمرد، نیکل، موز و پوشاک اشاره نمود.

هزینه زندگی در کلمبیا

کشور کلمبیا برای افرادی که نیاز به یک زندگی راحت و بی دغدغه در کشورهای خارجی دارند، مقصد ایده آل و مناسبی است. دلایلی مانند برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب، پایین بودن هزینه زندگی در کلمبیا و سایر جذابیت هایی که در این کشور وجود دارد، باعث جذب افراد خارجی و اخذ اقامت برای خارجیان می شود. میزان مبالغی که برای زندگی و امرار معاش در کلمبیا نیاز دارید، در حداقل قرار دارد و تنها با 1000$ (دلار آمریکا) در ماه می توانید مزه یک زندگی مناسب، کم هزینه و درخور انتظار داشته باشید. در صورتی که این مبلغ در یک شهر آمریکایی به سختی جوابگوی اجاره بهای مسکن و خدمات شهری خواهد بود. آمارها نشان می دهد افراد بازنشسته استقبال بسیار خوبی از مهاجرت و زندگی در کلمبیا داشته اند.

این نکته را به یاد داشته باشید که در راستای مراجعه به موسسه های کاریابی در کلمبیا و دریافت پیشنهاد کاری با هدف اشتغال به کار، نیاز به ویزای کار این کشور دارید. در این خصوص می توانید از مشاوره های تخصصی و حرفه ای وکلا، کارشناسان و متخصصان حاضر در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت استفاده نمایید و در مسیر مهاجرتی خود به کار بگیرید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *