مهاجرت کاری سنت کیتس

ویزای کار سنت کیتس

ویزای کار کشور سنت کیتس

کسب ویزای کار سنت کیتس یکی از خدماتی می باشد که کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت به هموطنان عزیز ارائه می دهند و باید شرایط کامل را احراز نمود.  لازم به ذکر است که افرادی که به کشور سنت کیتس مهاجرت می کنند می توانند با بکار گرفتن روش های مختلف اقامت این کشور کم جمعیت را بدست بیاورند.

اقامت سنت کیتس

بدست آوردن اقامت کشور سنت کیتس با موارد مثبت بسیاری همراه می باشد اما به یاد داشته باشید که مهاجرت به هر کشوری دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد و شما باید با در نظر گرفتن شرایط خود اقدام به مهاجرت از راه های مختلف کنید. در دریای کارائیب در جنوب قاره آمریکا، کشوری به نام سنت کیتس وجود دارد که جمعیت آن به 70.000 نفر نیز نمی رسد اما مهاجرت به این کشور مزایای زیادی به همراه دارد. سنت کیتس در واقع یک جزیره در بین جزایر کارائیب می باشد که اکثر ساکنین آن سیاه پوستان بومی می باشند و افرادی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند و یا اقدام به کسب ویزای کار سنت کیتس کنند، باید به زبان انگلیسی مسلط باشند زیرا مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

برای مهاجرت به کشور سنت کیتس شما عزیزان می توانید از راه های مختلفی مانند سرمایه گذاری، تحصیل، کار و یا سایر راه های اقدام کنید و سپس بعد از سپری کردن دوره سه ساله، گواهی اقامت این کشور کارائیبی را بدست بیاورید. در ادامه با شرایط دریافت ویزای کار سنت کیتس بیشتر آشنا خواهید شد.

شرایط کار در سنت کیتس

همانطور که گفته شد، کشور سنت کیتس کم تر از هفتاد هزار نفر جمعیت دارد و لازم به ذکر است که مهم ترین بخش های اقتصاد کشور سنت کیتس به صورت زیر می باشند:

 • صنعت پر درآمد گردشگری.
 • صنعت کشاورزی.
 • صنعت تولید نور.
 • ماهی گیری.
 • نیشکر.
 • دامداری.
 • فناوری اطلاعات.
 • بانک داری دریایی.
 • تولیدات صادراتی.

پایتخت کشور سنت کیتس باستر نام دارد و مهم ترین شهر بعد از پایتخت در این کشور چارلز تاون می باشد که بیشتر جمعیت کشور سنت کیتس در این دو شهر و سواحل و مراکز گردشگری متمرکز می باشد. افرادی که می خواهند با ویزای کار سنت کیتس به این کشور مهاجرت کنند و مشغول به تحصیل شوند، می توانند در مشاغلی که با صنایع گردشگری و یا کشاورزی مرتبط می باشد، مشغول به کار شوند. در نظر داشته باشید که سکونت در هر کشوری نیاز به داشتن درآمد کافی دارد و اگر شما عزیزان قصد مهاجرت و مقیم شدن در کشور سنت کیتس را دارید باید بتوانید شغل مناسب با درآمد کافی پیدا کنید تا بتوانید گواهی اقامت و تابعیت این کشور کارائیبی را بدست بیاورید.

 روادید کاری در سنت کیتس

متقاضیانی که اقدام به کسب روادید کاری کشور سنت کیتس می کنند، بعد از دریافت این روادید، می توانند به مدت 1 سال در کشور سنت کیتس کار کنند. در صورت نیاز، تمدید مجوز کاری برای کار در کشور سنت کیتس ممکن خواهد بود و متقاضیان میتوانند برای اقامت دائمی این کشور اقدام کنند. به صورتی کلی هزینه ی کسب مجوز کاری و تمدید آن هر کدام از 2.000 $ تا 3.000 $ خواهد بود و متقاضیان پس از دریافت مجوز کاری در کشور سنت کیتس می توانند هر ماه حداقل 3800 $ درآمد داشته باشند.

در صورتی که متقاضی بخواهد در یک شغل فصلی در کشور سنت کیتس مشغول به کار شود، باید روادید 6 ماهه کسب کند و در صورت نیاز روادید خود را به مدت 6 هفته تمدید کند.

ایجاد کار در سنت کیتس

برای تاسیس کمپانی در کشور سنت کیتس و همچنین ملاقات خانواده و بستگان در این کشور، متقاضیان می توانند با روادید دو ساله وارد کشور سنت کیتس شوند. برای یافتن شغل مناسب در کشور سنت کیتس، متقاضیان می توانند به دنبال مشاغلی باشند که با رشته تحصیلی آن ها و یا توانایی شخصی آن ها مرتبط باشد تا بتوانند موفق تر باشند. در صورتی که شما عزیزان بتوانید در کشور سنت کیتس شغل مناسبی پیدا کنید، می توانید بر اساس قوانین و مقررات تعیین شده در این کشور، بعد از 3 سال گواهی اقامت در کشور سنت کیتس را بدست بیاورید و لازم به ذکر از که یکی از شروط مقیم شدن در این کشور داشتن سابقه بیمه می باشد.

کسب روادید کاری در سنت کیتس

اگر شما مایل به کسب روادید کاری هستید، باید توسط یک کارفرما و یا کمپانی معتبر دعوت به کار شوید و قرارداد رسمی با کمپانی و کارفرما عقد کنید. بعد از دریافت مدارک لازم مانند گواهی پزشکی، انگیزه نامه، عکس، مدارک تحصیلی و غیره، کارفرمای متقاضی می تواند برای استخدام شما از نخست وزیر کشور سنت کیتس تاییدیه و اجازه کاری کسب کند.

کارفرما در نخستین گام برای کسب مجوز کاری شما، باید به اداره امنیت ملی و مهاجرت کشور سنت کیتس مراجعه کند تا فرم درخواست نیروی کار خارجی را کامل کند و بعد از ارسال این تقاضا نامه به وزارت کار کشور، کارفرما می تواند اقدام به کسب مجوز کاری برای شما کند. به یاد داشته باشید که قبل از انجام تمامی امور ذکر شده، شغل مورد نظر شما باید به مدت 3 هفته در کشور سنت کیتس آگهی شود و شما در صورتی موفق به کسب روادید و مجوز کاری در کشور سنت کیتس خواهید شد که نیروی کار داخلی در این کشور وجود نداشته باشد و نخست وزیر کشور سنت کیتس پرونده شما را تایید کند و به شما مجوز کاری بدهد.

بعد از کسب روادید و مجوز کاری متقاضیان می توانند بعد از اتمام اعتبار آن، برای تمدید مجوز کاری خود اقدام کنند. کسب روادید کاری از دوازده الی بیست و چهار ماه کاری به طول می انجامد و پس از دریافت روادید و تاییدیه و مجوز کاری، متقاضیان می توانند برای کار به کشور سنت کیتس مهاجرت کنند.

کاریابی در سنت کیتس

برای یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی، متقاضیان می توانند به آدرس های اینترنتی زیر مراجعه کنند:

 • glassdoor.
 • stkittstourism.
 • tripadvisor.
 • caribbean360.
 • scotiabank.
 • higheredjobs.
 • SKN Vibes.
 • C.Jet.
 • R.Guide.

برای مطلع شدن از سایر روش های کاریابی در کشور سنت کیتس می توانید با کارشناسان مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار سنت کیتس

مدارک لازم برای بدست آوردن ویزای کار سنت کیتس به چند بخش تقسیم می شوند. داشتن گذرنامه با اعتبار کافی ( حداقل یک سال )، سه عدد عکس برای گذرنامه، داشتن فرم استخدام و یا عقد قرارداد با کارفرما یاکمپانی معتبر، ارائه پرونده سوابق کاری با ترجمه رسمی، کامل و امضا کردن فرم درخواست مجوز کاری، ارائه نتیجه آزمایش اچ آی وی، کسب تاییدیه از پلیس سنت کیتس، مدارکی که عدم وجود نیروی کار داخلی را ثابت کند و کامل کردن فرم تقاضا مورد نیاز است.

لازم به ذکر است که متقاضیان متاهل برای مهاجرت به همراه همسر خود باید تمامی مدارک همسر خود و مدارک ازدواج را نیز ارائه دهند. در صورتی که متقاضیان به همراه فرزندان خود بخواهند به کشور سنت کیتس مهاجرت کنند، داشتن شرایطی از جمله ارائه مدارک واکسیناسیون، ارائه مدارک تشخیص هویت، ارائه عکس به تعداد لازم برای پاسپورت، ارائه مدارک و تاییدیه از محضر، ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات و کامل کردن فرم مدرسه برای ثبت نام در یک مدرسه در کشور سنت کیتس الازامی می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی موارد ذکر شده باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند و ارائه نسخه کپی این مدارک نیز الزامی می باشد. کسب ویزای کار سنت کیتس به متقاضیان کمک می کند تا یک گام به دریافت گواهی اقامت این کشور و اخذ تابعیت آن نزدیک تر شوند.

سرمایه گذاری در سنت کیتس

متقاضیان با دریافت ویزای کار سنت کیتس می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند و کسب و کار خود را توسعه دهند. دولت کشور سنت کیتس آماده جذب سرمایه داران و سرمایه گذاری در سنت کیتس می باشد زیرا سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در زمینه های مختلف مانند کشاورزی، ماهیگیری، گردشگری و غیره می توانند باعث پیشرفت و توسعه کشور سنت کیتس از لحاظ اقتصادی شوند.

ویزای کار کشور سنت کیتس

بدست آوردن ویزای کار سنت کیتس نیز همانند کسب روادید سایر کشور های جهان نیاز به مدارک و شرایط خاصی دارد و افرادی که می خواهند در کشور سنت کیتس کسب و کار ایجاد کنند، باید سرمایه کافی داشته باشند. موسسه سفیران سروش سعادت با بکار گیری با تجربه ترین و بهترین کارشناسان و وکلا آماده ارائه خدمات به تمام ایرانیان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *