ویزای کاری

کار در نیوزلند

کار در نیوزلند

کار در نیوزلند در سال 2024 یکی از گزینه های فوق العاده پرطرفدار برای مهاجرت است چرا که شرایط کار در این کشور در وضعیت مناسبی قرار دارد و آمار بیکاری همواره پایین بوده است. منتهی علاقه مندان کار در این کشور باید توجه داشته باشند که برای ورود با ویزای کاری اجباری است که یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای نیوزلندی ارائه دهند.

در مقاله پیش رو که توسط تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه شده سعی بر این بوده تا اطلاعاتی در خصوص کار در نیوزلند و مطالب مرتبط دیگر با این عنوان ارائه گردد که امید است مطالعه آن مفید باشد. از جمله سوالاتی که افراد در همین باب در ذهن دارند و سعی شده پاسخ آنها به طور مختصر بیان گردد عبارتست از:

 • شرایط ویزای کار نیوزلند چیست؟
 • چه افرادی واجد شرایط این نوع ویزا می باشند؟
 • کار در نیوزلند برای ایرانیان به چه صورت است؟
 • هزینه های زندگی در نیوزلند 2024 به چه صورتی است؟

البته اگر چه هزینه های زندگی در کشور نیوزلند یا به نسبت بسیاری از کشورهای جهان بیشتر است اما باید به این نکته نیز اشاره داشت که نیروی کار در این کشور نیز درآمد به مراتب بیشتری را دریافت خواهند داشت.

جذابیت کار در نیوزلند

نیوزلند برای اغلب کارجویان و متقاضیان کار در خارج یک مقصد ناشناخته ای محسوب می شود. اما با کمی تحقیق و بررسی می توان به این نتیجه رسید که کشور نیوزلند شرایط کاری و بازار کار مشابه اغلب کشورهای اروپایی دارد. همان طوری که در نمودار زیر هم مشاهده می شود، نرخ بیکاری نیوزلند حتی در سال 2024 نیز در عدد 3.30 ثابت باقی مانده است.

 

و همین امر جذابیت کار در نیوزلند 2024 را برای کارجویان خارجی دو چندان کرده است چرا که نیوزلند با همین نرخ بیکاری شرایطی به مراتب بهتر از اغلب کشورهای اروپایی دارد:

مقایسه نرخ بیکاری در نیوزلند و کشورهای دیگر

کلی ترین اطلاعات درباره کار در نیوزلند عبارتند از:

اینفوگرافیک کار در نیوزلند

مهاجرت از طریق کار به نیوزلند در سال 2024

متقاضیانی که در سال 2024 تمایل به مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند می بایست در ابتدای امر ویزای کاری این کشور را دریافت کنند. اخذ ویزای کاری نیوزلند کمی شبیه استرالیا است اما در عین حال شرایط مختص به خود را دارد که بدین صورت می باشد:


طیف ویزاهای کاری در کشور نیوزلند گسترده می باشد و اشخاص متقاضی می بایست با بررسی شرایط هر کدام نسبت به این امر اقدام نمایند. از جمله مواردی که در این باب حائز اهمیت می باشد، پیشنهاد شغلی می باشد که می بایست با رشته تحصیلی منطبق باشد.

وبینار تخصصی مهاجرت کاری به آلمان

 

ارزیابی وضعیت مهاجرت به نیوزلند در سال 2024

نیوزلند کشوری محصور در اقیانوس آرام یا پاسفیک می باشد و شهر ولینگتون پایتخت آن بوده ولی بزرگترین شهر این کشور، شهر اوکلند می باشد. اقتصاد نیوزلند جزو یکی از برترین اقتصادهای منطقه و حتی جهان با نرخ بیکاری خیلی پایین، تولید ناخالص داخلی (GDP) کم و نیز سطح درآمدی بالاتر از میانگین جهانی می باشد. تمامی این عوامل موجب ایجاد یک نوع رفاه و استاندارد زندگی رضایت بخشی در نیوزلند می شود که برای مهاجرین خارجی می تواند فوق العاده اغوا کننده باشد.

این تصویر خیالی از واقعیت زندگی در نیوزلند نمی باشد بلکه واقعیتی است که تمامی مهاجران خارجی که وارد نیوزلند شده اند بدان اذعان دارند. وضعیت اقتصادی پر رونق در بخش های پیشرو اقتصادی موجب ایجاد فرصت های نایاب کار و سرمایه گذاری در نیوزلند شده است و این کشور را به مقصد مهاجرتی جذابی برای مهاجرین خارجی بدل کرده است. هم اکنون مهاجرین خارجی می توانند از طرق مختلف شامل سرمایه گذاری، کار، تحصیل، ثبت شرکت، ازدواج و پناهندگی به این کشور مهاجرت نمایند و زندگی جدیدی را توام با شرایط متفاوت تجربه نمایند.

حقوق ماهیانه کار در نیوزلند

مقدمه ای بر ورود به نیوزلند به منظور کار

هر فردی که قصد دارد در این کشور به کار مشغول شود، می بایست یک رزومه کاری قدرتمند برای خود تهیه کند. نوشتن رزومه کاری نیاز به تخصص دارد و هر فرد باید با دقت فراوانی نسبت به تهیه آن اقدام کند. به منظور سهولت روند کار، متقاضیان کار در این کشور، سایت های فراوانی بوجود آمده است که به افراد کمک می کند تا روزمه کاری خود را نگارش کنند. متقاضیان باید کلیه سوابق تحصیلی و کاری مرتبط با آن را به صورت مجزا فراهم آورند. کلیه جوایز، مقالات و هر آنچه که از دید فرد دارای اهمیت است، می تواند در نگارش CV دارای اهمیت باشد.

ویزای کار استعدادهای درخشان در نیوزلند

یکی از گزینه هایی که برای کار در این کشور پیش روی افراد قرار می گیرد، از طریق استعداد ممکن می شود. منظور از استعداد توانایی افراد در رشته های هنری، ورزشی و فرهنگی است. همه افرادی که قصد استفاده از این ویزای کاری در کشور نیوزلند را دارند، تنها در صورتی که بتوانند از طریق اسنادی توانایی خود را به اثبات برسانند قادر خواهند بود تا راهی این کشور شوند.

پس از آنکه فرد مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری را در اختیار سفارت این کشور قرار داد، می بایست مبلغ 635NZD (دلار نیوزلند) را برای بررسی مدارک خود پرداخت کنند. این مبلغ به هیچ عنوان قابلیت استرداد نخواهد داشت. پس از آنکه مراحل صدور ویزا سپری شد، هر فرد باید برای صدور ویزای خود مبلغ 61NZD (دلار نیوزلند) را به سفارت نیوزلند پرداخت کند. مراحل صدور این ویزای کاری حدودا 5 ماه به طول خواهد انجامید، اما در صورتی که سفارت در رابطه با مدارک فرد دچار تردید شود ممکن است روند صدور ویزای کار استعدادهای کشور نیوزلند به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

شرایط ویزای کاری نیوزلند

امتیازبندی ویزای کار در نیوزلند در سال 2024

افراد برای اینکه بتوانند ویزای کاری این کشور را در سال 2024 بدست آورند باید حداقل 100 امتیاز را دریافت کنند. بالاترین امتیاز در اختیار افرادی قرار خواهد گرفت که بتوانند یک پیشنهاد کاری خارج از منطقه آوکلند بدست آورند. در جدول زیر نحوه امتیاز بندی ویزای کاری نیوزلند ارائه شده است.

شرط اصلیشرط فرعیامتیاز
سنکمتر از 20 سال0
20 تا 39 سال30
40 تا 44 سال20
45 تا 49 سال10
50 تا 55 سال5
مهارت متقاضی (نیروی کار در کشور نیوزلند)کار در مشاغل دارای کمبود نیروی کار50 + 10
کار خارج از منطقه آکلند50 + 30
دریافت درآمد بالاتر از حد مشخص شده50 + 20*
مهارت متقاضی (دارای پیشنهاد کار در کشور نیوزلند)پیشنهاد در مشاغل دارای کمبود نیروی کار50 + 10
پیشنهاد خارج از منطقه آکلند50 + 30
دریافت درآمد بالا تر از حد مشخص شده50 + 20*
تحصیلدر خاک نیوزلند5 تا 15
کارتجربه کاری در زمینه مرتبط برای هر 2 سال بعلاوه بیمه10
همسرتجربه کاری/ زبان0 تا 40

*در صورتی که فرد هر سه شرط را داشته باشد، 110 امتیاز دریافت خواهد کرد.

ویزای اسکیل ورکر نیوزلند

لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند در سال 2024

نیوزلند 4 لیست متفاوت برای مشاغل مورد نیاز خود در سال 2024 ارائه داده است که شامل موارد زیر می شود:

 • بلند مدت
 • منطقه ای
 • ساخت و ساز
 • سطح بندی شده

هر گاه فردی شغلی در این لیست داشته باشد، می تواند با آسودگی خاطر بیشتری برای دریافت ویزای کار در این کشور اقدام کند.

امتیازبندی ویزای کار در نیوزلند

لیست مشاغل مورد نیاز در نیوزلند مملو از حرفه ها و تخصص های مختلف است که می تواند به افراد کمک کند تا ویزای کاری دریافت کرده و اقامت بدست آورند.

کمبود نیروی کار در نیوزلند

در بسیاری از مشاغل، نیوزلند با کمبود نیروی کار روبرو شده است و در چنین شرایطی است که کار در نیوزلند می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. برخی از مهم ترین مشاغلی که می توان در نیوزلند در لیست مشاغل مورد نیاز در سال 2024 دید عبارتند از:

 • آشپز
 • مربی های ورزشی
 • کشاورز
 • دامدار

در حوزه تخصصی ساخت و ساز، متخصصین زمین شناسی از جمله افرادی هستند که به شدت به آن ها نیاز خواهد بود. نجارها، متخصصین گچ بری، کارگران ساختمانی، لوله کش ها، جوشکاران، متخصصین برق کشی ساختمان، پلاسترکارها، متخصصین سقف و بسیاری مشاغل دیگر در لیست مشاغل مورد نیاز دیده می شوند. مدیران پروژه از جمله مهم ترین مشاغلی هستند که در نیوزلند به آنها نیاز خواهد بود.

در رابطه با مشاغل دیگر، می توان به رانندگان اتومبیل سنگین اشاره کرد. متخصصین صنایع غذایی و حوزه مهندسی پزشکی نیز شانس بالایی برای رسیدن به کار در نیوزلند دارند. در کنار همه این مشاغل، باید به حسابداران نیز اشاره داشت.

معرفی مشاغل مورد نیاز حوزه پزشکی در نیوزلند

یکی از مهم ترین حوزه های کاری که در نیوزلند به آن نیاز خواهد بود، فعالیت های مرتبط به حرفه پزشکی است. بسیاری از مشاغل موجود در این حرفه با کمبود نیروی کار در نیوزلند روبرو هستند و در چنین شرایطی نمی توان به راحتی در رابطه با کمبودهای کوچک صحبت کرد. برخی از مهم ترین مشاغل مربوط به حوزه پزشکی در کشور نیوزلند عبارتند از:

 • تکنسین بیهوشی
 • رادیولوژیست تشخصی
 • پزشک عمومی
 • متخصص زنان و زایمان
 • ماما
 • فیزیوتراپیست
 • روانپزشک
 • جراح
 • چشم پزشک
 • پرستار

دامپزشکان نیز یکی دیگر از فعالان حوزه پزشکی هستند که به شدت در این کشور مورد نیاز هستند. از طرف دیگر پرورش دهندگان و تربیت کنندگان اسب نیز باید به کاریابی در این کشور امید داشته باشند.

معرفی مشاغل مورد نیاز حوزه مهندسی در نیوزلند

افرادی که قصد کار در نیوزلند در حوزه مهندسی را داشته باشند نیز شانس بسیار زیادی برای رسیدن به کار در این کشور خواهند داشت. بسیاری از مشاغل مهندسی به ویژه در حوزه مهندسی کامپیوتر به شدت مورد نیاز این کشور هستند. برخی از مهم ترین آن ها را می توان در تصویر زیر مشاهده کرد.

مشاغل مورد نیاز در زمینه علوم کامپیوتر و تکنولوژی

مهندسان نیز شانس بالایی برای رسیدن به کار در این کشور خواهند داشت و در حرفه های مختلف می توانند به کاریابی در این کشور امیدوار باشند. مهندسان شیمی، مهندسان عمران، مهندسین الکترونیکی، مهندسین محیط زیست و مهندسین مکانیک بیش از سایرین مورد نیاز هستند. تمامی حرفه های تخصصی که در این حوزه کار می کنند نیز مورد نیاز بازار کار این کشور هستند.

اخذ ویزای کشور نیوزلند

یک مثال ساده در این رابطه، مهندسی عمران است که به عنوان یک نیاز بلند مدت شناخته می شود. فردی که قصد اقدام در این رابطه را دارد باید حداقل مدرک لیسانس عمران را داشته باشد به شرط آن که در آن دوره 240 واحد درسی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد. فرد همچنین باید حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشد به صورتی که در 18 ماه گذشته حداقل 12 ماه سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر خود در نیوزلند را داشته باشد. چنین فردی در صورتی که امتیازات لازم مطابق جدول بالا را اخذ کند می تواند ابتدائا آنلاین درخواست اخذ ویزای نیوزلند را داشته باشد. نکته مثبت در این خصوص امکان اخذ همزمان ویزای همراه است چرا که فرد اصلی از همان ابتدا اجازه کار دارد.

اخذ اقامت در مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

لیست کمبود مهارت بلند مدت (LTSSL) شغل هایی را شناسایی می کند که کمبود دائمی کارگران فوق ماهر هم به لحاظ جهانی و هم در کل کشور نیوزلند را دارد. اگر افراد شغلی یا حرفه ای در لیست LTSSL درخواست دهند و شرایط این لیست را داشته باشند، در صورت احراز ممکن است که به اشخاص ویزای کار برای اقامت تحت ویزای کار مهارت بلند مدت اعطا شود. این بدان معناست که اشخاص ممکن است که واجد شرایط برای اقامت 2 ساله در نیوزلند باشند به شرط آنکه حقوق پایه آن کار حداقل 45000$ (دلار نیوزند) باشد.

لیست کمبودهای مهارت فوری (ISSL) شامل مشاغلی است که کارگران ماهر در نیوزلند لازم است که فورا اقدام نمایند. این فرم نشان می دهد که شهروندان یا مقیم های نیوزلندی برای تصدی آن شغل وجود ندارد. این امر فرآیند درخواست ویزا را شتاب می بخشد. در صورتی که افراد پیشنهاد کاری از ISSL (اسپانسر کارفرما) داشته باشند، با داشتن شرایط به اشخاص ویزای کار مهارت های اساسی اعطا می گردد.

شرایط اقامت و کار در نیوزلند با ویزای کار کارفرما

یکی از شرایط اقامت و کار در این کشور از طریق ویزای کار کارفرمای مجوز دار در نیوزلند می باشد. اگر ویزای کار موقتی نیوزلند به شما اعطاء شده است که اجازه کار برای کارفرمای نیوزلندی را با آن بدست می آورید، پس در این صورت شما می توانید متقاضی ویزای دسته اقامتی تخت اقامت از طریق کار شوید. این نوع ویزا موسوم به ویزای استعداد یا Talent Visas می باشد.

شرایط کسب صلاحیت برای اخذ این نوع ویزا به شرح ذیل می باشد:

 • برخورداری از ویزای کار با استعداد برای مدت حداقل 24 ماه
 • برخورداری از قرارداد کاری با کارفرمای معتبر نیوزلندی
 • داشتن مجوز کار کامل یا مشروط در شغل مهارتی مربوطه
 • استخدام در یک کار تمام وقت با میانگین دستمزد سالانه حداقل NZD55000 (دلار نیوزلند)

موسسات معتبر کاریابی در نیوزلند

شرایط اقامت و کار در نیوزلند با فهرست کمبود مهارتی

اگر شما نیز جزو آن دسته از متقاضیانی هستید که دارای ویزای کار موقتی نیوزلند بوده و به وسیله آن برای کارفرمای نیوزلندی در شغلی موجود در فهرست کمبود مهارت بلند مدت کار می کنید، شما نیز به احتمال قوی می توانید برای درخواست اقامت تحت دسته فهرست کمبود مهارت بلند مدت (LTSSL) اقدام نمائید.

شرایط لازم جهت اخذ این دسته ویزای اقامتی به شرح ذیل است:

 • برخورداری از ویزای کار دسته فهرست کمبود مهارت بلند مدت (LTSSL) برای مدت حداقل 24 ماه
 • برخورداری از قرارداد کاری با کارفرمای مجوز دار نیوزلندی
 • استخدام در یک کار تمام وقت با میانگین دستمزد سالانه حداقل NZD45000 (دلار نیوزلند)
 • داشتن سنی کمتر از 55 سال
 • داشتن مجوز کار کامل یا مشروط در شغل مهارتی مربوطه

مزایا و معایب زندگی در نیوزلند

افرادی که قصد زندگی در کشور نیوزلند را دارند، باید در نظر داشته باشند که شرایط کاری آن ها به گونه ای است که باید مدت ها در نیوزلند بمانند و همین مسئله باعث می شود تا افراد به مزایا و معایب زندگی در این کشور توجه ویژه داشته باشند.

در رابطه با مزایای زندگی در نیوزلند می توان گفت که شرایط زندگی در این کشور به گونه ای است که می توان از آن امتیازات زیادی را به دست آورد. شرایط زندگی در نیوزلند از نظر کیفیت شاخص های زندگی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به همین دلیل می توان این کشور را مقصدی امن برای زندگی معرفی کرد. شرایط آب و هوایی در نیوزلند نیز بسیار مناسب است. افرادی که در نیوزلند به همراه خانواده خود مهاجرت می کنند، می توانند اطمینان داشته باشند که شرایط تحصیل در نیوزلند بسیار مناسب است و می تواند شرایط مناسبی را برای این افراد متصور شد.

در رابطه با معایب زندگی در این کشور باید به این نکته اشاره داشت که شرایط زندگی در این کشور به شدت تحت تاثیرزندگی در استرالیا است و همین مسئله می تواند شرایط زندگی در این کشور را تحت تاثیر قرار دهد. با همه این مسائل باید در نظر گرفت که مزایای زندگی در نیوزلند به نسبت معایب این کشور بیشتر است.

حقوق کارگر در نیوزلند

باید در نظر داشت که یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با حقوق باید به آن توجه داشت، حقوق کارگر در نیوزلند است. این مسئله می تواند برای دانشجویان نیز بسیار موثر باشد. افرادی که به مشاغل دانشجویی در این کشور مشغول می شوند، معمولا از حقوق کارگری بهره خواهند برد.

حقوق کارگر در نیوزلند را می تواند به شرح زیر تقسیم بندی کرد:

شغلسطح درآمد به دلار نیوزلند
منشی43200$
مسئول پذیرش48200$
عکاس54500$
مکانیک37600$
پرستار کودک40400$
نجار38200$
حوزه نظافت32400$

کار در نیوزلند برای ایرانیان به عنوان کارگر ساده سخت است به همین دلیل باید راهکارهای دقیقی در این رابطه جستجو کرد.

معرفی بهترین شهرهای نیوزلند برای کار

نیوزلند فقط به شهر ولینگتون مختص نبوده بلکه این کشور دارای شهرهای مختلفی است که هر کدام به صورت تخصصی در بخشی از ساختار اقتصادی این کشور مشغول می باشد. بر طبق گزارشات موجود از بازار کار شهرهای نیوزلندی در سال 2024 نرخ بیکاری در سراسر این کشور حدود 3.3% می باشد. همان طوری که در مطالب فوق نیز بیان شد نیوزلندی ها با درآمد سالیانه 35067$ (دلار) و ماهیانه 2922$ (دلار) جزء ثروتمندترین و مرفه ترین مردمان جهان محسوب می شوند. اما اینکه کدام شهرهای نیوزلند را می توان جزء بهترین شهرهای نیوزلند برای کار دانست بستگی به سطح درآمدی آن ساکنان آن شهر دارد. مطابق جدول زیر ولینگتون در رده اول بهترین شهرهای نیوزلند برای کار و دو شهر اوکلند و تورانگا در رده های دوم و سوم بهترین شهرهای نیوزلند برای کار قرا می گیرند:

شهرسطح میانگین درآمد سالیانه
ولینگتون65347$ (دلار آمریکا)
اوکلند61018$ (دلار)
تورانگا55650$ (دلار)

اما اکنون به معرفی پردرآمدترین مشاغل و حرفه های بهترین شهرهای نیوزلند برای کار می پردازیم که به صورت نمودار آماری ذیل می باشد:

نمودار مقایسه برترین مشاغل نیوزلند

در مقاله بالا که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه شده سعی بر این بود تا در خصوص کار در نیوزلند و شرایط امتیازبندی موجود در سال 2024 مورد بررسی قرار بگیرد.

سوالات متداول در خصوص کار در نیوزلند

از سوالات پرتکرار در خصوص کار در نیوزلند در سال 2024 عبارتند از:

 • برای بررسی مدارک ویزای کار در نیوزلند چه مبلغی باید پرداخت شود؟ می بایست مبلغ 635$ (دلار نیوزلند) را برای بررسی مدارک خود پرداخت کنند.
 • هزینه صدور ویزای کار نیوزلند در سال 2024 چقدر است؟ هر فرد باید برای صدور ویزای خود مبلغ 61$ (دلار) را به سفارت نیوزلند پرداخت کند.
 • برای کار در نیوزلند به چند امتیاز احتیاج است؟ افراد برای اینکه بتوانند ویزای کاری این کشور را بدست آورند باید حداقل 100 امتیاز دریافت کنند.
 • لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند شامل چه مواردی است؟ کشور نیوزلند 4 لیست متفاوت برای مشاغل مورد نیاز خود ارائه داده است که شامل مشاغل مورد نیاز بلند مدت، مشاغل کوتاه مدت یا فصلی، منطقه ای و سطح بندی شده می شود.
 • شرایط سابقه کار جهت اخذ ویزای کار نیوزلند چیست؟ فرد باید حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشد به شرط اینکه در 18 ماه گذشته حداقل 12 ماه سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر خود در نیوزلند ارائه نماید.
5/5 - (8 امتیاز)

10 دیدگاه برای “کار در نیوزلند

 1. aseta گفت:

  سلام.بنده ۱۷ سال هست که در زمینه ابزار دقیق نفت و گاز و پتروشیمی مشغول کار هستم.در زمینه الکترونیک و تعمیر و نگهداری هم تخصص بالایی دارم.دارای دیپلم الکترونیک هستم.از وزارت نفت مدرم عملیات نفت را دارم.مدرک MBA مدیریت پروژه را دارم.زبانم خوبه چون با خارجیها کار کردم.سنم ۴۶ ساله.هم اکنون در یک شرکت پتروشیمی مشغول بکار هستم.دوره های plc زیمنس و winccو کمپرسورهای هوای تاسیسات را هم گذراندم و مدرک دارم.میخوام بدونم میتونم برای نیوزلتد اقدام کنم یا نه.و اینکه اگر مشکلی هم هست چند درصد شانس دارم اقدام کنم.متاهل هستم و دارای یک فرزند دختر ۱۶ ساله میباشم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   وقت بخیر.
   متاسفانه سن شما یک مقدار برای مهاجرت به این کشور بالا است و ریسک هست. با این حال توصیه می کنم که با مشاورین ما در تماس باشید تا شما رو راهنمایی کنند

 2. عادله گفت:

  سلام من لیسانس زبان دارم و سه تا مدرک آرایش پیرایش و ناخن از فنی حرفه ای و هم تدریس زبان کردم بمدت ۵ سال هم کار ارایشگاه بمدت ۱۵ سال سنم ۳۸ بعد اونجا کسیو هم دارم ساپورتم کنه از نظر مالی میخواستم‌ببینم واسه من ویزای کار اگه اقدام کنم امتیازم خوبه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 3. نویده مرتاضی گفت:

  سلام برا مهاجرت به نیوزلند نیاز به مدرک زبان هس؟
  من 32 سالمه ارشد مدیریت آی تی هستم و چند ساله در زمینه تجارت الکترونیکی و سئو کار میکنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله مدرک زبان هم نیاز دارید
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 4. شاهین گفت:

  سلام و ادب خدمت دوستان
  احتراما من دارای مدرک کارشناسی ارشد آبخیزداری و بیست سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی میباشم سنم ۴۶سال و آشنایی با زبان انگلیسی دارم ولی مدرک زبان ندارم اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید که میتونم با ویزای کار برم

  1. داوری گفت:

   سلام و دورد
   بهتره به کشور دیگه ای برای مهاجرت فکر کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 5. مرتضي گفت:

  ممنونم از اطلاعات خيلي خوبتون

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   خواهش میکنم اگر سوالی بود بفرمایید در خدمتتون هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *