ویزای توریستی

ویزای توریستی سنت لوسیا

ویزای توریستی سنت لوسیا

دریافت ویزای توریستی سنت لوسیا می تواند یکی از اقدامات مهم و موثر برای رسیدن به این کشور برای سفرهای غیر مهاجرتی باشد. شهروندان بسیاری از کشورهای جهان این امکان را دارند، که بدون نیاز به ویزا، برای 6 هفته در سنت لوسیا اقامت داشته باشند. برخی از کشورهای جهان نیز نیازی به دریافت ویزا برای ورود به این کشور ندارند. با این وجود، ایرانی ها باید این موضوع را مد نظر داشته باشند که دریافت ویزا برای آن ها یک الزام است. دریافت این ویزا ممکن است چالش هایی به همراه داشته باشد اما برای بسیاری از افراد دور از دسترس نیز نیست.

انتخاب سنت لوسیا به عنوان مقصد سفر می تواند بسیار دلپذیرش باشد. این کشور امتیازهای زیادی برای یک سفر زمستانی خاطره انگیز دارد. استانداردهای آب و هوایی در این کشور می تواند بسیاری را برای یک سفر مهیج در تمامی روزهای سال آماده کند. این کشور در همه روزهای سال هوای معتدل دارد و کمتر می توان روزهای بسیار سرد یا گرم را انتظار کشید. تفریحات ساحلی در این کشور نیز در اوج کیفیت خود قرار دارد. این ها همه باعث می شود تا تمایل برای دریافت ویزای توریستی این کشور به حداکثر خود برسد. اینجا است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به این موضوع پرداخته و به ابهامات پاسخ می دهند.

 • انتخاب سنت لوسیا به عنوان مقصد توریستی چه امتیازهایی دارد؟
 • چه کسانی می توانند ویزای توریستی سنت لوسیا را دریافت کنند؟
 • آیا می توان به راحتی این ویزا را به دست آورد؟
 • از نظر قانونی چه کارهایی با استفاده از ویزای توریستی سنت لوسیا ممکن است؟
 • برای دریافت ویزای توریستی این کشور، چه مدارکی مورد نیاز است؟

شرایط ویزای توریستی سنت لوسیا

شهروندان برخی از کشورهای جهان از جمله ایران، برای ورود به سنت لوسیا باید ویزا داشته باشند. Evisa مورد تایید سنت لوسیا برای ایرانی ها نخواهد بود. بسیاری از افراد برای انجام برخی از ملاقات های تجاری نیز از ویزای توریستی این کوشر استفاده می کنند. برای این که فرد بتواند در سنت لوسیا موفق به دریافت ویزای توریستی شود، به طور عادی 5 روز زمان نیاز خواهد داشت اما بهتر است که فرد حدودا 2 ماه قبل از سفر خود، مدارکش را به سفارت این کشور تحویل دهد.

هزینه های دریافت ویزای توریستی سنت لوسیا عبارتند از:

 • یک بار ورود در یک بازه زمانی 3 ماهه: 125ETC (دلار کارائیب شرقی)
 • بدون محدودیت ورود در یک سال: 190ETC (دلار کارائیب شرقی)

این مسئله البته باید در نظر گرفته شود که دریافت ویزای چندبار ورود سخت تر است. افراد باید مدارک محکمی داشته باشند که نشان دهد پس از هر بار ورود، قطعا از این کشور خارج می شوند. این که فرد پس از اعتبار ویزای خود، به کشور خود بازگردد، مهم ترین نکته در رابطه با دریافت ویزا است.

فرایند دریافت ویزای توریستی ایتالیا

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی سنت لوسیا

انتخاب سنت لوسیا برای دریافت ویزای مسافرتی می تواند یک چالش باشد اما افراد می توانند با ارائه مدارک خود، آن را دریافت کنند. ارائه مدارک کامل برای دریافت ویزا بسیار حائز اهمیت است. سفارت کشورهای مختلف، برای صدور این ویزا محدودیت هایی را در نظر گرفته اند. افرادی که قصد دارند به سنت لوسیا مسافرت کنند باید مدارک خود را مطابق با خواسته سفارت ارائه کنند و برخی از این مدارک عبارتند از:

 • 2 قطعه عکس پاسپورتی رنگی
 • خرید رسمی بلیت بازگشت به کشور مبدا
 • ارائه برنامه کامل سفر (اقامت در سنت لوسیا)
 • ارائه گواهی اقامت یا هتل در سنت لوسیا
 • دعوتنامه رسمی (از طرف یک حامی که دوست یا خانواده باشد)
 • ارائه یک پاسپورت معتبر با 6 ماه اعتبار

مدارک لازم برای ویزای توریستی سنت لوسیا

افراد همچنین باید اسنادی که نشان دهد آن ها توانایی مالی کافی را دارند را نیز ارائه دهند. آن ها باید نشان دهند که می توانند هزینه های سفر خود در این کشور را پرداخت کنند. این گواهی نیاز نیست حتما از طرف خود فرد ارائه شود و می تواند توسط فرد دعوت کننده نیز ارائه شود.

آنچه باید در مورد مکان های دیدنی سنت لوسیا دانست

این کشور یکی از جاذبه های توریستی حوزه کارائیب است. سواحل این کشور سال ها است که مورد توجه قرار می گیرد و افرا زیادی سالیانه وارد این کشور می شوند. انتخاب سواحل سنت لوسیا شاید خود یک چالش باشد! بهترین نقاط توریستی این کشور عبارتند از:

بهترین مکان های دیدنی سنت لوسیا

همه این سرزمین ها جز پارک های ملی و آثار طبیعی در این کشور هستند و افراد می توانند به انتخاب خود یکی را انتخاب کنند. سالیانه هزاران نفر برای استفاده از امکانات تفریحی در این کشور خود را به سنت لوسیا می رسانند تا یک بازه زمانی رویایی را سپری کنند.

چگونگی دریافت ویزای توریستی آمریکا

زندگی در سنت لوسیا می تواند جذابیت هایی داشته باشد که می تواند ارزش آفرین نیز باشد. اگر شما نیز در جستجوی یک ویزای درخور و مناسب با شرایط خود برای مسافرت یا مهاجرت هستید، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده شنیدن سوالات شما و پاسخ به آن ها هستند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *