مهاجرت کاری پاراگوئه

اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

یکی از سوالات مهم مطرح شده توسط متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به پاراگوئه را دارند این است که اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار امکان پذیر است یا خیر؟ اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار یکی از بهترین طرق برای مهاجرت به این کشور محسوب می شود. پاراگوئه یکی از کشورهای در حال توسعه در دنیاست که با توجه به وضع قوانین و مقررات ساده هر ساله مهاجران زیادی در سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

این کشور در صنایع دامداری و کشاورزی با کمبود نیرو مواجه است همچنین برای پروژه های تولید نیروی برق و نیروی اب به متخصصان ماهر و مجرب نیاز است. اقامت در کشور پاراگوئه از طریق مهاجرت کاری مقوله ای مهم است و باید اطلاعات دقیقی در این رابطه در نظر گرفته شود، به این منظور می توانید مقاله پیش رو را که توسط تیم موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تنظیم شده است با دقت مطالعه کنید.

 • شرایط اخذ اقامت پاراگوئه چیست؟
 • محدودیت های مهاجرت به این کشور از طریق کار چیست؟
 • بهترین رشته های تحصیلی برای کار در پاراگوئه کدامند؟
 • متوسط درآمد در این کشور چقدر است؟
 • چگونه می توان به کار در پاراگوئه دست یافت؟

بررسی اجمالی اقتصاد پاراگوئه

متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کشور پاراگوئه را دارند باید موارد مختلفی مثل وضعیت اقتصادی این کشور را بررسی کنند. در طول سال های اخیر پاراگوئه به عنوان یک نیروی اصلی اقتصادی در آمریکای لاتین شناخته می شود، بین سال های 1970 تا 2013 نرخ رشد در این کشور 7.2% بوده است که بالاترین میزان نرخ در آمریکای جنوبی بوده است. این کشور با برخی از کشورهای آمریکای جنوبی مثل: برزیل، ونزوئلا، آرژانتین و اروگوئه به تاسیس کمیته اقتصادی مرکادو کومن دل سور پرداختند.

در سال 2014 نرخ تولید ناخالص داخلی در این کشور 57.87$ (دلار) اعلام شد، اصلی ترین محصولات صادراتی در این کشور استویا، روغن تنگ و ذرت است علاوه بر این پاراگوئه به صادرات محصولاتی مثل: گوشت گاو، گندم و سایر محصولات کشاورزی می پردازد. در طول یک دهه گذشته صنعت محلی در این کشور رشد چشمگیری داشته است به طوری که هم اکنون کارخانه های بزرگ تولید خودرو، پوشاک و تولید انرژی در این کشور قرار دارند.

شرایط کار و اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

برای شروع کار در زمینه های مختلف در کشور پاراگوئه همانند بیشتر کشورهای خارجی به دعوت نامه شغلی صادر شده از کارفرما یا کمپانی معتبر در این کشور نیاز است. در این کشور تعداد نیروی کار ماهر و متخصص در زمینه های خاص انگشت شمار است به همین دلیل دولت این کشور از کارکنان خارجی و بین المللی ماهر در این زمینه ها استقبال می کند. متقاضیانی که دارای پیشنهاد شغلی دائمی یا بلند مدت هستند شانس بیشتری برای موفقیت در کشور پاراگوئه دارند. برای یافتن کار در این کشور می توانید از طریق وب سایت های کاریابی معتبر و موسسات کاریابی اقدام کنید همچنین می توانید به صورت آنلاین روزنامه های منتشر شده در پاراگوئه را مطالعه کنید.

جهت اخذ دعوت نامه شغلی از کارفرما یا موسسه مورد نظر در کشور پاراگوئه باید مدارک تحصیلی، سوابق و رزومه کاری، عکس پاسپورتی، اسکن مدارک شناسایی و گذرنامه، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و ترجمه مدارک را ارسال کنید. برای متقاضیانی که دارای شرایط لازم برای کار در موقعیت شغلی معرفی شده هستند دعوت نامه شغلی صادر خواهد شد که به موجب آن می توانند ویزای کار پاراگوئه را دریافت کنند. اگر تنها به زبان انگلیسی تسلط دارید و قصد دارید وارد بازار کار کشور پاراگوئه شوید می توانید تدریس در این کشور را تجربه کنید زیرا تمامی شهروندان این کشور به زبان اسپانیایی تسلط دارند و افراد زیادی به آموزش زبان انگلیسی نیاز دارند.

شرایط کار و اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

نحوه اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد مهاجرت کاری به کشور پاراگوئه را دارند آگاه باشند که از این طریق می توانند اقامت دائم و تابعیت این کشور را به دست بیاورند. به این منظور باید مدت 3 سال از شروع کار مستمر در کشور پاراگوئه گذشته باشد علاوه بر این فرد باید مالیات بر درآمد تعیین شده را پرداخت کند و در طول اقامت در این کشور مرتکب جرم و جنایتی نشده باشد. یکی از مزایای کار در کشور پاراگوئه این است که نرخ مالیات بر درآمد در این کشور در مقایسه با بسیاری از کشورهای دنیا کم است، نرخ مالیات بر درآمد پس از توزیع سود 5% برآورد شده است. متقاضیان با گذشت 3 سال از کسب اقامت دائم پاراگوئه می توانند تابعیت و پاسپورت این کشور را کسب کنند و از حقوق شهروندی مشابه شهروندان کشور پاراگوئه بهره مند شوند.

ویزای کار و اخذ اقامت پاراگوئه از طریق کار

اتباع خارجی که تمایل دارند وارد کشور پاراگوئه شوند باید ویزا دریافت کنند مگر آنکه این افراد شهروندان کشورهایی باشند که طبق توافق نامه برای اقامت در کشور پاراگوئه به ویزا نیازی نداشته باشند. مجوز کار در کشور پاراگوئه به 2 صورت موقت و دائم برای مهاجران صادر می شود، ویزای موقت کار دارای اعتبار 1 ساله است و در صورت نیاز برای اقامت بیشتر باید هر ساله تمدید شود.

اتباع کشورهای آسیایی، آفریقایی، هند و خاورمیانه برای اخذ ویزای کار به دعوت نامه شغلی نیاز دارند پس اصلی ترین مدرک جهت اخذ ویزای کار داشتن دعوت نامه شغلی صادر شده از کارفرمایی معتبر در کشور پاراگوئه است علاوه بر این برای صدور ویزای کار به مدارک و مستندات دیگری نیز نیاز است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. برای اطلاع از روند اخذ ویزا برای همراهان می توانید به لینک شرایط ویزای همراه پاراگوئه رجوع کنید.

 • تکمیل فرم درخواست که توسط سفارتخانه یا کنسولگری کشور پاراگوئه ارائه شده است
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار و ارائه رسید آن
 • گواهی عدم سوء پیشینه صادر شده توسط مراجع مربوطه در کشور مبدا
 • گواهی ازدواج یا طلاق
 • شناسنامه
 • پاسپورت معتبر
 • بیمه درمانی
 • داشتن توان مالی جهت پرداخت هزینه های زندگی در کشور پاراگوئه تا زمان دریافت اولین حقوق و دستمزد
 • مشخص شدن محل اقامت در کشور پاراگوئه با ارائه اجاره نامه یا واچر هتل
 • انجام آزمایشات و معاینات پزشکی تعیین شده و ارائه نتایج

متقاضیان می توانند برای شناخت بهترین شهرهای پاراگوئه برای کار و زندگی به مطالعه مقاله بهترین شهرهای پاراگوئه برای کار بپردازند، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط کار در کشور پاراگوئه یا سایر کشورهای مطرح در دنیا می توانید با کارشناسان و وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *