مهاجرت کاری استرالیا

استخدام Front End Developer در استرالیا

استخدام Front End Developer در استرالیا

آیا داشتن مدرک معتبر در رشته های علوم کامپیوتر و یا سابقه کاری مفید در استخدام Front End Developer در استرالیا موثر است؟ و یا اینکه در استخدام متخصصان Front End Developer شرکت ها و سازمان های استرالیایی به دنبال جذب چه کسانی هستند؟ غالبا شرکت های استرالیایی در جذب نیروهای متخصص خود در رشته Front End Developer مهارت محور هستند. پس آنها به دنبال متخصصانی با دانش و مهارت در زمینه کار با برنامه نویسی JavaScript، CSS، UI، Front End Development، Angular، Git Version Control System و غیره هستند.

مثلا برای استخدام در مشاغلی مثل طراحی و معماری اپلیکیشن یا وب سایت ها و یا UI/UX در استرالیا نیازمند تخصص در زمینه توسعه نرم افزار بوده و نیز بایستی مدرک لیسانس IT و سابقه کاری 1 تا 4 ساله باشید. و یا اگر عاشق کدینگ یا ایجاد وب سایت ها و اپ ها در شرکت های استرالیایی هستید بهتر است علاوه بر داشتن مدرک IT همچنین سابقه کاری 5 تا 9 ساله در این عرصه را هم داشته باشید. برای طرح سوالات بیشتر درباب استرالیا و شرایط مهاجرت تحصیلی و یا کاری به این کشور می توانید با ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

عوامل موثر در استخدام Front End Developer در استرالیا

یک متخصص Front End Developer در استرالیا یک توسعه دهنده نرم افزاری است که در ساخت المان های وب سایت های روبروی کاربر و دیگر محتواهای وب پایه متخصص است. این دسته از متخصصان می توانند با انواع زبان های برنامه نویسی مثل JavaScript، HTML و CSS کار بکنند. همچنین متخصصان Front End Developer از ترکیبی از مهارت های خلاقانه و فنی برای طراحی و ساخت محتوای کاربر دوست بهره می گیرند.

با اینکه بازار کاری رشته Front End Developer در استرالیا یک بازار پر رونق و بزرگی است ولی نباید از این نکته مهم نیز غفلت کنیم که کاریابی در چنین بازار سخت گیرانه ای کار راحتی هم نیست. برای همین نیز متقاضیان علاوه بر نیاز به مدرک تحصیلی (کارشناسی/ کارشناسی ارشد در رشته های کامپیوتر) و نیز داشتن سابقه کاری مفید همچنین نیازمند آشنایی و کار با موضوعات تخصصی زیر هستند:

موضوعات تخصصی برای استخدام Front End Developer در استرالیا

نحوه کاریابی جهت استخدام Front End Developer در استرالیا

با اینکه شیوه های متنوعی برای کاریابی متخصصان برنامه نویسی از جمله کارشناسان Front End Developer در استرالیا وجود دارد. اما هیچ یک از این روش ها به سادگی و سرعت روش کاریابی از طریق وب سایت های جستجوی کار Job Finding Web Sites نمی رسد. از جمله مهمترین این وب سایت ها به منظور کاریابی در استرالیا نیز می توان به CareerJet، Indeed، Glassdoor ، Seek و غیره اشاره کرد. اما قبل از اینکه اصلا فرآیند کاریابی در استرالیا را انجام دهید بایستی به این نکته خیلی مهم توجه داشته باشید که شرکت ها و سازمان های استرالیایی بیش از هر چیزی به رزرومه یا پروفایل متقاضی توجه می کنند. از همین رو قبل از هر چیزی برای کاریابی جهت استخدام Front End Developer در استرالیا تنظیم و ارائه یک رزومه کاری مناسب بایستی در اولویت توجه متقاضیان قرار گیرد.

نحوه کاریابی جهت استخدام Front End Developer در استرالیا

شرایط کار و استخدام Front End Developer در استرالیا

بمانند اغلب مشاغل ملی استرالیا، متخصصان Front End Developer نیز رسما ملزم به این هستند که تا 38 ساعت در هفته را کار کنند. از این گذشته این متخصصان نیز از کلیه مزایا و تمامی حقوق کار در استرالیا برخوردارند و همین امر نیز باعث شده تا سطح رضایتمندی شغلی این متخصصان نیز بالا باشد. مطابق آمارها و گزارشات سال جاری نیز میانگین سطح درآمد سالانه یک متخصص رشته Front End Developer در کشور استرالیا در حدود $117985 (دلار استرالیا) و یا $60.50 (دلار استرالیا) در هر ساعت می باشد. همان طوری که در نمودار پایین هم ملاحظه می شود، حداقل درآمد این متخصصان در کشور استرالیا در حدود $100000 (دلار) و حداکثر سطح درآمدی آنها نیز تا به حدود $160000 (دلار) هم می رسد:

حداقل و حداکثر درآمد متخصصان Front End Developer

اخذ ویزا پس از استخدام Front End Developer در استرالیا

پس از اتمام مرحله جستجوی کار در استرالیا و نیز یافتن پیشنهاد کاری اکنون زمان آن فرارسیده که متقاضی یا متقاضیان کار به عنوان Front End Developer در استرالیا برای اخذ ویزای کار خود اقدامی کند. اما چگونه و تحت چه شرایطی؟ همان طوری که میدانید رشته Front End Developer در استرالیا یکی از رشته مشاغل تخصصی و مورد نیاز محسوب می شود. از همین رو متخصصان این رشته در استرالیا به عنوان اسکیل ورکر شناخته شده و بسته به شرایط خود نیز می توانند برای درخواست دو نوع ویزای کاری با اسپانسر و ویزای کاری بدون اسپانسر اقدام کنند. این دو نوع ویزا و زیر گروه های آنها عبارتند از:

اخذ ویزا پس از استخدام Front End Developer در استرالیا

از طریق ویزاهای سابکلاس 186، 190، 407، 485، 491 و 494 که جزء ویزاهای اسپانسر دار کشور استرالیا نیز به شمار می روند نمی توان به اقامت داوم استرالیا دست یافت. اما از طریق ویزای سابکلاس 189 که یک ویزای مستقلی است متخصصان Front End Developer می توانند به اقامت دائمی کشور استرالیا دست یافته بلکه تمام اعضای خانواده خودشان را نیز تحت پوشش این ویزا قرار دهند. به منظور آشنایی با مزایا و امتیازات مهاجرت به استرالیا 2022 با ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *