مهاجرت کاری دانمارک

استخدام Front End Developer در دانمارک

استخدام Front End Developer در دانمارک

هم اکنون استخدام Front End Developer در دانمارک به دلیل نیاز شدید شرکت های دانمارکی در کانون توجه متخصصان قرار گرفته است. فلذا آنها برای استخدام در شرکت های معتبر دانمارکی و دسترسی به ویزای کاری این کشور ثروتمند اروپایی حتما و حتما بایستی از یک رزومه (CV) خوبی برخوردار باشند تا بتوانند در گزینش نهایی موفق باشند. اگر شما نیز جزء علاقه مندان و متقاضیان استخدام در این رشته جهت مهاجرت کاری به دانمارک 2022 هستید و درپی کسب اطلاعات کامل و به روز در اینباره هستید پس تا انتهای همین مقاله با ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید.

شرایط استخدام Front End Developer در دانمارک

متخصصان Front End Developer در دانمارک کسانی هستند که به طراحی اپلیکیشن برای سایتهای شرکتها و موسسات دانمارکی با استفاده از درکی قوی از معماری اطلاعات و هدایت وب می پردازند. همچنین آنها به توسعه، اجرای تست ها و نیز اصلاح اسناد و نیز جریان وب سایت ها می پردازند. همچنین آنها تضمین می کنند که داده های ایجاد شده توسط تیم توسعه back-end بر روی بروزرها به نمایش درمی آید. این متخصصان برای استخدام در دانمارک بایستی حائز شرایط زیر باشند:

تحصیلات دانشگاهی: انتظار می رود که کارجویان رشته Front End Developer برای استخدام در شرکت های دانمارکی دارای حداقل مدرک لیسانس باشند. همانگونه ای که در نمودار زیر هم ملاحظه می شود، حدود 100% استخدام شدگان این رشته دارای مدرک لیسانس هستند:

سطح تحصیلات متخصصان Front End Developer در دانمارک

تجربه کاری: از این گذشته سابقه کاری نیز فاکتور مهم و اثر گذاری در استخدام Front End Developer در دانمارک می باشد. همان طوری که در نمودار ذیل هم مشاهده می شود بیشترین درصد افزایش درآمد با 36+% متعلق به متخصصان Front End Developer با 5 تا 10 سال سابقه کاری است. ضمنا این سابقه کاری در بالا رفتن شانس استخدامی این متخصصان هم اثر گذار است:

تاثیر سابقه کار بر درآمد متخصصان Front End Developer در دانمارک

سطح مهارتی: علاوه بر موارد فوق تسلط متخصص Front End Developer بر روی مهارت های کاربردی و خیلی معروف این رشته نیز اثر زیادی بر روی استخدام آنها دارد. از جمله این مهارت ها می توان به تکنولوژی های HTML، CSS، DOM و JavaScript اشاره نمود. برخی دیگر از این تکنولوژی ها را می توان در نمودار زیر مشاهده کرد:

مهارتهای متخصصان Front End Developer در دانمارک

وضعیت کاری استخدام شدگان رشته Front End Developer در دانمارک

متخصصان رشته Front End Developer در دانمارک همانند اغلب مشاغل ملی این کشور ملزم هستند تا در هفته حداقل 37 ساعت کار بکنند. همچنین این متخصصان نیز می توانند از تمامی حقوق و مزایای کار در دانمارک از جمله بیمه تامین اجتماعی نیز برخوردار شوند. علاوه بر این آنها همچنین می توانند در این رشته تخصصی در دانمارک به بهترین درآمد نیز دست یابند. همان طوری که در نمودار زیر هم ملاحظه می شود، متوسط درآمدی این متخصصان در حدود DKK501394 (کرون دانمارک) می باشد. این در حالی است که حداقل درآمدی آنها در حدود DKK350118 (کرون دانمارک) و حداکثر درآمدی آنها نیز در حدود DKK622262 (کرون دانمارک) می باشد:

رنج درآمدی متخصصان Front End Developer در دانمارک

بنابراین علاوه بر سطح تحصیلات همچنین میزن سوابق کاری نیز در افزایش درصد درآمدی متخصصان Front End Developer در کشور دانمارک تاثیرگذار است. ضمنا با فرض این روند درآمدی پیش بینی می شود که سطح متوسط درآمد سالیانه متخصصان Front End Developer در دانمارک تا سال 2027 با افزایش 9% به حدود DKK548174 (کرون) برسد. این واقعیت آماری را می توان در قالب نمودار زیر مشاهده کرد:

افزایش سطح درآمد متخصصان Front End Developer در دانمارک

فرآیند کاریابی و استخدام Front End Developer در دانمارک

یکی از مراحل مهم در استخدام Front End Developer در دانمارک کاریابی یا جستجوی کار می باشد. کارجویان رشته Front End Developer می توانند برای این امر از انواع روش ها و شیوه های کاریابی مثل وب سایت های جستجوی کار، موسسات معتبر کاریابی، مجلات و روزنامه های کاریابی، شبکه های اجتماعی و حتی حضور در شرکت ها و موسسات دانمارکی بهره گیرند. با اینکه تمامی این روش ها منجر به کاریابی در کشور دانمارک می شود اما آسانترین و راحتترین شیوه برای کاریابی متخصصان Front End Developer در کشور دانمارک استفاده از وب سایت ها و پورتال های کاریابی می باشد. از جمله معروفترین این وب سایت ها نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • Ofir.com
  • WorkinDenmark.dk
  • Stepstone.com
  • Jobindex.dk
  • Indeed.com
  • Linkedin.com
  • Jobsincopenhagen.com
  • Technojobs.co.uk و غیره

منتها آنها قبل از جستجوی کار از این طریق و برای بالا بردن شانس استخدامشان می توانند به تهیه و تنظیم CV یا رزومه خود بپردازند. علاوه بر CV تهیه یک کاور لتر نیز برای جلب توجه کارفرماهای دانمارکی بسیار مفید می باشد. در صورتی که کارجویان بتوانند به پست شغلی خود دست یابند آنها می توانند درخواست خود را به کارفرمای دانمارکی تحویل دهند و در این صورت به احتمال زیاد نیز برای حضور در جلسه مصاحبه دعوت می شوند. بنابراین سه مرحله کاریابی متخصصان Front End Developer در دانمارک از این قرار می باشد:

فرآیند کاریابی و استخدام Front End Developer در دانمارک

مسلما علاوه بر بیان دانش و مهارت و سابقه کاری تسلط متخصصان و مهندسان رشته Front End Developer به زبان انگلیسی یا زبان دانمارکی نیز از عوامل و فاکتورهای مهم در موفقیت کارجویان در مرحله مصاحبه استخدامی محسوب می شود.

ویزا برای استخدام شدگان رشته Front End Developer در دانمارک

ویزا برای استخدام شدگان رشته Front End Developer در دانمارک

یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش شانس استخدام Front End Developer در دانمارک می شود این است که رشته شغلی این متخصصان جزء لیست مشاغل مهارتی کمبود دار یا لیست مثبت (Positive list) در این کشور محسوب می شود. به همین دلیل نیز دسته ویزایی این متخصصان در دانمارک با عنوان ویزای کار پوزیتیو لیست با اعتبار 4 ساله قلمداد می شود. ویزایی که توسط اداره مهاجرت و استخدام بین المللی دانمارک (SIRI) به متقاضیان خارجی صادر می شود. منتها برای این امر ارائه مدارک زیر به همراه اطلاعات بیومتریک به سفارت دانمارک الزامی است:

مدارک ضروری شرایط
گذرنامه معتبر چند سال اعتبار داشته باشد و دارای 2 صفحه خالی نیز باشد
فتوکپی از گذرنامه
بیمه سلامت معتبر برای کل دوره اقامت در دانمارک
عکس پاسپورتی جدید با توجه به استاندارد عکس پاسپورتی شنگن ویزا
رسید واریز هزینه ویزای کاری دانمارک دسته پوزیتیو لیست حدود DKK4405 (کرون دانمارک) معادل €591.92 (یورو)
وکالت نامه در صورت استخدام وکیل مهاجرتی
جاب آفر و یا قرارداد کاری با شرکت دانمارکی
مدرک آکادمیک معتبر
مجوز دانمارکی برای آن شغل درصورت نیاز

راه های مختلفی برای مهاجرت به دانمارک 2022 در اختیار متقاضیان ایرانی قرار دارد. شما عزیزان همانند هر موضوع مهاجرتی دیگر برای اطلاع دقیق و کامل از این شیوه های مهاجرتی آسان و قانونی میتوانید با ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  +  67  =  69