مهاجرت کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک در 2022 پردرخواست ترین ویزای این کشور در مقابل ویزاهای دیگر از جمله تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و غیره بوده است. دانمارک به عنوان شادترین کشور اروپایی و بی همتا بودن از نظر رفاه و حقوق شهروندی شناخته شده است در نتیجه از انتخاب های اولیه افراد برای مهاجرت محسوب می شود. اگر کسی بخواهد در کشوری به اقامت برسد باید در آن کشور دارای شغل باشد و نیز با کار کردن بیمه و مالیات خود را پرداخت کند تا به اقامت دائم آن کشور دست پیدا کند. در نتیجه ویزای کاری از نظر کم هزینه بودن و سریع الوصول بودن، محبوبیت خاصی بین افراد دارد.

 • مشاغل مورد نیاز دانمارک کدام است؟
 • شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک چیست؟
 • مدارک مورد نیاز ویزای کاری دانمارک چیست؟
 • آیا می توان ویزای تحصیلی را به ویزای کار دانمارک تبدیل کرد؟

البته نکته ای که در مورد ویزای کاری دانمارک باید دقت شود این است که اگر شخصی قصد کار کردن در کشورهای اروپایی به جز کشورهایی که ویزای جستجوگر کار دارند (مانند آلمان و اتریش) را داشته باشد باید حتما از آن کشور یک JOB OFFER یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشد تا بتواند بر اساس قرارداد با کارفرمای بومی آن کشور، ویزای کار آن را اخذ نماید. در مقاله زیر که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه گردیده٬ سعی بر این شده اطلاعات اجمالی در مورد ویزای کاری دانمارک توضیح داده شود.

شرایط ویزای کاری دانمارک در سال 2022

اگر فردی قصد مهاجرت به دانمارک جهت انجام کار یا راه اندازی شرکت دارد، بایستی قبل از هر چیزی به فکر اخذ ویزای اقامت و کار دانمارک باشد. دانمارک گزینه های ویزای کار مختلفی را پیشنهاد می کند. بهترین و آسانترین روش برای اخذ ویزای کار دانمارک از طریق مراجعه به لیست کمبود کارکنان مهارتی یا Positive List می باشد. در گام دوم و پس از اطلاع از وجود مهارت مورد نظر در این لیست، یافتن پیشنهاد کار می باشد. پس با این حساب شرایط ویزای کار دانمارک در سال 2022 از این قرار است:

فاکتورها شرایط
محدودیت سنی متقاضیان بالای 18 سال
مهارت مورد نیاز مهارت درج شده در فهرست مثبت دانمارک
شرایط درآمدی بالاتر از میانگین درآمدی دانمارک
شرط اصلی درخواست ویزا داشتن جاب آفر از کارفرمای دانمارکی

اینفوگرافیک ویزای کاری دانمارک

مدارک لازم برای ویزای کاری دانمارک

مدارکی که افراد به همراه درخواست خود تهیه می کنند به شیوه درخواستی که آنها انتخاب می کنند بستگی دارد. در این زمینه، سفارت دانمارک به هنگام اخذ وقت ملاقات، متقاضیان را در جریان آخرین اطلاعات و مدارک لازم قرار می دهد. اما در مجموع، لیست زیر حاوی مدارک مورد نیاز اصلی برای اخذ ویزای کار در دانمارک در سال 2022 می باشد:

مدارک لازم شرایط 
مدارک هویتی پاسپورت متقاضی با اعتبار حداقل سه ماه پس از اتمام ویزا
اطلاعات بیومتریک تکمیل فرم درخوست، یک قطعه عکس پاسپورتی جدید و اثر انگشت
مدارک پشتیبان ارائه قرارداد کاری یا استخدام رسمی در دانمارک
هزینه ها DKK3440 (کرون دانمارک)

مدارکی در بالا قید شد برای روز مصاحبه لازم است و همگی باید به صورت یکجا به سفارت ارائه شود.

کار در کشور دانمارک

راه اندازی یک بیزینس یا کسب و کار Start-up Denmark در دانمارک امکان پذیر است. اگر فردی قصد راه اندازی کسب و کار خود را بر اساس یک ایده کسب و کار نوآورانه دارد که این ایده می تواند به رشد اقتصادی و ایجاد شغل های جدید در دانمارک کمک کند. افراد می توانند برای ثبت نام در دوره های ورود به بازار کار با ویزای تحصیلی اقدام نمایند و این موسسات اصطلاحا دوره های ورود به بازار کار هستند که به افراد گواهینامه بین المللی برای ورود به بازار کار داده می شود. از طرق مختلفی می توان در نهایت اقامت کشور دانمارک را از طریق کار در دانمارک دریافت نمود که در ادامه به بررسی راه های موجود می پردازیم. هزینه ویزای کاری دانمارک را میتوان حدود 850€ (یورو) پیش بینی کرد.

نوع ویزای دانمارک هزینه ویزا به یورو
ویزای کاری دانمارک  حدود 850€
ویزای گرین کارت دانمارک  حدود 1100€

سیستم ارزیابی مهاجرتی دانمارک به مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان از نوع امتیاز مبنا یا PBS می باشد. این بدان مفهوم است که متقاضیان دارای بالاترین امتیاز بر اساس فاکتورهای مورد نظر مهاجرتی شانس بالایی برای دریافت ویزای کار دانمارک دارند. اما این فاکتورها و امتیازات متناظر آنها عبارتند از:

فاکتورهای ارزیابی وضعیت متقاضیان حداقل امتیازات لازمه
میزان تحصیلات کارشناسی
سابقه کار 3 سال به بالا
مدرک زبان انگلیسی آزمون زبان IELTS با حداقل نمره 6.5
سن و سال 25 تا 30 سال

وبینار تخصصی مهاجرت کاری به آلمان

 

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک

مشاغل زیر از مشاغل مورد نیاز دانمارک در سال 2022 می باشد:

 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
 • مهندسی برق و الکترونیک و مخابرات
 • پزشکی و نظام سلامت
 • آشپزی و هتلداری
 • پرستاری و اتاق عمل
 • رشته های مدیریتی و صنعتی
 • رشته های بانکداری و حسابداری و مالی و غیره

حتی اگر شخصی دارای کارفرما از دانمارک هم باشد گرفتن ویزای کاری دانمارک کمی پیچیده است زیرا که حتما شغل شخص باید در لیست مشاغل دانمارک باشد تا سفارت قبول کند که به شخص ویزای کار را اعطا نماید. بنابراین لازم است در ابتدا فهرست مشاغل مورد دانمارک بررسی شود.

کار پزشکان در دانمارک (مجوز Authorization)

این مجوز، بیشتر برای پزشکان و دندانپزشکان می باشد که قصد کار در دانمارک را دارند اما مجوز دانمارکی ندارند. پزشکان و دندانپزشکان که خارج از محدوده اروپا مدرک پزشکی گرفته اند نیازمند معادل سازی مدرکشان در آن کشور می باشند. اگر فرد به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک در کشور دیگری غیر از دانمارک آموزش دیده، می تواند برای اجازه اقامت در دانمارک درخواست دهد که امکان یادگیری زبان دانمارکی و تست های حرفه ای و غیره برای دریافت مجوز کار دانمارکی به عنوان پزشک یا دندانپزشک را داشته باشد.

کار تحقیقاتی در دانمارک (Guest researcher)

کسی که به عنوان یک محقق مهمان به کشور دانمارک دعوت شده، در دانمارک کار نمی کند اما تحقیقات خود را در یک موسسه تحقیقاتی دانمارکی یا شرکت انجام می دهد تا امکانات تحقیقاتی خود را در اختیار وی قرار دهند. این اتفاق بیشتر شامل حال دانشجویان دکترا و فوق دکتری می شود؛ این دوره معروف به فرصت مطالعاتی می باشد.

اخذ اقامت و ویزای کاری دانمارک پس از تحصیل

اخذ اقامت و ویزای کاری دانمارک پس از تحصیل

این کارت به افرادی تعلق می گیرد با ویزای دانشجویی وارد کشور دانمارک شده اند و پس از تحصیل به دنبال کار می گردند و ویزای خود را به کاری تبدیل می کنند و فرد باید مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا خود را از دانمارک دریافت کرده باشد و ظرف مدت 6 ماه پس از اتمام تحصیل خود، درخواست کار بدهد. اقامت دانمارک پس از تحصیل بعد از گذشت 3 سال اعطا می شود. نظام حقوقی دانمارک مهاجر پذیر می باشد و چنانچه با ویزای تحصیلی دانمارک ورود کند می تواند بعد از گذشت چند سال اقامت دائم را اخذ کند.

کار دانشجویی در دانمارک

دانشجویان و همراهان آن ها در دانمارک اجازه کار دارند. بدین صورت که خود دانشجو به صورت پاره وقت و همراه وی تمام وقت می توانند مشغول به کار باشند. البته برای پیدا کردن کار آشنایی با زبان دانمارکی اهمیت بالایی دارد منتهی در شهرداری ها کلاس های رایگان آموزش زبان دانمارکی برگزار می شود که افراد می توانند در آن ها ثبت نام کنند. دانشجویان می توانند در حین تحصیل یا در محیط دانشگاه کار کنند که معمولا محدودیتی به لحاظ تعداد ساعات کار در هفته ندارد یا خارج از محیط دانشگاه کار کنند. کار خارج از محیط دانشگاه اگرچه درآمد بالاتری دارد اما دانشجویان باید برای انجام آن مجوز بگیرند و تعداد ساعات آن نیز محدود است. در جدول ذیل این محدودیت ساعتی نشان داده شده است:

مقطع تعداد ساعات کار در هفته
کارشناسی 20 ساعت
کارشناسی ارشد 20 ساعت
دکتری 30 ساعت

مقایسه سطح درآمد در دانمارک و کشورهای دیگر

همان طور که هزینه زندگی در دانمارک از بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئد، اتریش و غیره بالاتر است، سطح درآمد مردم دانمارک نیز بسیار بالا می باشد. در واقع مردم در دانمارک قدرت خرید بسیار بالایی دارند، به همین دلیل است که این کشور چندین سال متوالی است جزو شادترین کشورهای دنیا طبقه بندی می شود. در جدول ذیل متوسط درآمد ماهیانه در دانمارک و برخی کشورهای دیگر با هم مقایسه شده است:

نام کشور متوسط درآمد ماهیانه به یورو
سوئیس 9560€
آمریکا 6504€
دانمارک 5457€
استرالیا 4820€
نروژ 4938€
هلند 4880€
فنلاند 4690€
سوئد 4451€
آلمان 3810€
نیوزیلند 4765€

شرایط زندگی در دانمارک 2022

با اینکه شرایط کاری و سطح درآمدی در کشور دانمارک بسیار بالا بوده و استاندارد زندگی در این کشور حرف اول و آخر را در کل اروپا می زند. اما از آنطرف هزینه زندگی در دانمارک نیز کمی بالا است و این خاصیت کشورهای مرفه دنیا است و گریزی از آن نیست. در حال حاضر میانگین زندگی شخصی (در حد متوسط) در کشور دانمارک حدود 1400€ الی 3000€ (یورو) می باشد. برای اطلاع از شرایط برخی از هزینه های اولیه در کشور دانمارک به جدول زیر مراجعه شود:

آیتم ها هزینه ها (یورو)
یک وعده غذایی در رستوران ارزان 16.80€
شیر (یک لیتر) 1.24€
یک کیلو برنج سفید 2.00€
یک کیلو گوشت مرغ 8.50€
هزینه حمل و نقل ماهانه 57.80€
اجاره آپارتمان یک خواب در وسط شهر 926.81€
اجاره آپارتمان یک خواب در حومه شهر 669.89€

با توجه به تمامی تفاسیر درباره هزینه زندگی در دانمارک می توان متوجه این نکته مهم گردید که بالاترین هزینه اقامت مربوط به دو هزینه خرید از بازار و اجاره خانه به صورت زیر می باشد:

مقایسه توزیع هزینه زندگی در دانمارک

مهاجرت به کشور دانمارک (ESS scheme)

از کشورهای دیگر هم میتوان برای مهاجرت به دانمارک اقدام کرد. این شامل حال افرادی می شود که در یک مرکز تحقیقاتی در سوئد مشغول هستند، می توانند برای کار در دانمارک درخواست دهند از شرایط این حالت داشتن مدرک دکترا یا اشتغال به تحصیل در دکترا در سوئد می باشد. شرایطی که در بالا ذکر شد برای افرادی مانند شهروندان ایرانی بود که کارفرمایی از کشور دانمارک ندارند اما هدفشان کار در دانمارک می باشد، می توانند از حالت های بالا اقدام کنند.

مهاجرت به دانمارک در سال 2022 با اقبال بیشتری مواجه شد. همانطور که در بالا ذکر شد شرایط کار در دانمارک به صورت مستقیم بسیار سخت می باشد پس در نتیجه پیشنهاد می شود افراد از راه های دیگر به اقامت این کشور دست پیدا کنند که یکی از بهترین راه های مهاجرت، ویزای تحصیل در دانمارک می باشد.

نحوه تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری دانمارک

همان طوری که در مقالات مربوط به تحصیل در کشور دانمارک هم بیان شد، دانشجویان بین المللی از امکان کار هم حین و هم پس از تحصیل در دانمارک برخوردارند. این قانون نیز جزء قوانین مهاجرتی و کاری کشور دانمارک می باشد. منتها دانشجویان به فراخور مدرک تحصیلی خود از 10 تا 30 ساعت می توانند در دانمارک کار بکنند. کاری که ماهیتا به صورت نیمه وقت یا پارت تایم می باشد و با دو هدف اصلی زیر انجام می شود:

دو هدف اصلی کار در دانمارک

اما سوال اینجاست که آیا می توان پس از اتمام تحصیلات و پایان اعتبار ویزای تحصیلی نسبت به تبدیل آن به ویزای کاری و اقامت در این کشور اقدام کرد؟ پاسخ به این سوال مثبت می باشد. دانشجویان لیسانسی که به تازگی از دانشگاه های دانمارک فارغ التحصیل شده اند می توانند با تمدید ویزای اقامت تحصیلی خود به مدت 6 ماه در دانمارک دنبال کار بگردند. به محص یافتن JOB OFFER می توانند با کمک کارفرمای مربوطه برای اخذ ویزای اقامت و کار در دانمارک درخواست دهند. دانشجویان ارشد و دکتری نیز می توانند پس از اتمام تحصیلاتشان نسبت به دریافت کارت استقرار یا Establishment Card اقدام نمایند. دو مسیر متفاوت مذکور از این قرار است:

دو مسیر درخواست اقامت پس از تحصیل در دانمارک

سوالات متداول در خصوص ویزای کاری دانمارک

متقاضیان اخذ ویزای کاری دانمارک در سال 2022 موارد زیر را مورد توجه قرار می دهند:

 • شرایط کار در دانمارک چیست؟ حداقل سن لازم برای کار در دانمارک 18 سال به بالا، داشتن تخصص در یکی از رشته های مورد تقاضای بازار کار و پیشنهاد کاری.
 • مدارک لازم برای ویزای کاری دانمارک 2022 چیست؟ ارائه مدارک تحصیلی پیشین به همراه ریز نمرات، داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرما دانمارکی، گواهی دال بر سوابق کاری.
 • لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک چیست؟ اکثر رشته ها در زمینه فنی و مهندسی، پیراپزشکی، مدیریت و صنعت، امور مالی.
 • شرایط کار پزشکان در دانمارک در سال 2022 چیست؟ متقاضیان باید مدرک تحصیلی خود را با سیستم آموزش پزشکی کشور دانمارک مطابق سازی کنند و با داشن زبان دانمارکی نسبت به این امر اقدام کنند.
 • بهترین طرق مهاجرت به دانمارک برای شهروندان ایرانی چیست؟ اخذ ویزای دانمارک از طریق تحصیل در دانشگاه های این کشور یکی از شناخته ترین طرق می باشد.
5/5 - (26 امتیاز)

53 دیدگاه برای “ویزای کاری دانمارک

 1. احمد گفت:

  سلام خسته نباشيد.
  بنده 40 سال سن دارم.
  15 سال سابقه كار دارم.
  6 سال سابقه مهندسي اجرا و دفتر فني و 11 سال سابقه كارداني اجرايي برق ساختمان و توزيع
  برق قدرت خوندم.
  چطور ميتونم اقدام راي ويزاي كار انجام بدم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تنها راهی که برای شما وجود داره این هست که از یک کارفرما در دانمارک پیشنهاد کاری دریافت کنید

 2. امیرحسین احمدی گفت:

  سلام برای ویزای کار دانمارک چقدر تمکن مالی لازم است و اینکه برای مهاجرت کاری باید به زبان دانمارکی مسلط باشیم یا با فقط انگلیسی هم میشه مهاجرت کرد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام شما با توجه به این که قرار هست از ماه اول در این کشور درآمد داشته باشید، کافیه به اندازه 2 ماه زندگی توی این کشور بودجه در اختیار داشته باشید

 3. ناشناس گفت:

  سلام. ما که معمار هستیم و اسم شغلمون تو لیستی ک این بالا ذکر کردید نبود پس نمیتونیم کاری اقدام کنیم برای دانمارک؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک بسیار بلند بالاتر از لیستی هست که ذکر شده.
   شما به عنوان معمار می تونید در این زمینه اقدام کنید

 4. یوسف گفت:

  سلام من ۳۷سالمه ۸سال سابقه نمایندگی بیمه دارم و مدرکم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و از لحاظ شنوایی مشکل دارم واز سمعک استفاده میکنم آیا راهکاری هست اقامت دانمارک بگیرم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دانمارک نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت لطفا مقاله موسسات کاریابی در دانمارکرو مطالعه کنید

 5. سعید کاظمی نسب گفت:

  سلام وعرض ادب بنده 42 سال سن دارم ودر حال حاضر ترکیه هستم متاهل وداری دو فرزند حدود 17 سال سابقه کار در زمینه برق ساختمان دارم ودر حال حاضر. دانشجو هستم البته دانشگاه آزاد آبادان چطور میدونم به دانمارک مهاجرت کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دانمارک بایستی رشته کاری شما در لیست رشته های مورد نیاز این کشور باشه و شما از طریق سایت های کاریابی یک آفر کاری از این کشور دریافت کنید
   لطفا مقاله موسسات کاریابی در دانمارکرو مطالعهه نمایید

 6. اهورا گفت:

  سلام قربان یک جا از داخل سایت دیدم که نوشته بودید میانگین درآمد 16000 هزار یورو در دانمارک ولی اینجا نوشتید 5000 هزار یورو میشه دقیق تر بگید کدام صحیح تره

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   منظورتون از اینجا کجاست لطفا آدرس دقیق بفرمایید تا بررسی کنیم

 7. علیرضا گفت:

  سلام شنیدم برای تامین نیروی کادر درمان کشور دانمارک در رشته علوم آزمایشگاهی میشه اقدام کرد بنده ۴۰ ساله کارشناس علوم آزمایشگاهی و۱۶ سال سابقه کار (نیروی رسمی)دارم آیا امکان وفرصتی هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دانمارک این امکان وجود داره اما در ابتدا باید مدارک شما معادلسازی بشه و روزمه شما مورد بررسی قرار بگیره

 8. سپهر گفت:

  سلام لطفا من را راهنمایی بفرمایید.
  من 30 ساله هستم و دانشجوی دکتری مهندسی کامپیوتر در دانشگاه ازاد. بیش از 3 سال سابقه کاری دارم. مدرک زبان ندارم. از نظر علمی چندین مقاله ISI و بین المللی دارم. در این شرایط میتوانم برای ویزای کار دانمارک اقدام کنم ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای ویزای کار دانمارک بیشتر از روزمه علمی به یک دعوتنامه معتبر کاری نیاز دارید که در لیست مثبت مشاغل کار شما وجود داشته باشه

 9. برهان قادری گفت:

  سلام خدمت شما بنده ۴۵سال سن دارم دارای گواهینامه پایه یکم هستم از ۱۵سال پیش . آیا بعنوان نیروی کار میتونم برم دانمارک؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروره

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دانمارک نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت دوست من

 10. حمیدرضا حسینیان گفت:

  سلام وقت بخیر
  ۲۵ سال سن دارم لیسانس اقتصاد نظری خوندم و فوق لیسانس مهندسی مالی و دو سال سابقه کار دارم
  میخواستم ببینم بهتره از طریق ویزای کاری برم دانمارک یا ویزای تحصیلی

  1. داوری گفت:

   سلام
   اگر میتونید از دعوتنامه کاری از این کشور بگیرید کاری اقدام کنید در غیر این صورت از طریق تحصیلی اقدام کنید

 11. رویا گفت:

  سلام
  36 سالمه فوق لیسانس برق از دانشگاه تهران دارم 3 سال توی حوزه مخابرات در شرکت هواوی مشغول کار هستم و JOB ID شرکت هواوی رو دارم سابقه بیمه ام نزدیک 10 سال هست. میخواستم بدونم چجوری میتونم تو زمینه کاری الانم که مخابرات هستش توی دانمارک کار پیدا کنم که بتونم ویزای کاری بگیرم
  بینهایت ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   اگر بخواین بررای کار در دانمارک اقدام کنید حتما نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت

 12. میثم گفت:

  سلام
  ۲۵ سالمه لیسانس پرستاری دارم و یک سال سابقه کار و خانومم هم ۲۴ ساله لیسانس پرستاری داره اونم یک سال سابقه کار
  میخواستم بدونم از لحظه ورود به دانمارک چند وقت طول میکشه مشغول به کار بشیم؟ و اینکه تو کشور دانمارک از حمایت های موسسه مهاجرت مثل پیدا کردن خونه و … برخوردار هستیم یا نه ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   ابتدا باید زبان دانمارکی رو تا سطوح بالا تحصیل کنید سپس با معادلسازی مدرک اقدام به کار در این کشور کنید که در حدود 3 سال به طول می انجامه

 13. مریم گفت:

  سلام من پرستار هستم سن من ۴۸ سال و سابقه کار۲۳ سال میباشد ایا برای کار و اقامت در کشور دانمارک میتوانم اقدام کنم در صورت امکان میتوانید من را راهنمایی بفرمایید

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   شما برای مهاجرت بیشتر بایستی از طریق اقامت تمکن مالی یا سرمایه گذاری اقدام کنید بزرگوار
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 14. مهسا گفت:

  سلام ممنون از راهنمایی هاتون من 32 ساله هستم پرستار.4 سال سابقه کار دارم.همسر هم حسابدار و 20 سال سابقه.کارمند بانک . آیا ما میتونیم اقامت دانمارک رو بگیریم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   در این خصوص لطفا ابتدا مقاله کار پرستاری در دانمارک رو مطالعه نمایید اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم

 15. بهاره گفت:

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون.
  من کارشناس اتاق عملم ولی جایی خوندم برای مهاجرت به دانمارک مدرکتو برای رشته پرستاری معادل سازی میکنن این درسته؟!
  و اینکه برای مهاجرین ی دوره کارآموزی میذارن.شما میدونید مدت کارآموزی برای رشته اتاق عمل چه مدته؟!

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   رشته اتاق عمل همون زیر مجموعه پرستاریه که بایستی مدارکتون معادلسازی بشه در این خصوص مقاله کار پرستاری در دانمارک رو مطالعه کنید

 16. امیر عباس گفت:

  سلام . خودم ۴۹ ساله خانمم ۴۳ ساله هر دو لیسانس و دبیر … خودم لیسانس ادبیات فارسی و خانمم لیسانس الهیات و یک سالی دیگه بازنشسته … و دخترانم ۱۹ و ۱۷ ساله هر دو رشته علوم تجربی … اقامت دائم میخوام که خودم و خانمم بتوانیم کار کنیم و فرزندانمان بتوانند از تحصیل رایگان استفاده کنند . آیا راهی هست ؟؟؟ راهی قانونی که هر ۴ نفر باهم و هوایی بدون درد سر مهاجرت کنیم ؟ قطعا فرزندانم در رشته های دندان پزشکی یا پزشکی یا داروسازی می خواهند ادامه تحصیل دهند به زبان انگلیسی هم مسلط هستند … آیا می توانیم ویزا و اقامت دانمارک را بگیریم ؟؟

  1. داوری گفت:

   درود بر شما
   دوست عزیز، شما برای مهاجرت خانوادگی باید از روش سرمایه گذاری اقدام کنید

 17. افشین نجفیان گفت:

  سلام و عرض ادب بنده قصد اقامت برای کار و ادامه تحصیل در کشور دانمارک رو دارم.
  تحصیلاتم : مهندسی کشاورزی – گرایش علوم دامی ( مربوط به دامپروری هست ). دارای سابقه کاری حدودا 8 سال
  و مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی کشاورزی – علوم دامی ( ژنتیک و اصلاح نژاد ) هستم
  قصد ادامه تحصیل برای دکتری و فوق دکتری در زمینه ژنتیک و اصلاح نژاد دارم
  متأهل و دارای یک فرزند 2 ساله
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما آیا کارفرما از کشور دانمارک دارید؟

 18. علی گفت:

  سلام ایا شغل حسابداری و. مدیر مالی در کشور دانمارک از نظر موقعیت کاری خوب هست یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام خدمت شما مدیریت مالی از حسابداری خیلی بهتر است لطفا مقاله موسسات کاریابی در دانمارکرا مطالعه نمایید.

 19. علی گفت:

  با سلام من کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم 4 سال سابقه کار دارم 29 ساله هستم همسرم هم کارشناسی حسابداری دارن و 5 سال سابقه کار دارن مدرک زبان ندارم اما در حال گذراندن دوره های آیلتس هستم. برای مهاجرت کاری به دانمارک حتما مدرک زبان لازمه؟ اگر لازمه چه نمره ای؟ و اینکه آیا شرایط من و همسرم مناسب هست یا خیر؟ یک مورد دیگه اینکه برادر خانم بنده در دانمارک زندگی میکنن آیا تاثیر مثبتی در مهاجرت ما داره یا خیر؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای تحصیلی دانمارک باید آیلتس ۶،۵ به بالا داشت و برای پیدا کردن کارفرما هم دانش زبان دانمارکی واجب هست

 20. محمدرضادادملکشاهی گفت:

  سلام من دارای مدرک دیپلم وبازنشسته دانشگاه علوم پزشکی هستم ودارای مدرک تکنسین داروخانه با۳۰۳۰سالسابقه کارپاره وقتدرداروخانه هستم درزمان جنگ ایران وعراق دربمباران پای راستم قطع شده همسرم خانه داره وپسربزرگم ۲۸ ساله ودارایمدرک کاردانیitمیباشد پسرکوچکم۲۴ساله دیپلم ومدرکآرایشگری درجه۱داردپسربزرگمنیزازفنی حرفای مدرکمکانیک خودروهم داره حدود۸۰۰میلیون تومن پول نقدهستم وپسرم مشهول به تحصیلمدیریت بازرگانیارشداست ضمناً۲پسرعمویم دردانمارک یکی فوق تخصص داروسازی ویکی دکترای الکترونیک میباشد بااین شرایط میتوانیم ویزای کاروتحصیل برای بجه هایم بگیرم وخودم نیزدرداروخانه ای کارکنم ممنون ازراهنمایی شم ملکشاهی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 21. یگانه گفت:

  سلام. من مجردم، بدون سابقه کار، سن 27، ارشد کامپیوتر و آیلتس 7 دارم. چجوری میتونم برای دریافت جاب آفر، نداشتن سابقه کاری رو توجیه کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر سابقه کار ندارید برای ویزای کاری تباید اقدام کنید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید سپس به کار بدیلش کنید

 22. فاطمه رجبی گفت:

  با سلام
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و ۳۶ سال دارم
  آیا برای اقامت از طریق کار میتونم اقدام کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر آلمان و اتریش بخواید اقدام کنید از طریق ویزای جستجوی کار و باقی کشورها باید کارفرما داشته باشید

 23. محمد گفت:

  با سلام میخواستم ببینم من اذشد مهندسی نفت و کارشناسی شیمی دارم آیا میتونم شغلی مرتبط با رشته درسیم پیدا کنم و آیا مدرک ایران اونجا معتبره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتونید از طریق سایت های کاریابی هم جستجو کنید

  2. نعیمه گفت:

   سلام. روزتون بخیر. من 40 سالمه. لیسانس بهداشت عمومی و ارشد آموزش بهداشت و ارتقای سلامت دارم. 12 سال سابقه کار در شبکه بهداشت دارم. و دو فرزند دارم. آیا می تونم برای ویزای کار دانمارک یا سوئد اقدام کنم؟
   ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله اما نیازمد کارفرما از این کشورها هستید تا از شما دعوت به همکاری کنند ول میتونید با ویزای تحصیلی وارد شوید

 24. محمد گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم برای شغل دریانوردی عرشه در دانمارک کاری هست یا خیر.من مدرک مستری برای کشتیهای تجاری بالای ۳۰۰۰ gt و سفرهای نامحدود رو دارم و به مدت ۹ سال در این کار مشغول میباشم.شغل مدنظرم بیشتر کار در خشکی و بنادر دانمارک است.من الان ۳۳ سال دارم ازدواج کردم و یک بچه دارم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای این موضوع باید زحمت بگشید سایت های کاریابی دانمارک روی رشته خودتون تحقیق کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 25. مینا مرادی گفت:

  سلام
  برای ویزای کار دانمارک میخوام اقدام کنم
  چهل سالمه و15سال سابقه کار مرتبط دارم .لیسانس حسابداری هستم .ایا میتونید راهنمایی کنید چه تمکن مالی باید داشته باشم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای تمکن مالی باید یک سال زندگی در دانمارک ا در حساب خود نشون دهید

 26. ترانه گفت:

  سلام خدمت شما من مقاله شمارو خوندم و از شما متشکرم به دلیل اینکه با خواندن مقاله شما تمامی سوالاتی که در ذهن من بود پاسخ داده شد و باعث شد من بتونم راه درستی برای مهاجرت انتخاب کنم بازم ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :