ویزای تحصیلی

رشته دندانپزشکی در گرنادا

رشته دندانپزشکی در گرنادا

رشته دندانپزشکی در گرنادا شاخه‌ ای از پزشکی است که به مطالعه، پیشگیری و تشخیص بیماری ‌ها، اختلالات و شرایط مؤثر بر دندان ‌ها، استخوان ‌های فک، دهان و بافت ‌های دهان می‌پردازد. گمان می رود که جراحی دندان اولین شکل تخصصی پزشکی بوده که تاریخچه دندانپزشکی به 7000 سال قبل از میلاد باز می گردد. امروزه بیماری های دهان و دندان از شیوع بالایی برخوردار بوده و در سرتاسر جهان شیوع یافته و این شاخه از پزشکی را بیش از پیش ضروری کرده است. در دانشگاه های گرنادا، دانشجویان می توانند در برنامه های تحصیلی مختلفی شرکت کنند. با توجه به این که این کشور برای دانشجویان و متقاضیان بین المللی یک مقصد عالی به شمار می رود و شرایط تحصیل در این کشور برای دانشجویان خارجی بسیار مناسب است، با تحصیل دندانپزشکی در گرنادا دانشجویان می توانند با فرهنگ های مختلف از کشورهای مختلف دنیا آشنا شوند.

برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا شامل موارد مختلفی می باشد که متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این نوشتار به بررسی دقیق آنها پرداخته اند. علاوه بر این، در این راهنما متقاضیان می توانند اطلاعات بسیار مفیدی درباره شرایط کار بعد از تحصیل دندانپزشکی در گرنادا و همچنین میزان درآمد دندانپزشکان در این کشور زیبا کسب کنند. فرصت های مختلفی برای کار به عنوان دندانپزشک در گرنادا وجود دارد و این کشور علاوه بر این که به عنوان یک مقصد توریستی بی نظیر شناخته می شود، یک مکان مناسب برای کسب و کار و اشتغال نیز محسوب می شود.

شرایط تحصیل رشته دندانپزشکی در دانشگاه های گرنادا

برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا برای آماده سازی دانشجویان برای حرفه خود در مراقبت های بهداشتی دندان، ارائه دانش و آموزش در تمام جنبه هایی که برای دندانپزشک شدن نیاز دارند، طراحی شده است. برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا یکی از معتبرترین برنامه های تحصیل دندانپزشکی در سطح جهانی می باشند که از بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی از طریق برنامه های جابجایی و تبادل مختلف استقبال می کند. برای شرکت در برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا، دانشجویان و متقاضیان از تجهیزات بسیار جدید و مجهز استفاده می کنند و به دانشجویان این فرصت داده می شود تا مهارت های خود را در کار با بیماران در کلینیک های دندانپزشکی تکمیل کنند. کارکنان آموزشی دانشگاه های گرنادا بسیار ماهر هستند و در پروژه های تحقیقاتی، کنگره ها و رویدادهای مختلف در سطح ملی و بین المللی شرکت می کنند. در باب تحصیل در گرنادا لینک فوق را بخوانید.

هدف دانشگاه های گرنادا از ارائه برنامه های تحصیل دندانپزشکی این است که دانش آموزان و متقاضیان دانش و مهارت‌ های لازم را برای برآوردن خواسته ‌های جامعه برای مراقبت از دندان، یادگیری نحوه پیشگیری، تشخیص و درمان مشکلات مختلف به طور موثر، اخلاقی و ایمن به دست آورند. به عنوان یک دانشجو که مشغول به تحصیل دندانپزشکی در گرنادا می شود، متقاضیان چندین مرحله مختلف یادگیری را پشت سر خواهند گذاشت. قبل از ورود به دانشگاه های گرنادا، دانشجویان و متقاضیان خارجی حتما باید با مراحل تحصیل خود و همچنین برنامه های تحصیل دندانپزشکی که در دانشگاه های این کشور ارائه می شوند آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند با آمادگی کامل در برنامه های تحصیلی مربوطه شرکت کنند.

شرایط ایده آل تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته دندانپزشکی در گرنادا

دانشگاه سنت جورج St. George University دانشگاه خصوصی و تنها دانشگاه برای تحصیل رشته های مختلف پزشکی در کشور گرنادا است. همچنین این دانشگاه به مرکز آموزش پزشکی بین المللی در منطقه کارائیب تبدیل شده و توانسته است دانشجویان و اساتید رشته های پزشکی را از 150 کشور جهان به سوی خود جلب کند. این دانشگاه که در 23 جولای سال 1976 میلادی تاسیس شدع است انواع برنامه های پزشکی، دندانپزشکی، دامنپزشکی، بهداشت عمومی، علوم سلامت، پرستاری و غیرع را ارایه می کند.

موضوعات تحصیل رشته دندانپزشکی در گرنادا

به طور کلی، موضوعات رشته دندانپزشکی در گرنادا به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که حتما باید دانشجویان از آنها مطلع باشند. آموزش پایه در برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا شامل موضوعات اساسی می شوند که عبارتند از:

  • آناتومی
  • بیوشیمی
  • روانشناسی
  • فیزیولوژی

موضوعات اصلی برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا در زمینه هایی مانند آسیب شناسی، پزشکی، دندانپزشکی، ارتودنسی، ریشه دندان، پریودنتیک، جراحی، پروتز، زیبایی شناسی، دندانپزشکی کودکان، رادیولوژی و فارماکولوژی آموزش می دهند. به غیر از دروس پایه و اصلی، دانشجویانی که در برنامه های تحصیل دندانپزشکی در گرنادا شرکت می کنند، می توانند تعدادی از موضوعات انتخابی را نیز انتخاب کنند و یک دوره کارآموزی تحت نظارت را انجام دهند. موضوعات انتخابی شامل زمینه هایی مانند تاریخچه دندانپزشکی، حفاظت رادیویی، برنامه ریزی حرفه ای، دندانپزشکی سالمندان، ایمپلنتولوژی، انگلیسی برای اهداف خاص، علم اطلاعات کاربردی در دندانپزشکی، اورژانس و پزشکی قانونی است.

موضوعات تحصیل دندانپزشکی در گرنادا

همچنین تحقیقات در دانشگاه های دندانپزشکی در گرنادا بر موضوعات زیر متمرکز است اما محدود به آنها نیست:

  • بهداشت عمومی و دندانپزشکی
  • بیماری های دهان و سلامت سیستمیک
  • علم مواد ترمیمی و دندانپزشکی

کار بعد از تحصیل دندانپزشکی در گرنادا

در حال حاضر، بیش از 96% از فارغ التحصیلان دانشگاه های گرنادا در زمینه دندانپزشکی به عنوان دندانپزشک شغل پیدا می کنند. در گرنادا، این حرفه به روش های مختلفی قابل دسترسی است. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان کارمند در یک کلینیک دندانپزشکی، راه اندازی مطب خود یا کار در مراقبت های بهداشتی عمومی مشغول به کار شوند. در زمینه دندانپزشکی، تحقیق و تدریس نیز گزینه شغلی خوبی است که دانشجویان می توانند بعد از اتمام دوره های تحصیلی خود در نظر داشته باشند. به طور کلی، دلایل قانع کننده زیادی برای انتخاب دندانپزشکی به عنوان شغل وجود دارد. دندانپزشکی یک حرفه بسیار پر ارزش است که متقاضیان می توانند از طریق پیشگیری، تشخیص و درمان برای بهبود سلامت و رفاه بسیاری از افراد استفاده کنند. روابط مادام العمر با بیمار ایجاد کنند و عضو قابل اعتماد و مورد احترام جامعه خود باشند.

در جدول زیر به درآمد دندانپزشکان در گرنادا بر طبق گزارش به روز سایت salaryexplorer اشاره شده است:

میزاندرآمد ماهیانه
کمترینXCD7510 (دلار کارائیب شرقی)
متوسطXCD14400 (دلار کارائیب شرقی)
بیشترینXCD22100 (دلار کارائیب شرقی)

دندانپزشکان می توانند از فناوری های جدید برای بهبود کار خود در طول حرفه خود استفاده کنند و حرفه ای را انتخاب کنند که ترکیبی از هنر و علم باشد و دائما در حال تغییر و تحول باشد. علاوه بر این، فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی از دانشگاه های گرنادا، علاوه بر کار در گرنادا، می توانند در تمامی نقاط دنیا مشغول به کار شوند، زیرا مدرک کسب شده از دانشگاه های این کشور در تمامی نقاط دنیا قابل قبول و معتبر می باشد و متقاضیان می توانند از فرصت های کاری بی شماری بهره مند شوند.

در نمودار زیر به میزان رشد درآمد دندانپزشکان در گرنادا براساس تجربه کاری اشاره شده است:

رشد درآمد دندانپزشکان در گرنادا براساس تجربه کاری

با تماس با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت متقاضیان می توانند اطلاعات تکمیلی درباره شرایط تحصیل در گرنادا کسب کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *