مهاجرت تحصیلی پاراگوئه

رشته طب ورزشی در پاراگوئه

رشته طب ورزشی در پاراگوئه

تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه در آمریکای جنوبی نمی تواند چندان مفید باشد. افرادی که پاراگوئه را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که این کشور از جمله کشورهایی است که تحصیل در آن می تواند امتیازات محدودی را به رزومه فرد ببخشد و زمانی که صحبت از یک تخصص پزشکی در میان باشد، می توان گفت که انتخاب این کشور به عنوان مقصد تحصیلی می تواند یک امتیاز ضعیف برای فرد باشد. دانشگاه های پاراگوئه در رتبه بندی های جهانی در رشته های پزشکی و تخصص های مرتبط با آن جایگاه مناسبی را در اختیار ندارند و این موضوعی است که نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

رشته طب ورزشی یکی از رشته های تحصیلی مرتبط با علوم پزشکی است و افرادی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند باید ابتدا دوره تخصص خود را پشت سر بگذارند چراکه این رشته به عنوان یک فوق تخصص در دنیای امروز به حساب می آید. این رشته از اواسط قرن بیستم در آمریکا مورد توجه قرار گرفت و نهایتا در سال 1990 برای اولین بار وارد دانشگاه های مختلف شد. در حال حاضر، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه به عنوان یک رشته تحصیلی مناسب می پردازند.

  • شرایط تحصیل رشته طب ورزشی در این کشور چیست؟
  • آیا دانشگاه های پاراگوئه دارای شرایط مناسبی برای تحصیل در خارج از کشور است؟
  • هزینه های تحصیل رشته طب ورزشی در این کشور چقدر است؟
  • فرایند رسیدن به کار در این کشور برای دانشجویان خارجی چگونه است؟

شرایط تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه

افرادی که پاراگوئه را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، باید در نظر داشته باشند که دانشگاه های این کشور در رتبه بندی جهانی فاقد رتبه در رشته طب ورزشی هستند و به همین دلیل نباید انتظار داشت که در پایان دوره فرد به مدرکی دسترسی پیدا کند که از نظر علمی دارای جایگاه عالی است. در حال حاضر دانشگاه های این کشور رشته طب ورزشی را به صورت بسیار محدودی ارائه می کنند و به همین دلیل است که بازار کار این رشته نیز در اختیار افرادی است که رشته های فیزیوتراپی و امثال آن را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده اند.

دوره فوق تخصص طب ورزشی در این کشور 2 سال به طول می انجامد و به همین دلیل می توان گفت که برای تحصیل در رشته طب ورزشی، باید حدود 12 الی 14 سال در محیط دانشگاهی به تحصیل پرداخت. تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه به زبان اسپانیایی انجام می شود و به همین دلیل است که مهاجرت به پاراگوئه از طریق تحصیل می تواند دشواری های زیادی را به همراه داشته باشد و همه دانشجویان نمی توانند به راحتی به آن دست پیدا کنند بالاترین شانس برای شروع دوره طب ورزشی در این کشور در اختیار افرادی است که توانسته باشند مدرک پزشکی و تخصص خود را از دانشگاه های پاراگوئه دریافت کنند.

شرایط تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه

هزینه تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه

یکی از مهم ترین امتیازاتی که تحصیل رشته طب ورزشی و به طور کلی رشته های پزشکی در این کشور به همراه دارد، مجموع هزینه هایی است که دانشجویان در طول دوره تحصیل خود در این کشور پرداخت می کند. اگرچه کار ضمن تحصیل در این کشور برای همه دانشجویان خارجی اکیدا ممنوع است اما می توان گفت که با توجه به هزینه های اندکی که زندگی در این کشور دارد، فشار اقتصادی زیادی به افراد در این رابطه وارد نخواهد شد.

هزینه تحصیل در دانشگاه های پاراگوئه نیز بسیار مقرون به صرفه است و با توجه به این که نامی از دانشگاه های این کشور در رتبه بندی های جهانی دیده نمی شود، هزینه های تحصیل آن ها نیز بسیار مقرون به صرفه است. گراف زیر نشان می دهد که برای تحصیل رشته طب ورزشی در کشور پاراگوئه در یک سال تحصیلی، به چه بودجه ای نیاز خواهد بود.

هزینه سالانه زندگی و تحصیل رشته طب ورزشی در پاراگوئه

شرایط کار یک پزشک ورزشی در پاراگوئه

افرادی که به عنوان یک پزشک ورزشی در پاراگوئه کار می کنند باید آمادگی این را داشته باشند که با برخی متخصصین در این زمینه رقابت داشته باشند. متوسط درآمد یک پزشک ورزشی در این کشور در حدود 22500000PYG (گوارانی) در ماه است و به همین دلیل می توان گفت که این ها درآمدی را در اختیار دارند که به طور کلی برای تامین هزینه های زندگی خود هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت.

باید در نظر داشت که شرایط کار و زندگی در پاراگوئه چندان مناسب نیست و نمی توان آن را به عنوان کشوری معرفی کرد که می توان از شرایط زندگی در ان بسیار مناسب است. در صورتی که به دنبال بهترین مسیرهای مهاجرتی در زندگی خود هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *