ویزای توریستی

برترین رستوران های قبرس

برترین رستوران های قبرس

نسل جدیدی از برترین رستوران های قبرس به آرامی در حال ظهور هستند و سطح رستوران ‌های این جزیره را بالا می ‌برند. ورود رستوران های لوکس جدید، که عمدتاً بخشی از سه هتل لوکس جدید در لیماسول و پافوس هستند، ظاهر خود را نشان داده اند، در حالی که برخی از آنها فضاهای برجسته در نیکوزیا را اشغال کرده اند. قبرس که بین یونان و ترکیه قرار گرفته است، از نظر فرهنگی بسیار تحت تأثیر همسایگان خود قرار گرفته است، در حالی که به طور همزمان ترکیب منحصر به فرد خود از تاریخ و سنت را در غذاهای خود القا می کند. غذاهای محلی قبرسی و گزینه ‌های بین ‌المللی رستوران ‌های لذیذ، مجموعه ‌ای از جواهرات ناهارخوری را در این رستوران های بی نظیر از لیماسول تا نیکوزیا و از پافوس تا آیاناپا تشکیل می‌ دهند که متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آنها را بررسی کرده اند.

در شهرهای بزرگ قبرس، تعداد زیادی رستوران با طعم سنتی قبرسی و غذاهای بین المللی وجود دارد. از بشقاب های سنتی مزه گرفته تا کلفتیکو، سبزیجات فصلی و ماهی تا موساکا، مجموعه ای از غذاهای دیگر آماده است تا اشتهای گردشگران را در قبرس برآورده کند. مسافران واقعاً می توانند هر روز چیز جدیدی را در قبرس امتحان کنند. بر کسی پوشیده نیست که قبرس یک بهشت ​​خوراکی برای اهل غذا است. بومیان قبرس در مورد غذای خود بسیار مشتاق و موقر هستند. بنابراین، برترین رستوران ‌های قبرس تقریباً در هر گوشه‌ این کشور در دسترس هستند تا از غذاهای سنتی گرفته تا لذت‌های خوراکی پنج ستاره در مکان ‌های عجیب و غریب، نیاز همه را برآورده کنند. قبرس به خاطر غذاهای اصیل لذیذ، محصولات محلی تازه و طعم ‌های دل ‌انگیز جزیره ‌ای در سرتاسر جهان شناخته شده است، اما به خاطر مناظر طبیعی شگفت ‌انگیز نیز مشهور است.

برترین رستوران های قبرس در پافوس

پافوس در قبرس مملو از رستوران های فوق العاده است. رستوران ‌های باکیفیتی وجود دارد که غذاهای سنتی قبرسی و همچنین غذاهای بین ‌المللی از جمله فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی سرو می ‌کنند. چه گردشگران قصد داشته باشند طعم غذاهای سنتی قبرسی و چه غذاهای بین المللی در سطح جهانی را بچشند، شهر ساحلی پافوس گزینه های زیادی دارد که آنها را به خود جذب می کند. صحنه غذای پافوس به شدت تحت تأثیر جغرافیای منطقه است. مواد تشکیل دهنده منطقه ای شهر از زیتون تا پرتقال، بادام تا سیب را شامل می شود. با این حال، در حالی که غذاهای لذیذی که در منوها در سراسر پافوس پیدا می شوند، مطمئناً یک تجربه غذاخوری لذت‌ب خش را ایجاد می ‌کنند، این تجربه به طور کلی بیشتر بر جنبه اجتماعی غذاخوری متمرکز است.

در پافوس ناهار خوری ها و غذاها به سبک خانوادگی رایج است، مانند وعده های غذایی طولانی که هر بار چند ساعت طول می کشد.

در جدول زیر به برترین رستوران های قبرس در پافوس اشاره شده است:

نام رستوراننوع رستوران
Melania Restaurantغذاهای سنتی قبرسی
Laona Restaurantغذاهای قبرسی
7 St Georges Tavernغذاهای مدیترانه ای
Vitro Osteriaغذاهای ایتالیایی
Atrion Garden Restaurantغذاهای مدیترانه ای، یونانی و اروپایی
Muse Restaurantغذاهای دریایی
The Windmillغذاهای مدیترانه ای، یونانی و بین المللی

انتخاب بهترین هتل های قبرس برای اقامت

لیماسول از بهترین سالن های غذاخوری قبرس

بهترین چیز در مورد صحنه غذایی لیماسول این است که گردشگران غذاهای مختلف زیادی برای انتخاب دارند. در حالی که برخی از بهترین غذاها در لیماسول غذاهای محلی است، رستوران های آسیایی و ایتالیایی فوق العاده ای نیز وجود دارد و این شهر بهشت ​​افرادی می باشد که عاشق غذاهای بی نظیر هستند. لیماسول شهری است که غذای عالی، نه تنها از انواع سنتی قبرس، بلکه از سراسر جهان ارائه می دهد. در سراسر لیماسول، سرآشپزها، متخصصان صنایع دستی خود وجود دارند که هر روز طعم ‌ها و غذاهای عالی را ارائه می ‌دهند. گردشگران نباید فرصت های خود را برای امتحان برخی از بهترین غذاهای این شهر و قبرس از دست بدهند.

لیماسول از بهترین سالن های غذاخوری قبرس

مرکز شهر و حومه لیماسول دارای مکان های بی شماری با مناظر شگفت انگیز است. بسیاری از رستوران ها از این مکان ها به خوبی استفاده کرده اند و تجربه های آشپزی بی نظیری را ارائه می دهند.

برخی از برترین رستوران های قبرس در لیماسول عبارتند از:

  1. LPM Restaurant
  2. Pier One
  3. Taverna Forsos
  4. Nammos Limassol
  5. Sailor’s Rest
  6. PlusSea
  7. Armyra
  8. Matsuhisa Limassol
  9. Ristorante Locatelli
  10. Limanaki Fish Restaurant

معرفی بهترین رستوران های نیکوزیا در قبرس

نیکوزیا در وسط جزیره واقع شده است و یک مرکز تجاری و تجاری شلوغ است. پایتخت قبرس نیکوزیا به معنای واقعی کلمه یک داستان دو نیمه است. نیمه جنوبی نیکوزیا (همچنین Lefkosia نامیده می شود) متعلق به جمهوری قبرس است، در حالی که نیکوزیا شمالی (همچنین به عنوان Lefkoşa شناخته می شود) پایتخت جمهوری ترکیه ای قبرس شمالی (TRNC) است که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته نشده است. این شهر همچنین پایگاهی فوق العاده برای سفرهای گشت و گذار به شمال قبرس است که خانه برخی از مهم ترین مکان های تاریخی جزیره مانند قلعه افسانه ای سنت هیلاریون و خرابه های گسترده سالامیس باستان است. علاوه بر این، در نیکوزیا برترین رستوران های قبرس را می توان یافت که غذاهای بی نظیر برای میهمانان سرو می کنند.

دریافت ویزای توریستی قبرس

در نمودار زیر به برترین رستوران های نیکوزیا و متوسط قیمت غذا در آنها اشاره شده است:

برترین رستوران های نیکوزیا و متوسط قیمت غذا در آن ها

به طور کلی، غذاهای قبرسی ترکیبی عجیب از فرهنگ یونان و خاورمیانه است که با بقایای تمدن های باستانی مانند سبزیجات ریشه بومی رومی یا غذاهای لذیذ قدیمی فنیقی ترکیب شده است. رژیم غذایی مدیترانه ای به دلیل فراوانی روغن زیتون، حبوبات، گوشت بدون چربی، گیاهان محلی و میوه ها و سبزیجات تازه رشد یافته، سالم ترین رژیم غذایی محسوب می شود. غذاهای سنتی قبرس شامل کباب گوشت کبابی، شفتالیا (سوسیس کبابی)، افلا (گوشت خوک ترشی شده در گشنیز)، پنیر هلومی سرخ شده، زیتون، نان پیتا، کولوکاسی (سبزیجات) و گوشت بره است. هموطنان محترم می توانند با تماس با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قبل از سفر به قبرس علاوه بر رستوران های این کشور، از شرایط اخذ ویزای توریستی قبرس نیز اطلاعات کامل کسب کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *