مهاجرت به کشور کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی

به دلیل رشد اقتصادی چشمگیر کره جنوبی و فراهم شدن فرصت های کار و سرمایه گذاری، مهاجرت به کره جنوبی در کانون توجه افراد قرار گرفته است. با این که به دلیل سیاست های مهاجرتی سخت گیرانه، آمار مهاجرت به این کشور پایین است، ما در این مقاله شما را با جزئیات مربوط به انواع مهاجرت به کره جنوبی و بالتبع انواع ویزای مربوطه و شرایط و مدارک لازم آشنا می کنیم. شما عزیزان همچنین می توانید جهت اخذ اطلاعات بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت به کشور کره جنوبی با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید و کسب مشاوره نمایید.

در سال گذشته، ساکنین خارجی در حدود 3.4% از کل جمعیت این کشور را تشکیل می دادند. روش های مختلفی برای مهاجرت به کره جنوبی همانند مهاجرت به این کشور از طریق کار، تحصیل، تجارت و غیره وجود دارد که با توجه به نوع فعالیت، ویزای مخصوصی برای شما صادر می شود. اما اکثر مهاجرانی که صلاحیت تابعیت کره جنوبی یا اقامت دائمی این کشور را  به دست آورده اند، از طریق ازدواج با شهروند کره جنوبی و یا انجام سرمایه گذاری بیش از 5000000$ (دلار آمریکا) را در تشکیل شرکت محلی، اقدام کرده اند.

 • بهترین مسیر مهاجرت به کره جنوبی چیست؟
 • شرایط اقامت پس از تحصیل در کره جنوبی چگونه است؟
 • کار در کره جنوبی چه امتیازاتی به همراه دارد؟
 • شرایط سرمایه گذاری در کره جنوبی چیست؟
 • چگونه می توان به همراه خانواده به کره مهاجرت کرد؟

درباره کره جنوبی

کره جنوبی کشوری با ریشه های فرهنگی غنی و دارای جمعیتی در حدود 50 میلیون نفر است. پایتخت این کشور، شهر بزرگ سئول می باشد. در 6 سال اخیر، کره جنوبی در یک سفر خیره کننده از گذشته نه چندان خوب، به برترین موقعیت جهانی و منطقه ای دست یافته است. این کشور به مدد کمک های بی دریغ شریک همیشگی خود یعنی ایالات متحده آمریکا، توانست پیروزی در نبرد داخلی را کسب کند که در سال 1953 با استقلال کره جنوبی از کره شمالی به پایان رسید.

هم اکنون، میراث کره ای پر افتخار در همه جنبه های زندگی مدرن حفظ شده است و این میراث گرانقدر که همان افتخار، سخت کوشی و میهن پرستی است، همچنین جزو آداب و رسوم سنتی بین نسل های مختلف کره ای حفظ شده است. اما کره جنوبی که در قبال خارجی ها سیاست استقبالی و گرمی نداشت، در سال های اخیر میزبان مهاجران خارجی از سرتاسر دنیا بوده است. دلایل متعددی برای این روند مهاجرتی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • استانداردهای زندگی بالا
 • زیرساخت مدرن
 • آخرین اشکال تکنولوژی
 • آموزش اولویت اصلی در کل کشور است.
 • نرخ جرایم خیلی پایین و مکان امن جهت سرمایه گذاری خارجی

سیاست مهاجرت به کره جنوبی

در کره جنوبی، سیاست مهاجرتی تحت نظارت وزارت دادگستری این کشور و از طریق اداره خدمات مهاجرت کره جنوبی اعمال می شود اما وزارتخانه های دخیل در امر مهاجرت شامل: وزارت کار، وزارت بهداشت و رفاه، و وزارت امور خارجه و وزارت تجارت می باشند. در کره جنوبی، قانون تابعیت، کنترل مهاجرت، حمایت خانواده های چند فرهنگی و قانون چارچوب رفتار با خارجی ها اساس و شالوده سیاست مهاجرت به کره جنوبی می باشد.

کمیته سیاست خارجی به ریاست نخست وزیر مسئول هماهنگی سیاست های مربوط به خارجی ها می باشد که قبلا توسط وزاری مختلف مدیریت می شد. با این همه، نقش آن به واسطه کمبود منابع و نیروی انسانی محدود می باشد. انتظار می رود که تاسیس اداره مهاجرت اینگونه مسائل را با تمرکز بر روی همه منابع مربوطه و نیروی انسانی زیر یک چتر حل کند.

مهاجرت به کره جنوبی در 2022 در نتیجه شرایط اقتصادی

اقتصاد کره جنوبی تقریبا بدون وقفه از صفر تا یک تریلیون دلار در کمتر از نیم قرن رشد کرده است. کره جنوبی رشد اقتصادی سریع دولت شروع کرده را از دهه 1970 تجربه کره است، که «معجزه رودخانه هان» نیز نامیده می شود. تا اواخر دهه 1980، کره جنوبی توانست که توسعه خود را بدون نیروی کار خارجی و با اتکا بر نیروی کار داخلی ادامه دهد. در سال 2022 به قدری اقتصاد کره جنوبی توسعه یافته شده است که افراد زیادی از سایر کشورها جهت کار وارد کره می شوند.

انواع ویزاها در مهاجرت به کره جنوبی

انواع ویزاهای کره جنوبی

شما برای مهاجرت به کره جنوبی با هر هدفی که دارید، نیازمند اخذ ویزای این کشور هستید.  ویزای کار کره جنوبی که اخذ آن مخصوصا با یک قرارداد کار امضاء شده امری نسبتا ساده و آسان است، تمدید این نوع ویزا نیز ساده است، مثال های ویزاهای در دسترس برای بازدید کننده های غیرکره ای شامل موارد زیر می باشد:

 • F-5,6 ویزاهای اقامت دائم و مهاجرت از طریق ازدواج با شهروند کره ای
 • D-8 ویزای سرمایه گذاری شرکتی
 • C-2,3,4 ویزاهای تحصیلی، تجارت و کار موقتی (کوتاه مدت)
 • H-2 ویزای کار (کوتاه مدت)
 • E-2 ویزای آموزش زبان انگلیسی (یکساله)

پس از دریافت ویزا، شما در عرض 90 روز مهلت دارید تا وارد کره جنوبی شوید. پس از اتمام این مهلت لازم است که فرآیند درخواست ویزای خود را مجددا تکرار کنید.

مدارک ویزا جهت مهاجرت به کره جنوبی

متقاضیان خارجی معمولا برای درخواست ویزای کره جنوبی و مهاجرت به این کشور به مدارک زیر نیازمندند:

 • فرم درخواست تکمیلی
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • پاسپورت معتبر
 • قرارداد کار از شرکت کارفرما یا نامه پذیرش از دانشگاه
 • توصیه نامه
 • گواهی ثبت کارفرمای کره جنوبی
 • مدرک پرداخت هزینه ها

اخذ اقامت و تابعیت کره جنوبی

اخذ اقامت دائمی کره جنوبی کاملا مشکل بوده و پیچیدگی های خود را دارد. جهت اخذ اقامت دائم کره جنوبی، دو روش وجود دارد یا فرد بایستی با تبعه کره جنوبی ازدواج کند و یا مبلغی بیش از 5000000$ (دلار آمریکا) را در تاسیس شرکت تجاری کره جنوبی سرمایه گذاری نماید. اگر شما خون کره ای دارید (مثلا آمریکایی- کره ای) باشید، شما بی درنگ واجد شرایط اقامت دائمی (وضعیت F-4) می گردید. اخذ تابعیت (قبول تابعیت کره ای) پس از 5 سال متوالی زندگی در کره جنوبی امکانپذیر می باشد اما برخی شرایط دیگر همانند گذراندن آزمون های مهارت زبان کره ای، اثبات دانش فرهنگ کره ای و اثبات انجام آثار یا کار موثر در جامعه کره جنوبی از جمله این موارد است.

بیش از یک میلیون نفر در کره جنوبی زندگی می کنند که فقط در حدود 270000 نفر در سئول ساکن هستند. اگر چه به دلیل سیاست های گذشته دولت کره جنوبی، مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت در کره جنوبی محدود بود، اما امروزه به دلیل نرخ تولد پایین در کره جنوبی از یک طرف و نرخ رشد اقتصادی بالا و هزینه های بالای کار و نیاز مبرم به نیروی کار خارجی، روند مهاجرت به کره جنوبی افزایش یافته است. ما در این مقاله شما را با شرایط و روند مهاجرت به کره جنوبی، انواع ویزای کره جنوبی و مدارک و شرایط لازم، شرایط اقامت و تابعیت کره جنوبی آشنا کردیم. در صورتی که شما هم با مطالعه این مقاله علاقه مند به اطلاع بیشتر درباره مهاجرت به کره جنوبی می باشید، توصیه می شود از مشاوره های موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برخوردار شوید.

4.3/5 - (14 امتیاز)

98 دیدگاه برای “مهاجرت به کره جنوبی

 1. حنانه گفت:

  سلام وقت بخیر من میخوام چند سال دیگه برم کره جنوبی .ویزای که میگیرم ویزای مهاجرت و توریستیه و خب من نه برای ادامه تحصیل میرم و نه برای سرمایه گذاری میخواستم بدونم میتوتم اونجا زبان انگیلیسی تدریس کنم؟ و یا کار های دیگه که برام فرقی نداره چی باشه
  سوال دومم اینکه هر وون کره جنوبی مثلا ۳۵ هزار تومامو و خرده ایه یا ۳ هزار تومان و خرده ای ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما نمی تونید با ویزای توریستی در کره جنوبی کار کنید.
   باید به کره وارد بشید، دنبال کار بگردید، قرارداد کاری امضا کنید و بعد از اون برای دریافت ویزای کاری این کشور برگردید ایران و اگر بتونید ویزای کاری بگیرید.
   قیمت ارز رو باید از صرافی ها پیگیری کنید

 2. فاطمه گفت:

  من شنیده بودم‌مستقیم‌نمیشه برای کار پرستاری توی کره اقدام کرد؟؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید مدرک تحصیلی خودتون رو به عنوان پرستار معادلسازی کنید

 3. فاطمه گفت:

  سلام من ۴سال‌ک‌به عنوان پرستارسر کارم و۲۶سالمه و لیسانس این رشته رو تو یه دانشگاه خوب گرفتم اما معدل فارغ التحصیل شدنم زیر ۱۸هست و مقاله یا رزومه ای به اون صورت ندارم راهی هست که از طریق این رشته وارد کره بشم حالا یا کار یا تحصیل؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید هم از طریق تحصیل و هم کار وارد کشور کره جنوبی بشید و محدودیتی از این بابت ندارید.
   صد البته که مهاجرت از طریق تحصیل به این کشور به شدت برای شما ساده تر خواهد بود

   1. فاطمه گفت:

    آخه شنیده بودم پرستار جذب نمیکنه مستقیم

    1. امیر جلالی گفت:

     تمامی کشورهای جهان برای پذیرش نیروی وابسته به رشته های پزشکی آزمون های معادلسازی در نظر گرفتند

 4. ‌نیل گفت:

  من الان کلاس هشتمم اگه بخوام تو دانشگاه رشته دندانپزشکی بخونم و میخونم میتونم برای ادامه تحصیل به کره برم و اونجا اقامت داشته باشم
  و اینکه معدل چقد تاثیر داره

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای تحصیل در رشته دندان کشور خوبی رو انتخاب نکردید چون پذیرش و اقامت نمیده بهتره که به کشورهای دیگه در مورد این موضوع فکر کنید

 5. ‌نیل گفت:

  سلام برای اقامت تو کره و تحصیل با مقطع لیسانس میشه رفت؟
  برای مهاجرت به کره چقد باید خرج کنیم؟
  بجز سهام تو شرکت کره و ازدواج با فرد کره ای چکار میتونیم بکنیم که بتونیم اقامت داشته باشیم؟
  و قیمت وون کره چند هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله میشه لطفا مقاله تحصیل در کره جنوبی رو مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما تماس بگیرید

 6. فرشته گفت:

  سلام:) ببخشید برای تحصیل به کره جنوبی باید تو چه مقطعی باشی؟ مثلا حتما باید فوق لیسانس و اینا داشته باشی یا نه زودترم میشه اقدام کرد…؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   در مقطع لیسانس هم میشه برای تحصیل در کره جنوبی اقدام کرد

 7. مریم گفت:

  سلام من 17سالمه ورشته انسانی میخونم ولی من دوس دارم بازیگر شم وتست بازیگری هم دادم برای مهاجرت به کره جنوبی وبرای بازیگری اونجا چه چیزای لازمه باید چیکارکنم واینکه ازچه راهی مهاجرت کنم که هزینه کمتر داشته باشه

  اصن امکانش هست میتونم موفق میشم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای رشته های هنری در کره بورسی وجود داره به اسم بورس AMA
   که میتونید در کره این رشته رو بخونید اما بهتره که ابتدا از طریق دوره زبان کره ای برید
   و برای مقطع دانشگاهی بورس بگیرید

   1. مریم گفت:

    سلام یعنی موفق میشم
    میشه امکانش هست بازیگر کره بشم
    بعد فقط باید زبان کره ای یادبگیرم
    چطوری میتونم به کره مهاجرت کنم ازچه طریق

    واینکه باید اونجا درس بخونم یا همینجا هم میشه میشه یه توضیح بدید ممنون میشم

    1. داوری گفت:

     سلام
     شدنش میشه اما جواب سوالات شما یک مقاله 2000 کلمه ایه به همین خاطر در کامنت قبل خدمتتوون عرض کردم که تماس بگیرید تا پاسخ کامل و مفصل بشنوید

 8. Mia گفت:

  سلام وقت بخیر ایا مهاجرت و اقامت دائمی از طریق ازدواج با فردی که تابعه کره جنوبی است امکان پذیره؟ازدواج حتما باید تو خود کره انجام بشه؟چه سلسه مراتبی داره امکانش هست توضیح بدید
  ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله این امکان هست اما در کل باید در اونجا اقامت داشته باشید که اگر سوالی بود بفرمائید تا راهنماییتون کنم

   1. Mia گفت:

    ازدواج با او در ایران چ شرایطی داره؟

    1. داوری گفت:

     لطفا مقاله ازدواج در کره جنوبی رو مطالعه نمایید

 9. Faezeh گفت:

  سلام خسته نباشید من پونزده سالم هستم و پایه دهم رشته انسانی هستم میخواستم ببینم من که از الان شروع به یادگیری زبان کره ایی کردم و میخوام در رشته انسانی روانشناسی بخونم و تموم شه بخوام برم به کشو کره برا ادامه تحصیل یا حتی برای کار کردن برم چه شرایطی لازمه که داشته باشم و این محدودیت سنی که میگید ممکنه باعث شه نشه این سن ۲۲سالگی که میگید ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا در ابتدا با مشاورین ما صحبت کنید که کامل راهنمایی بشید

 10. Niloofar گفت:

  باسلام و خسته نباشید. من ۱۹ سالمه یعنی امسال کنکور میدم ولی مطمئن نیستم کنکور چه رشته ای رو بدم. میخوام برم کره جنوبی و در اونجا رشته هنر رو بخونم . به نظرتون باید همون کنکور هنر رو بدم یا اینکه کنکور زبان خارجی رو بدم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   در مورد مهاجرت به کره تفاوتی وجود نداره اما اگر رشته های هنری رو مدنظر دارید برای کشوری بهتر از کره هم میتونید اقدام کنید مثل ایتالیا یا فرانسه که مهد هنر هستن

 11. Madi گفت:

  سلام با کارشناسی علوم تغذیه میشه تو کره کار پیدا کرد؟وضعیت کلینیک های تغذیه ایش ب چه شکله؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کره باید هم زبان این کشور رو بلد باشید و هم دعوتنامه کاری داشته باشید در غیر اینصورت امکانپذیر نیست

   1. ناشناس گفت:

    از چه طریق و از کجا آدم میتونه دعوت نامه کاری دریافت کنیم؟

    1. داوری گفت:

     سلام
     از طریق سایت های کاریابی معتبر

 12. هانا گفت:

  سلام من دانشجوی رشته مشاوره دانشگاه بهشتی هستم
  اگه بخوام برای کارشناسی ارشد با مدرک هم زبان کره ای و هم اینگلیسی اقدام به بورسیه کنم رشتم مورد قبولشون هست یا لازمه که رشتمو از الان تغییر بدم؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   طبیعتا برای ارشد باید یک رشته دیگه بخونید دوست من

 13. ماریا گفت:

  با رشته ی عکاسی مهاجرت راحت تره یا سخت تر؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   اگر منظورتون اینه که تحصیل در رشته عکاسی داشته باشید باید پذیرش تحصیلی بگیرید و این امکان وجود داره

 14. ماریا گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم با چه رشته ای راحت تر و با هزینه ی کمتر میشه مهاجرت کرد؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شهریه های رشته ها تقریبا در یک سطحه به همین خاطر خیلی تفاوتی نداره

 15. ادرینا گفت:

  سلام من میخوام برم کره ولی نمیدونم شرایط کاملش چجوریع یعنی اگ بخوام با کمترین هزینه برم کره چقدر پول نیاز دارم و اینکه برای ادامه تحصیلم میخوام برم البته چند سال دگ ولی کلا قصد اینکه برم دارم ولی نمیدونم چقدر پول نیاز داره و چجوری برم میشه راهنمایی کنید!؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   رزومه تون رو بفرمائید تا راهنماییتون کنم

 16. اسما گفت:

  سلام ببخشید میشه از طریق ایدول شدن به کره مهاجرت کرد؟ من شنیدم که میگن اگه تو ادیشن انلاین قبول بشی هزینه مهاجرت رو کمپانی یده درسته؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما بایستی از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت کنید که بتونید به کره برید

 17. رزا گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی طبیعت از دانشگاه تهران رو دارم . میخواستم بدونم ایا جامعه کره جنوبی به رشته من نیاز دارن ؟ و آیا اونجا بازار کار داره ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کاردر کره باید برای سایت های کاریابی آن ها روزمه ارسال کنید

 18. Aida گفت:

  سلام من 17 سالمه و سال آخر دبیرستان هستم. نمراتم خوبه و شرایط مدل شدن هم دارم میشه بگید بهترین راهی که هزینش خیلی زیاد نشه برای مهاجرت به کره جنوبی چیه ؟ شرایط تحصیل در دندان پزشکی در کره چطوریه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به کره جنوبی برای رشته دندانپزشکی نیاز به زبان دارید

 19. نازنین گفت:

  من دانش اموز پایه هشتم هستم و میخوام برای دبیرستان ویزای تحصیلی کره جنوبی بگیرم
  ایا گرفتن مدرک زبان کرا ای کافیه؟
  و اینکه تاپیک چند برای گرفتن ویزای تحصیلی کافیه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   در مقاطع آکادمیک میشه برای کره اقدام کرد

 20. تارا گفت:

  منظورم اینکه با چه رشته ی راحتر و با هزینه ی کمتر میشه مهاجرت کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   رشته های انسانی برای مقطع لیسانس یه مقدار مشکل تره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 21. تارا گفت:

  امسال اتنخاب رشته داره
  و معدلش ۱۸/۸۵ شده…

 22. تارا گفت:

  سلام
  دختر من امسال انتخاب رشته داره با چه رشته ای میتونه با هزینه ی کمتر و راحتر مهاجرت کنه؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   چه رشته ای خونده و معدلش چند شده؟

 23. خاطره گفت:

  سلام یه سوالی داشتم آیا راهی هست که رفتم کره خانوادم رو ببرم ؟؟من بیست و دو سال دارم و روشی که راحت باشه و بشه مهاجرت کرد چیه تحصیلی نمیشه چون رشته عربی هستم و رتبه بالای کنکور نیستم اگر پیشنهاد کاری برام بیاد مثلا برای رستوران آیا قبول هست؟؟؟و میشه با این مهاجرت کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   باید خودتون اقدام کنید و به پدر و مادر ویزا نمیدن. بهترین روش برای مهاجرت شما از طریق تحصیلیه

  2. تارا گفت:

   و برای بورسیه باید کجا مراجعه کنیم ؟؟

   1. داوری گفت:

    به خود سایت دانشگاه های این کشور

 24. ويدا گفت:

  سلام من براي سال ديگه كارهاي بورسم رو دارم انجام ميدم . ميخواستم ببينم اگه قبول بشم و براي بعد از تحصيلم بخوام بمونم چه راهي وجود داره كه مادرم هم اون موقع براي اقامت بتونه بياد و بمونه؟ امكان اينكه دعوت نامه بفرستم يا از طريق قبول سرپستي ميشه؟ از اين جهت كره بهتره با ايتاليا؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   نه متاسفانه این کشورها این امکان رو ندارن

  2. تارا گفت:

   رشته ی انسانی

 25. f گفت:

  سلام.من 24 سالمه.دوست دارم به کره مهاجرت دائم کنم.دیپلمه هستم ولی نمره های دبیرستانم زیاد خوب نبودن.ولی یک میلیارد تومن پول دارم. راهی هست که بتونم به کره مهاجرت کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   تنها راه مهاجرت به کره برای شما از طریق تحصیله که باید بررسی کنیم شانستون چقدره
   لطفا معدلتون رو بفرمائید

 26. سارا گفت:

  خیلی ممنونم که راهنماییم کردید

 27. باران گفت:

  سلام میشه بگید هزینه ی مهاجرت چقدره؟
  و امکان نداره با یک فرد کره ای ازدواج کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   هزینه مهاجرت بستگی به خیلی مسائل از جمله نحوه مهاجرت شما خواهد داشت لطفا مقاله هزینه زندگی در کره جنوبی رو مطالعه فرمائید
   پاسخ سوال دومتون مثبته.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 28. پرستو گفت:

  سلام
  هزینه ی مهاجرت به کره چقدره؟
  و ممکن نیست که من بتونم با یک فرد کره ای ازدواج کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در همین مقاله و سوال قبلیتون پاسخ شما ارائه شده، لطفا مطالعه بفرمائید

 29. سارا گفت:

  سلام خسته نباشید.هزینه ی مهاجرت چقدره؟
  و من با چه رشته ای راحت میتونم مهاجرت کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در این خصوص مقاله هزینه زندگی در کره جنوبی رو مطالعه نمایید
   شما چه رشته ای خوندید؟

   1. سارا گفت:

    تجربی

    1. داوری گفت:

     شما حداقل 200 الی 300 میلیون احتیاج دارید و باید زبان کره ای رو هم بلد باشید

     1. سارا گفت:

      خیلی ممنونم که راهنماییم کردید

 30. باران گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم از راه مدلینگ میشه به کره ی جنوبی مهاجرت کرد؟
  منظورم اینکه خودشون هزینه ی مهاجرت رو میدن؟اگه من بخام از راه مدلینگ برم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   باید از راه های دیگری مثل مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. لطفا مقاله تحصیل در کره جنوبی رو مطالعه بفرمائید
   و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 31. سارا گفت:

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم هزینه ی مهاجرت به کره ی جنوبی حدودا چقدره؟
  و من پول آنچنانی برای رفتن به کره ندارم
  راهی نیست که بشه راحت مهاجرت کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   اگر هزینه ها براتون دغدغه ست فعلا اقدام نگنید چون راهی که بدون هزینه و راحت مهاجرت کنید وجود نداره متاسفانه

 32. مهدی،رح گفت:

  برای رفتن جهت کار کوتاه مدت به کره بالای40 سال چه باید کرد آیا حتما دعوتنامه کارفرما نیاز است و چقدر پول نیاز

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله دعوتنامه کاری حتما باید داشته باشید

   1. Sara گفت:

    سلام
    میخواستم بدونم از راه مدلینگ میشه به کره رفت؟
    و پول مهاجرت رو خودشون میدن؟

    1. داوری گفت:

     سلام و عرض ادب
     پاسخ هر دو سوال شما منفیه متاسفانه

  2. باران گفت:

   سلام
   مثلا اگه بخوام از طریق تحصیل برم ،برای بورسیه باید رتبه ی زیر ۱۰ داشته باشم؟
   اگه از طریق تحصیل برم خود دانشگاه هزینمو میده؟

   1. داوری گفت:

    سلام و عرض ادب
    بورس شدن در کره ارتباطی با رتبه کنکور شما در ایران نداره
    و طبیعتا هزینه های تحصیل به عهده خودتون خواهد بود

 33. زهرا گفت:

  سلام میخواستم بپرس کره برا پذیرش مهاجر محدودیت سنی داره مثلا اگه ۳۰ سال یا ۳۲ سالت باشه دیگه نمیپذیرنت حتی برای دکترا خوندن مثلا تو رشته روانشناسی ؟ و ایا اطلاع دارید که روانشناسی رو هم بورسیه میکنن یا خیر؟ ممنونواز پاسختون.

  1. داوری گفت:

   سلام سرکار خانم
   معمولا برای مقطع دکتری در این سن که شما میفرمائید مشکلی وجود نداره و شناس پذیرش و ویزا وجود دارد
   مقاله بورسیه تحصیلی در کره جنوبی رو خوندید؟

 34. مینا گفت:

  سلام خسته نباشید میخاستم بپرسم برای روانشناسان،یا کسانی ک مدرک طراحی لباس دارن مهاجرت به این کشور ممکنه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله ممکت میتونید از انواع راه های مهاجرت به این کشور استفاده کنید

 35. ملیکا توکلی گفت:

  باسلام و عرض ادب خدمت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت
  من یک دانش آموز 18 ساله هستم که امسال فارغ التحصیل میشم و مشتاقم تا برای ادامه ی تحصیل یا کار به کشور کره ی جنوبی مهاجرت کنم و بتونم پس از چند سال اقامت دائم این کشور رو بگیرم !
  میخوام بدونم شرایط مهاجرت کاری یا تحصیلی ( ترجیحا بدون هزینه و به صورت بورسیه ) به کره ی جنوبی چی هستش !
  و از کی شروع کنم و اقدام کنم ؟ چون تصمیمم جدیه !
  میتونم تا اواخر دوره ی لیسانس هم صبر کنم و هدفم اخذ مدرک مهندسی از یک دانشگاه سراسری در تهران هستش !

  1. ف.فرجی گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا مقالات تحصیل در کره جنوبی، بورسیه تحصیلی در کره جنوبی و کار در کره جنوبی را مطالعه فرمایید.

 36. Tara گفت:

  ببخشید اگه برای تحصیل بخوایم اقامت موقت بگیریم در صورتی که زیر سن قانونی باشیم به چه شکل باید اقدام کنیم لطفا در مورد هزینه های گرفتن اقامت موقت هم بیشتر توضیح بدید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر سن زیر ۱۸ سال هستید کشورهای مانند کانادا انگلیس و مجارستان برای شما عالی می باشد که به راحتی به شما ویزا می دهد

 37. Sara گفت:

  سلام جایی شنیدم که برای مهاجرت به کره جنوبی باید قبل از 22 سالگی اقدام کرد یعنی چی؟یعنی بعد از سن 22 سالگی نمیشه به کره جنوبی مهاجرت کرد؟و اینکه برای مهاجرت باید به زبان کره ای تسلط داشت؟از طریق زبان انگلیسی نمیشه؟!

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله باید زبان کره ای بلد باشید و بستگی داره از چه مقطعی بخواید اقدام کنید

 38. roya گفت:

  سلام . از طریق رشته ریاضی فیزیک چطور میشه به کره رفت؟{چه رشته دانشگاهی بهتره؟}

  1. ف.فرجی گفت:

   با سلام و عرض احترام
   لطفا مقاله تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی را مطالعه فرمایید.

 39. mobina گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم کسانی ک زبان کره ای رو یاد دارن ولی مدرک تحصیلیشان دیپلم در رشته انسانی است ایا میتوانند ب این کشور مهاجرت کنند؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید برای ویزای کار، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام کنید

 40. فاضل گفت:

  شانس قبولی کسی با معدل کارشناسی ۱۶/۵ با مدرک زبان MCHE توی دانشگاه کره یا ژاپن چقدره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بستگی به شرایط دانشگاه و رشته مورد نظر شما و ریز نمرات شما داره برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.

 41. محدثه گفت:

  ??????
  لطفا در مورد مهاجرت به کره جنوبی و ژاپن از طریق تحصیل یا کار مطالب بیشتری بگذارید. آیا تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی کره و ژاپن به زبان انگلیسی است؟
  سپاسگذارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب چشم حتما، تحصیل به زبان انگلیسی در همه کشورها امکان پذیر میباشد فقط اگر که قصد کار در آن کشور را دارید باید بدانید که زبان اصلی آن کشور را باید بلد باشید و دانشگاه ها به زبان اصلی آن کشور ارزان تا نیمه رایگان سهتند پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ارشد ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.