مهاجرت کاری برزیل

شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل

شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل

آگاهی از شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل برای متقاضیان کار در این کشور پهناور و زیبای آمریکایی از جمله موارد حائز اهمیت در همین باب می باشد که افراد نباید از آن چشم پوشی کنند. طرق زیادی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره برای مهاجرت به برزیل وجود دارد که به دلیل توسعه و پیشرفت برزیل در اکثر زمینه ها اشخاص متقاضی قادر به ساختن آینده ای ایده آل در این کشور می باشند. برای مهاجرت به برزیل مهمترین و اصلی ترین اقدامات متقاضیان، تکمیل مدارک و انجام شرایط لازم برای اخذ ویزای کار می باشد. مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده اطلاع رسانی در مورد طرق اخذ اقامت برزیل، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در این کشور به متقاضیان می ­باشند.

کشور برزیل، پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی و پنجمین کشور پهناور جهان می ­باشد و پایخت این کشور، شهر برازیلیا است. اقتصاد و شرایط کار در برزیل بسیار مناسب و هفتمین اقتصاد بزرگ در سرتاسر دنیا محسوب می شود. صنایع کشاورزی، معدن و تولیدات در این کشور بخوبی توسعه یافته ­اند و از جمله تولیدات مهم این کشور می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قهوه
 • سویا
 • کفش
 • نیشکر
 • سنگ آهن
 • وسایل نقلیه موتوری

بررسی شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل

در مقاله شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل به انواع مختلف ویزای کار می پردازیم. یکی از روش­ های مهاجرت به کشورهای آمریکای جنوبی و به ویژه کشور برزیل، اخذ ویزای کار این کشور می­ باشد. ویزای کار این کشور انواع مختلف و شرایط خاص خود را دارد. برای اخذ ویزای کار و اقامت این کشور و همچنین درآمد خوب از طریق کار، ابتدا کارفرما می ­بایست تمامی مدارک و اسناد رسمی را برای وزارت کار برزیل، ارسال نماید. پس از ارسال، اشخاص متقاضی می بایست از طریق وزارت کار برزیل، از تعلق ویزای خود آگاه شوند، برای مطلع شدن از این موضوع می ­بایست به سفارت برزیل مراجعه نمایند. برای درخواست ویزای کار، کارفرما برای پذیرش از متقاضیان مدارک زیر را درخواست می­ نماید:

 • CV
 • گواهینامه­ ها
 • سوابق کاری
 • مدارک و اسناد مربوط به آموزش و پرورش
 • یک نسخه گواهی شده گذرنامه یا پاسپورت

مدارک و اسناد می ­بایست قبل از ارسال به زبان پرتغالی ترجمه رسمی شوند و باید توسط مقامات برزیلی تأیید شوند.

بررسی شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل

شرایط مهاجرت کاری به کشور برزیل

آگاهی از مهارت های لازم در خصوص کار در برزیل از جمله مواردی که اشخاص متقاضی می بایست مدنظر قرار دهند. در ارتباط با مقاله شرایط و مدارک ویزاری کار در برزیل اکنون به رشته­ های مورد نیاز کشور برزیل برای کار و اشتغال می پردازیم که به شرح زیر می ­باشند:

 • مکانیک
 • برق
 • عمران
 • معدن
 • کامپیوتر
 • فناوری اطلاعات
 • رشته­ های حسابداری
 • رشته­ های توریسم

اشخاصی که قراد های کاری از برزیل دارند نظیر معلم ها و مربیان، اشخاصی که از ویزای کوتاه مدت برزیل در خصوص دستیاری در زیمنه های فنی می پردازند و محققان و پژوهشگرانی که به واسطه قرارداد کاری در این کشور سکونت دارند، شرایط مساعد تری در خصوص کار در برزیل خواهند داشت.

در حال حاضر شاید بتوان یکی از دشوارترین فعالیت های مهاجرتی در برزیل را، شرایط کاریابی در این کشور معرفی کرد. بسیاری از افرادی که به عنوان نیروی در جستجوی کار به این کشور ورود پیدا می کنند بدون رسیدن به هدف خود ناچار به ترک آن می شوند و این یک نکته بسیار منفی در رابطه با کار در برزیل است. قوانین دولتی در بسیاری از موارد مانع استخدام نیروی کار خارجی در این کشور می شود.

قانون، شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل

سیاست­ های داخلی و توافق نامه ­های کاری ممکن است حقوق اضافی برای کارمندان در نظر بگیرند، پرداخت ­­ها شامل هرگونه پاداش مانند کریسمس و مزایای شخصی و خانوادگی و غیره می­ باشد. قانون اساسی فدرال، کاهش پرداخت را به جز با توافقنامه مذاکره جمعی ممنوع اعلام کرده و پرداخت به استثنای کمیسیون، می بایست حداقل در ماه صورت گیرد. کارمندان حق اخذ پاداش کریسمس متناسب با یک حقوق ماهانه در سال را دارند. دوره کاری منظم در کشور برزیل، 8 ساعت کار روزانه، 5 روز در هفته و 44 ساعت در هفته می ­باشد. افرادی که بیشتر از 6 ساعت در روز کار می کنند، یک ساعت استراحت و غذا اجباری است. کارمندان همچنین حق یک روز استراحت با حقوق، معمولاً در روز یکشنبه ­ها را دارند و پرداختی برای اضافه کاری می بایست حداقل 50% بیش از پرداختی برای کار عادی باشد.

مزایای تابعیت کشور برزیل

در انتهای مقاله شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل نیز بر خود دانسته ایم به مزایا و فواید اخذ تابعیت برزیل از طریق کار نیز اشاره کنیم. بهره گیری از بیمه های رایگان، اخذ وام با سود کم، خرید و فروش قانونی اموال، تجارت و سرمایه گذاری در کشورهای آمریکایی از سایر مزایای ویزای کار در برزیل می باشد که نباید از آن چشم پوشی کرد. یکی دیگر از نکات مهم در ارتباط با ارزش پاسپورت کشور برزیل این است که افراد دارای پاسپورت برزیل قادر خواهند بود به بیشتر کشورهای اروپایی با ویزای بسیار راحت یا ویزای فرودگاهی سفر نمایند.

اگاهی از شرایط و مدارک ویزای کار در برزیل از جمله مواردی می باشد که افراد در خصوص مهاجرت به برزیل از طریق کار می بایست مدنظر قرار دهند. کشور برزیل از جمله کشورهای آمریکایی می باشد که از شرایط مهاجرت دشوار برخوردار می باشد. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با خدماتی گسترده در باب مهاجرت قانونی به اکثر نقاط دنیا مفتخر به راهنمایی لازم در همین باب برای افراد می باشیم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :