مهاجرت کاری برزیل

ویزای کار در کشور برزیل

ویزای کار در کشور برزیل

ویزای کار در کشور برزیل به متقاضیان و کارکنان خارجی این امکان را می دهد تا بتوانند در زمینه های مختلف در این کشور مشغول به کار شوند. جهت کسب ویزای کار در این کشور لازم است تا متقاضیان کشورهای خارجی شرایط و مدارک مورد نیاز را دارا باشند و پروسه اخذ ویزای کار را به درستی انجام دهند. در این نوشتار، کارشناسان و متخصصان با تجربه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا به هموطنان عزیز در زمینه شرایط و قوانین کسب ویزای کار در این کشور اطلاعات کافی ارائه دهند. در قاره آمریکای جنوبی، کشوری به نام برزیل وجود دارد و جمعیت این کشور به بیش از 210 میلیون نفر می رسد. این کشور از لحاظ اقتصادی شرایط مطلوبی دارد و به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی آمریکای جنوبی شناخته می شود. در ادامه از شرایط کار در برزیل آگاه خواهید شد.

شرایط کسب ویزای کار در کشور برزیل

کسب ویزای کار در این کشور امری آسان نمی باشد و تنها متقاضیانی موفق به کسب ویزا و مجوز کار میشوند که شرایط مورد نیاز را داشته باشند. اولین و مهم ترین مورد در زمینه کسب ویزای کار، داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کمپانی معتبر در برزیل و همچنین کسب دعوت نامه کاری از یک کمپانی در این کشور می باشد. متقاضیان می بایست بعد از کاریابی و دریافت پیشنهاد کاری، دعوت نامه کاری خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به سفارت و یا کنسولگری این کشور ارائه دهند و منتظر ویزای کاری باشند. به یاد داشته باشید که کارفرمای کمپانی در برزیل می بایست جهت جذب نیروی کار خارجی از وزارت کار و اداره مهاجرت مجوز کسب کنند. ویزای کاری در این کشور مانند مجوز اقامت به دو بخش ویزای کاری موقت و دائمی تقسیم می شود.

نرخ بیکاری برزیل در بین سالهای 2019 تا 2020

شرایط کسب ویزای کاری موقت با شرایط کسب ویزای کاری دائمی در این کشور متفاوت می باشد؛ اما به طور کلی، مهاجرت کاری به این کشور نیاز به کسب ویزای کاری دارد و متقاضیان و کارکنان خارجی که قصد کار در این کشور را دارند حتما باید از شرایط و قوانین کار آگاه باشند. علاوه بر روش مهاجرت کاری، مهاجرت به برزیل با بکارگیری روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره ویزاهای کاری و شرایط کار در این کشور کسب خواهید کرد.

انواع ویزای کار در کشور برزیل

همانطور که گفته شد، ویزاهای کاری در این کشور به دو بخش موقتی و دائمی تقسیم می شوند. در این بخش قصد داریم به شرایط کسب انواع ویزاهای کاری کشور برزیل در سال 2021 اشاره کنیم:

  • ویزای کاری موقت برزیل (Visto Temporario V): متقاضیان خارجی که قصد کار کردن در کمپانی های برزیل را دارند، می توانند این ویزا را دریافت کنند و لازم به ذکر است که ویزای کاری موقت در این کشور به مدت 2 سال اعتبار دارد و قابل تمدید می باشد. کارکنان و متقاضیان می توانند یک ماه قبل از اتمام مدت زمان اعتبار این ویزا، جهت تمدید آن اقدام کنند. بعد از سپری کردن دوره 4 ساله کاری در این کشور، متقاضیان می توانند جهت کسب ویزای کار دائمی اقدام کنند.
  • ویزای کاری دائمی در کشور برزیل (Visto Permanente): ویزای کاری دائمی در این کشور معمولا به متقاضیان و کارکنان خارجی ارائه می شود که گواهی مجوز اقامت دائمی در کشور برزیل را داشته باشند. در اکثر موارد، سرمایه گذاران، کارفرمایان، مدیران، محققان و یا دانشمندان موفق به کسب این ویزا می شوند.

به یاد داشته باشید که سرمایه گذارانی که قصد کسب این ویزا را دارند می بایست بیش از 50000$ (دلار) سرمایه داشته باشند، همچنین کارفرمایان و یا افرادی که قصد ایجاد کسب و کار و تاسیس کمپانی را دارند، جهت کسب این ویزا می بایست بیش از 200000$ (دلار) صرف تاسیس کمپانی کنند. دانشمندان و محققان نیز در صورتی می توانند این ویزای را بدست بیاورند که فعالیت آن ها در این کشور بیش از دو سال طول بکشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط مهاجرت به کشور برزیل از طریق سرمایه گذاری و روش های سرمایه گذاری به مقاله سرمایه گذاری در برزیل مراجعه کنید.

انواع ویزای کار در کشور برزیل

مدارک و شرایط لازم جهت کسب روادید کاری برزیل

متقاضیانی که اقدام به کسب ویزا جهت کار در این کشور می کنند باید در نظر داشته باشند که ویزای کاری کسب شده تنها برای کار کردن برای یک کارفرما می باشد و در صورتی که متقاضی خارجی قصد تغییر شغل داشته باشد حتما باید اقدام به کسب مجوز کند. به طور کلی، برای کسب ویزای کار برزیل، مدارک و شرایط خاصی مورد نیاز می باشد و این مدارک و شرایط به صورت زیر می باشند:

  • پاسپورت معتبر
  • مدارک شناسایی، تحصیلی، پزشکی و کاری
  • چند قطعه عکس جدید پاسپورتی
  • فرم های تکمیل شده
  • نداشتن سابقه جرم
  • توان مالی کافی
  • دعوت نامه کاری

هموطنان عزیزی که به فکر کسب ویزای کاری و یا سایر ویزاهای این کشور هستند می توانند با تماس با کارشناسان با تجربه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از شرایط کسب ویزاهای مختلف به صورت کامل آگاه شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.