ویزای کاری

کار در انگلستان

کار در انگلستان

انگلستان دروازه ورود به دنیایی متفاوت برای زندگی است و طبیعتا متقاضیان کار در انگلستان برای ورود به این کشور باید شرایط لازم را دارا باشند. این شرایط می تواند داشتن دعوتنامه کاری باشد. میتواند روش های جایگزین باشد. این بسته به شرایط و توانایی آن فرد متفاوت خواهد بود.

در مقاله پیش رو که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده اطلاعاتی در این خصوص ارائه گشته که امید است مطالعه آن برای متقاضیان کار در انگلستان مفید باشد. در ادامه سعی بر این است که پاسخی برای سوالات ذیل ارائه گردد:

 1. چه اشخاصی در این کشور می توانند به اشتغال برسند؟
 2. نحوه اخذ ویزای کار انگلستان به چه صورت است؟
 3. شرایط کار پس از تحصیل در انگلستان چیست؟
 4. آیا برای ویزای کار انگلستان باید دعوتنامه کاری بدست آورد؟
در این مطلب میخوانید نمایش

کار در انگلستان برای ایرانیان

سوالی که برای خیلی از افراد پیش می آید درباره شرایط کار در این کشور است. همانطور که می دانید برای کار در هر کشوری نیازمند ابزار مناسب آن خواهید بود. ابزار مناسب کار در انگلستان در ابتدا داشتن دعوتنامه کاری است. اگر شخصی این دعوتنامه کاری را داشته باشد میتواند ویزای کاری انگلستان را بدست آورد. در غیر اینصورت بایستی از طریق تحصیل اقدام نمود. به این صورت که با تحصیل وارد انگلستان شود. پس از تحصیل با بدست آوردن شغلی مناسب اقامت تحصیلی را به کاری تبدیل نماید. البته این امکان برای دانشجویان نیز وجود دارد که با سرمایه گذاری 50000£ (پوند) پس از تحصیل اقامت این کشور را بدست آورد. این سرمایه باید در راستای کارآفرینی در انگلستان باشد.


در حال حاضر قوانین تحصیل در انگلستان و اقامت پس از تحصیل در این کشور دچار تغییر شده است و از همین رو می توان گفت که انگلستان به جذاب ترین مقصد تحصیلی در جهان تبدیل شده است. دانشجویان با پایان دادن دوره تحصیل خود در انگلستان، این فرصت را خواهند داشت که تا سقف 2 سال در این کشور به جستجوی کار بپردازند و با توجه به شرایطی که انگلستان دارد، همه افراد شانس بسیار خوبی برای رسیدن به کار در این کشور خواهند داشت. به همین دلیل است که در حال حاضر، تحصیل در انگلستان بهترین مسیر رسیدن به کار در انگلستان برای ایرانیان است.

کار در منچستر

منچستر به نوآوری در صنایع مختلف، به ویژه در بخش‌های خلاق، دیجیتال و فناوری مشهور است. منچستر که برترین شهر فناوری دیجیتال بریتانیا نامیده می شود، یکی از هیجان انگیزترین شهرهای خارج از سیلیکون ولی برای یافتن کار در فناوری است. اگر مشاغل مالی مناسب شما هستند، از دانستن اینکه منچستر خانه برخی از برجسته ‌ترین خدمات مالی و تجاری جهان و بزرگترین اکوسیستم فین‌ تک بریتانیا است، هیجان ‌زده خواهید شد. با پیشرفت چشم انداز زیرساختی منچستر، تقاضا برای تخصص ساخت و ساز تنها افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، شهر متعهد به ایجاد محیطی پایدارتر برای ساکنان خود است که به نوبه خود دری را به روی چشم ‌اندازهای شغلی جدید باز می ‌کند.

کار در لندن

لندن مدت ‌هاست که برای افرادی که به دنبال شغل هستند، چه در سطح ملی و چه در سطح بین ‌المللی، آهنربایی بوده است. بسته به کشور مبدأ خود، باید دریابید که کار در بریتانیا چه پیامدهای قانونی دارد، از جمله شرایط ویزا، مالیات و مجوز کار. برنامه کارآموزی BUNAC در بریتانیا به دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر کمک می کند تا تا 6 ماه در انگلستان کارآموزی کنند. همه کارمندان در بریتانیا ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد بر درآمد و هر مستمری هستند. اگر در استخدام رسمی هستید، مالیات به طور خودکار از دستمزد شما کسر می شود. کارگران خوداشتغال باید دخل و خرج خود را ثبت کرده و اظهارنامه مالیاتی سالانه را پر کنند.

شغل های فنی در انگلیس

شغل های فنی در انگلیس شامل طیف وسیعی از مشاغل متنوع و مختلف می شوند که هرکدام در یک بخش جای دارند. به طور مثال کابینت سازی یکی از شغل های فنی در انگلیس است که درآمد مناسبی هم دارد. همچنین کاشی کاری و سرامیک و پارکت هم در حوزه مشاغل فنی در انگلیس قرار دارند. مشاغل دیگر مانند لوله کشی و برق کشی ساختمان ها هم از مشاغل فنی در انگلستان هستند. در نهایت مشاغلی که برای تعمیرات در نظر گرفته شده اند مانند تعمیرات دستگاه و لوازم خانه و آشپزخانه مانند تعمیرات لباسشویی و تعمیرات یخچال به یک تکنسین متخصص نیاز دارند و از امور تخصصی محسوب می شوند هم از شغل های فنی در انگلیس هستند.

کار در انگلیس بدون مدرک تحصیلی

کار در انگلیس بدون مدرک تحصیلی در برخی از مشاغل خاص پذیرفته می شود. کار در انگلیس بدون مدرک تحصیلی در یک سری مشاغل که نیاز به یک مدرک تحصیلی تخصصی ندارد امکان پذیر است. یعنی در مشاغلی مانند گارسون و کارگر ساختمانی و کار در رستوران و کافی شاپ و بار و کار در خدمات و نظافت و فروشندگی و کار در سوپرمارکت ها امکان کار در انگلیس بدون مدرک تحصیلی وجود دارد.

امتیازبندی برای اخذ ویزای کار در انگلستان

برای کار در انگلستان تنها داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری کافی نیست و متقاضیان علاوه بر این معیار همچنین نیازمند تامین یکسری شرایط دیگر نیز هستند که از آنجمله می توان به موارد زیر اشاره نمود. در واقع متقاضیان کار در انگلستان 2024 با توجه به 5 معیار زیر بایستی حداقل 70 امتیاز لازم را کسب کنند:

معیار امتیازبندیامتیاز
داشتن گواهی اسپانسر مالی30 امتیاز
مهارت زبان انگلیسی10 امتیاز
اثبات تمکن مالی کافی10 امتیاز
داشتن درآمدی منطبق با قانون اداره کار بریتانیا20 امتیاز

اینفوگرافیک کار در انگلستان

بهترین کار در انگلستان

برای تعیین بهترین کار در انگلستان، بهتر است اطلاعات جامع تری در خصوص روند کار در این کشور به دست آورد. تحقیقات کاملی در خصوص شرایط کار و میزان رضایت شغلی در این کشور انجام شده است که می توان به کمک آن دریافت که کدام مشاغل بهترین شرایط را برای کار در اختیار دارند.

در حال حاضر در صدر این لیست مدیران پروژه دیده می شوند که نمره 4.1 از 5 را بر اساس رضایت شغلی به دست آورده است.  معماران پروژه ای نیز در شرایط مشابه قرار دارند و نمره 4.1 را از نظر رضایت شغلی به حرفه خود داده اند. در جدول زیر، می توان به توضیحات بیشتری در رابطه با بهترین کار در انگلستان دست پیدا کرد.

مشاغل در دسترسحقوق سالانه (پوند)امتیاز از 5عنوان شغلیرتبه
126464700£4.4مهندس1
702106000£4.3مدیر منابع انسانی2
858101000£4.3مدیر افزایش مشتری3
97373000£4.1مدیر مالیاتی4
194689100£4.1مدیر پروژه5
151782800£4.1معماران شرکتی6
1721175000£4دندانپزشک7
2268127000£4مدیر فروش8
3178116000£4مدیران توسعه اقتصادی9
859109000£4مدیر ریسک10

جدول فوق به خوبی نشان می دهد که افراد با شغل های حوزه مدیریت، بالاترین رضایت شغلی را در کشور انگلستان دارند و بیش از سایرین از کیفیت شغل خود در این کشور راضی هستند.

قوانین ثبت شرکت در انگلستان

حقوق کار در انگلستان 2024

انجام کار در این کشور با اخذ دعوتنامه کاری و عقد قرارداد با کارفرمایان در انگلستان آغاز می­گردد. متقاضیان انجام کار در صورتیکه دعوتنامه شغلی را اخذ نمایند، می­توانند برای دریافت ویزای کاری که معروف به Tier 2 است به سفارت مراجعه نمایند. مدت زمان اعتبار ویزای کاری انگلستان به مدت زمان قراردادکاری فرد بستگی دارد و معمولاً از یکسال تا 5 سال دارای اعتبار است.

میزان دستمزدی که کارکنان در این کشور دریافت می­کنند، نسبتاً بالاست و این موضوعی است که اکثر نیروهای خارجی را بخود علاقه مند نموده است. کارکنان اجازه انجام کار بین 35 تا 40 ساعت کاری را دارند و در ضمن میتوانند سالانه یک ماه مرخصی با حقوق داشته باشند. متوسط درآمد سالانه در انگلستان 136000£ (پوند) می باشد و با توجه به نمودار زیر می توان متوجه شد که در بین مناطق مختلف انگلستان، لندن با میانگین درآمدی 86400£ (پوند) بهترین منطقه این کشور برای کار مهاجران خارجی است:

درآمد در شهرهای مختلف انگلستان به پوند

یکی از امتیازاتی که تحصیل در انگلستان میتواند برای دانشجویان به همراه داشته باشد امکان کار ضمن تحصیل و پس از تحصیل خواهد بود. این بدین معنی است که دانشجویان می توانند در حین تحصیل خود به کار پاره وقت مشغول شوند. لازم به ذکر است مهاجرت به انگلستان از طریق اخذ ویزای کاری انگلستان به طور مستقیم اگر چه کم هزینه تر است اما بسیار دشوار می باشد.

نرخ رشد مشاغل در انلگستان از 2022 تا 2030

پیش بینی رشد اشتغال در سال های آتی میتواند به مهاجرین کمک کند. به صورتی که با اطلاع از این موضوع مهاجرت کاری هدفمندی خواهند داشت. لذا ما نیز در این قسمت رشد اشتغال در سالهای آتی را بررسی نموده ایم. طبق پیش بینی صورت گرفته بین سال های 2022 تا 2030 میزان رشد رده های شغلی به صورت ذیل خواهد بود:

رده شغلی میانگین رشد مثبت و منفی
رستوران و هتلداری +7.9%
خدمات اداری +9.7%
کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری +3.9%
هنر و تفریح +8.9%
ساخت و ساز +0.8%
آموزش -0.4%
خدمات تامین انرژی +8.0%
امور مالی و بیمه +12.3%
بهداشت و درمان +8.3%
خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات +5.4%
تولید -4.2%
معدن و استخراج معادن -29.4%
خدمات حرفه ای +23.8%

راه های مهاجرت به انگلستان

اتحادیه کار در انگلستان

طبیعتا برای افرادی که قصد کار در این کشور دارند مهمترین مساله اشتغال است. برای رسیدن به کار نیز متقاضی مهاجرت در صورت ارتباط با کارفرما میتواند ویزای کار دریافت نماید. اما راه حل دیگری نیز وجود دارد. آن هم مربوط به موسسات کاریابی است که در این خصوص می توانند خدمات رسانی نمایند. موسسات کاریابی بهترین گزینه برای افرادی است که با کارفرمایی در ارتباط نیستند. معتبرترین و معروف ترین موسسات کاریابی به شرح ذیل است:

 • Jobsite
 • Fish4
 • Indeed
 • Adzuna
 • Gumtree
 • Addeco

ناگفته نماند روزنامه های هفتگی و ماهنامه ها نیز در این کشور، فرصت های شغلی را بصورت هفتگی منتشر می ­نمایند.

رشته های تحصیلی برتر جهت رسیدن به کار در انگلستان

برای اشخاصی که قصد تحصیل درانگلستان را دارند رسیدن به کار مهمترین دغدغه است. لذا در اینجا رشته هایی که بیشترین بازار کار را دارند معرفی شده اند:

رشته تحصیلینرخ اشتغال به کار
ساختمان سازی 87%
طب مکمل80%
علوم شنیداری و شفاهی (شنوایی سنجی)83%
مدیریت زمین و زمین داری84%
کار درمانی86%
بینایی سنجی91%
فناوری پزشکی92%
فیزیوتراپی94%
پرستار95%
پزشکی95%
دامپزشکی95%
دندانپزشکی97%

درخواست کار در انگلستان

همانطور که بیان شد میزان حقوق و دستمزد کارکنان در این کشور بالاست. توسعه دهندگان نرم افزار، کارگردان، مدیر، معمار، مدیر پروژه IT، تحلیلگر مالی و مدیریت منابع مالی از جمله مشاغلی هستند که درآمدهای بالایی را بخودشان در انگلستان اختصاص داده اند. همچنین کشور انگلستان در برخی مشاغل با کمبود نیرو مواجه است و هرساله لیست این مشاغل را منتشر می­نماید و متقاضیان انجام کار از این طریق نیز می­توانند اقدام نموده و در صورتیکه تخصص و حرفه آنها در این لیست موجود باشد، می­توانند به این کشور مراجعت نمایند. از جمله مشاغلی که این کشور به آن نیازمند است می­توان به متخصصان هوافضا، مدیریت زباله های صنعتی، مدیران و متخصصان آی تی، متخصص محیط زیست اشاره نمود.

بازار کار در انگلیس

مشاغل پردرآمد در انگلستان در سال 2024

برخی از مشاغل در کشور انگلستان جزء مشاغل پردرآمد در این کشور در سال 2024 هستند که در جدول ذیل معرفی شده اند:

فهرست مشاغل پردرآمد انگلستانمیزان درآمد در ماه (پوند)
مهندسین هواپیمادر حدود 15200£
مدیران ارشد و مالیدر حدود 21500£
خلبان هواپیمادر حدود 19000£
مدیر بازایابی و فروشدر حدود 19600£
وکیلدر حدود 22800£
مدیر فناوری و اطلاعاتدر حدود 19400£
مدیر منابع انسانیدر حدود 17500£
مدیر هتلدر حدود 20400£
مدیر بانکدر حدود 20700£

این که فرد چه میزان درآمدی دریافت می کند اهمیت زیادی دارد چرا که هزینه زندگی در انگلستان بسیار بالا است و این کشور در کنار سوئیس و استرالیا در زمره کشورهای گران قیمت دنیا قرار می گیرد. اطلاع دقیق از مشاغل مورد نیاز انگلستان به شما به عنوان کارجو در این کشور کمک می کند تا علاوه بر افزایش شانس کاریابی و دریافت ویزای کاری انگلستان همچنین به دسترسی به سطح درآمدی بالا در این کشور نیز کمک می کند. با توجه به نمودار زیر می توان با مشاغل مورد نیاز انگلستان 2024 با توجه رشد درصدی تقاضا به آن مشاغل آشنا شد:

مشاغل مورد نیاز انگلستان با توجه به درصد رشد تقاضا

همان طوری که در نمودار بالا نیز مشاهده شد، بالاترین سطح نیاز بازار کار انگلستان با 33.7% متعلق به مهندس IT می باشد.

درخواست کار در انگلستان

مدارک لازم برای پیدا کردن کار انگلستان

علاقه مندان به کار باید ابتدائا با کارفرماهای انگلیسی ارتباط برقرار کنند و بدین منظور لازم است از طریق موسسات کاریابی در انگلیس یا مستقیما مدارکی را برای آن ها ارسال نمایند. مدارکی که برای کارفرما ارسال می شود در هر رشته و تخصصی متفاوت است اما به طور کلی به شرح ذیل می باشد:

 • رزومه تحصیلی و کاری فرد، البته برای بالا بردن شانس، افراد می توانند حتی به سایر مهارت های خود از جمله کسب مدال ورزشی و غیره نیز اشاره کنند.
 • ترجمه رسمی تمامی مدارکی که در رزومه به آن ها اشاره شده است از جمله مدرک تحصیلی و سابقه کار
 • متنی که متقاضی کار در انگلیس باید به زبان انگلیسی بنویسد و به ارائه توضیحاتی راجع به دلیل انتخاب انگلیس برای کار بپردازد.
 • مدرک زبان انگلیسی ترجیحا آیلتس
 • دعوتنامه اقوام نزدیک یا دوستان و آشنایان فرد که اقامت دائم یا پاسپورت انگلستان را دارند.

شرایط ویزای تحصیلی انگلستان

شرایط بازار کار انگلستان برای ایرانیان

به طور کلی افرادی که در انگلستان تحصیلات خود را به اتمام رسانده اند، بسیار آسان تر از سایر شهروندان کشورهای دیگر شغل را خواهند یافت. با توجه به آنچه گفته شد اکثریت قریب به اتفاق افراد ابتدا اقدام به دریافت ویزای تحصیلی انگلستان می کنند و پس از گذراندن یک دوره کوتاه تحصیلی یا فنی در این کشور ویزای خود را به ویزای کاری تغییر داده و درخواست اخذ اقامت می دهند. در انگلستان نرخ بیکاری 4.2% در سال 2024 نشان میدهد که به طور میانگین از هر 100 نفر بزرگسال واجد شرایط، 95 نفر شغل دارند. این آمار بیانگر شرایط مطلوب اقتصادی و کاری این کشور می باشد.

اگر از دانش زبان کافی و میزان تحصیلات مطلوب برخوردار باشید به طور میانگین در کمتر از 3 ماه در انگلستان برای خود شغل مناسب را با درآمد مطلوب خواهید یافت. برای یافتن شغل میتوانید به صورت خصوصی با کارفرمایان تماس بگیرید و رزومه تحصیلی و کاری خود را برای آنها ارسال کنید یا می توانید از موسسات کاریابی برتر انگلستان کمک بگیرید. موسسات کاریابی به دلیل بهره گیری از بانک اطلاعاتی گسترده و روابط هدفمند گزینه بهتری برای یافتن کار می باشند. در لیست زیر برترین موسسات کاریابی انگلستان را برای شما شرح داده ایم:

 • Rise Technical Recruitment
 • JAM Recruitment Ltd
 • G2V Recruitment Group Limited
 • Jonathan Lee Recruitment Ltd
 • Jenrick Engineering
 • Morgan Ryder Associates
 • Conrad Consulting Ltd
 • Silicon Milk Roundabout
 • Deerfoot IT Resources
 • Richard Wheeler Associates
 • CDI Anderselite
 • ReThink Recruitment
 • Myriad Recruitment
 • Brite Recruitment

قرارداد استخدام در بازار کار انگلستان

تمامی کارمندان حق قرارداد استخدام را دارند که مبنای رابطه کاری را تشکیل می دهد. قانون حقوق استخدام 1996 کارفرمایان را ملزم می کند که در عرض دوماه از شروع کار،گزارش مکتوب از مفاد اصلی قرارداد را برای کارگران ش تهیه کند. بنا به قانون جزییات زیر بایست که در قرارداد قید شود:

 • اسامی کارمند و کارفرما
 • عنوان شغلی یا توصیف شغل
 • تاریخ شروع به کار و محل کار و آدرس کارفرما
 • مقدار پرداختی و فاصله بین پرداخت ها
 • ساعات کاری، حقوق پرداخت تعطیلات و حقوق بیماری
 • برنامه پاداش
 • قوانین انضباطی یا شیوه های انفصال و اخراج

شرایط  درآمد در بازار کار در انگلیس

مطابق قوانین و شرایط کار در انگلستان، کارفرماها تعهدات گسترده ای در قبال تامین ایمنی، سلامت و رفاه همه کارکنان تحت قانون کار بر عهده دارند. مطابق قانون کار انگلیس، تمامی این تعهدات نیز باید در قرارداد استخدام ذکر گردد. بر این اساس، کارفرماها باید حداقل دستمزد ملی (NMW) را به کارگران و کارمندان پرداخت نمایند. نرخ های 4 ساعتی برای حداقل دستمزد ملی وجود دارد که در حال حاضر 6.31£ (پوند) برای کارگران بالای 21 سال می باشد.

کارکنانی که مطابق NMW حقوق دریافت نمیکنند، می توانند در این مورد شکایت خود را ارائه دهند. در انگلستان هر کارفرمایی که عامدانه از پرداخت NMW امتناع ورزد با مجازاتی معادل مجازات جرم کیفری رو به رو می شود. ساعات کاری در انگلیس توسط مقررات تایم کار 1998 (WTR) تنظیم و مقرر میشود. کارگران در انگلیس معمولا کمتر از 48 ساعت در هفته کار می کنند. در این زمینه، WTR همچنین حق دوره های استراحت روزانه، هفتگی و استراحت در محل کار را نیز مشخص می کند. در نمودار ذیل متوسط درآمد سالانه در انگلستان هم بررسی شده است:

متوسط درآمد سالانه در انگلستان

میزان دستمزد برای کار در انگلستان

کارگران در انگلستان قانونا حق دارند تا حداقل دستمزد ملی را در هر ساعت برای کاری که انجام داده اند بگیرند. حداقل دستمزد برای هر گروه سنی GBP 3.57 برای 16 الی 17 ساله ها، GBP 4.83 برای سنین 18 الی 21 ساله ها و GBP 5.80 برای بیش از 22 ساله هاست. بر طبق قانون، کارفرماها نسبت به پرداخت سهم کارمندان یا کارگران خود از طریق میزان مشخص شده دستمزدها از سوی اداره کار این کشور متعهد می باشند.

اگر شما شهروندی از اتحادیه اروپایی باشید حق کار و زندگی در انگلستان را بدون داشتن ویزای کار دارید، البته این قوانین نوشته شده تا به امروز می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت اداره کار این کشور از آخرین اخبار روز مطلع گردید، اما اگر شهروند غیر اروپایی باشید مسلما شما برای کار در انگلستان به ویزای کار نیاز دارید. این شهروندان می توانند تا 6 ماه بدون ویزا به انگلستان بیایند و همه جا بروند اما حق کار با حقوق یا بدون حقوق را ندارند.

حقوق ماهیانه کار در انگلستان

لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان

یکی از مواردی که می تواند در روند دریافت ویزای کار انگلستان اثر گذار باشد، در اختیار داشتن تخصص در دسته مشاغل مورد نیاز در کشور انگلستان است. در چنین شرایطی فرد قدرت خواهد داشت که توجیه بهتری برای رسیدن به ویزای کاری در این کشور داشته باشد. مشاغل زیادی در کشور انگلستان مورد نیاز هستند و یکی از مهم ترین آن ها مدیریت پروژه در این کشور است. خدمات تحویل کالا در انگلستان نیز از دیگر مشاغلی است که با کمبود نیروی کار روبرو است. مدیران انبارداری در کشور انگلستان نیز یکی از مشاغلی را در اختیار دارند که دولت انگلستان در آن نیز با کمبود نیروی کار روبرو است.

دستیاران انبارداری، مهندسان نرم افزار، دستیاران فروش، مدیران اجرای پروژه، آنالیزورهای تجارت و همچنین پرستاران دیگر مشاغلی هستند که در کشور انگلستان با کمبود نیروی کار روبرو هستند و در صورتی که فردی در این حرفه ها تجربه کاری و تخصص داشته باشند، می توانند با سهولت بیشتری به کار دست پیدا کنند.

فهرست مشاغل مورد نیاز برای مهاجران در انگلیس

راهنمای اصلی کار برای مهاجران در انگلیس از طریق مراجعه به فهرست مشاغل مورد نیاز انگلستان می باشد. متقاضیان کار در انگلستان قبل از هر اقدامی نیازمند چک مشاغل مهارتی خود در فهرست مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال 2024 می باشند. از مزایای درخواست کار از این طریق می توان به حذف مرحله انتشار آگهی توسط کارفرماها اشاره نمود.

فهرست مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال 2024 به قرار زیر است:

مشاغل مورد نیاز انگلستانکدمشاغل مورد نیاز انگلستانکد
مهندسان عمران2121کارورزان مراقبت های درمانی2211
مهندسان مکانیک2122مددکاران اجتماعی2442
مهندسان برق/ الکترونیک2122پرستاران2311
مهندسان شیمی2125رادیوگراف های پزشکی2314
مهندسان طراحی و توسعه2126تکنسین های پزشکی و دندانپزشکی3218
مهندسان تولید و فرآوری2127دانشمندان زیست شناسی و زیست شیمیدان ها2112
مهندسان برنامه ریزی و کنترل کیفی2128کارورزان پزشکی2211
مهندسان دیگر رشته ها2129مدیران معدن و انرژی1123
تکنسین های مهندسی3113فیزیکدان ها، زمین شناسان و اقلیم شناسان2113
هنرمندان3411مشاغل نرم افزاری2132
دانسرها و مجریان3414مشاغل آموزش دوره متوسطه2314
موسیقیدان ها3415مشاورین مدیریت، بیمه گرها، اقتصاددان ها و آمارگران2423
کارکنان هنری، تولید کننده ها و کارگردان ها3416کارکنان خرید و فروش2341
طراحان گرافیک3421مشاغل جوشکاری2515
مدیران و روسای سازمان ها1112تعمیرکاران خطوط و اتصال دهنده های کابل5243
مدیران تولید، کار و نگهداری1121سرآشپزها و آشپزها5434

کار سیاه در انگلستان

باید در نظر داشت که کار سیاه شامل مشاغل ممنوع نمی شود بلکه به مشاغلی گفته می شود که میزان درآمد آن ها به صورت نقد پرداخت می شود و فرد از این طریق نیازی به پرداخت مالیات نخواهد داشت. در همین راستا، زمانی که سایت های کاریابی در کشور انگلستان را مورد ارزیابی قرار دهیم، در خواهیم یافت که بسیار از مشاغل موجود در این کشور در دسته کارهای سیاه قرار دارند و به راحتی در رابطه با آن ها صحبت به عمل می آید.

دانشجویان بیش از سایرین تمایل به کار در این حوزه دارند تا بتوانند از این طریق هزینه های خود در این کشور را پرداخت کنند. البته باید در نظر داشت که آن ها باید به جستجوی کار نیمه وقت نیز بپردازند. در چنین شرایطی می توان گفت که برخی از مشاغل نیز خود تمایل به چنین روندی دارند. افرادی که به تازگی توانسته اند خود را واجد شرایط کار کنند (مانند خدمات دهندگان اجتماعی) بیشتر در این زمینه فعالیت می کنند تا بتوانند تجربه کاری کافی را به دست آورند و امکان کار در بهترین مشاغل را در آینده خود به دست آورند.

شرایط دریافت ویزای کاری انگلستان

انواع ویزای کار انگلستان در سال 2024

صدور ویزای کاری این کشور در سال 2024 با توجه به نوع مشاغل افراد متفاوت است. بگونه ای که برای کارافرینان ویزای Tire1 و برای کارکنان عادی ویزای Tire2 صادر می­گردد. همچنین افرادی که در آژانس های خبری و یا خطوط هوایی کار می­کنند می بایست ویزاهای جداگانه ای برای ورود به انگلستان اخذ نمایند. بطور کلی افراد با مشاغل عادی ویزای کاری انگلستان که همان Tire2 را اخذ می­نمایند. بدین منظور ارائه مدارک زیر به سفارت این کشور الزامی می­باشد:

 • پاسپورت با حداقل اعتبار لازم
 • عکس
 • ارائه مدارک تمکن مالی برای زندگی در انگلستان
 • ارائه آزمایشات پزشکی که نشان دهنده سلامت متقاضی است.

دریافت ویزای کاری عادی بصورت آنلاین امکان پذیر است و فرد متقاضی انجام کار در انگلستان باید اثر انگشت و عکس خود را نیز به هنگام ارسال مدارک ضمیمه آن نماید.

در جدول زیر، ما شما را در جریان انواع ویزاهای کار انگلستان و هزینه های مربوطه قرار می دهیم:

شمارهنوع ویزاهزینه ها به پوندتوضیح
1ویزای کار(عمومی) Tier2£186ویزای بلند مدت 5 ساله، نقل و انتقال درون شرکتی، برای کارگران حرفه ای، ورزشکاران، کشیشان
2Tier2 (انتقال درون شرکتی)- برای کارآموز فارغ التحصیل£482
10Tier2 (انتقال درون شرکتی) کارگران (مخصوص وابستگان)£482کوتاه مدت
11Tier2 (عمومی)£1220نقل و انتقال درون شرکتی-کارگرانی که گواهی اسپانسری (COS) برای مدت بیش از 3 سال داشته باشند
12Tier2 (عمومی)£928کارگر جهت کار در مشاغلی که با کمبود نیرو مواجه باشند و گواهی اسپانسری 3 ساله داشته باشند

برترین موسسات کاریابی کشور انگلستان

با توجه به نرخ بیکاری %4.2 کشور انگلستان که سومین اقتصاد بزرگ اروپا محسوب می‌شود یافتن شغل مناسب در این کشور کار سختی برای متخصصان نیست. بهترین راه برای کاریابی سریع تر یک شغل عالی با درآمد مطلوب استفاده از موسسات کاریابی می‌باشد که با توجه به دانش و اطلاعات گسترده پل ارتباطی کارفرما و کارمند خواهند بود. چند مورد از موسسات کاریابی برتر این کشور که شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان را فراهم می کنند، در لیست زیر معرفی خواهیم کرد:

 • Adecco
 • Adzuna
 • Careerbuilder
 • Everyjobsite
 • Fish4
 • Gumtree
 • Indeed
 • Jobsite
 • Monster
 • Reed
 • Totaljobs

مزایای مهاجرت کاری به انگلستان

در حالی که تعداد معدودی از کشورهای دنیا از جمله فرانسه، اتریش، نروژ و آلمان امکان تحصیل ارزان قیمت یا رایگان را در دانشگاه های دولتی خود فراهم نموده اند، انگلستان یکی از گران ترین کشورهای دنیا است. خصوصا وقتی فرد تابعیت کشورهای اتحادیه اروپا یا بریتانیا را نداشته باشد. در نتیجه می توان مهم ترین مزیت مهاجرت کاری به انگلستان را کم هزینه بودن آن دانست.

امکان به دست آوردن درآمد بالا نیز یکی دیگر از جذابیت های کار در این کشور به شمار می آید. افراد با تجربه و موقعیت شغلی متوسط می توانند به صورت میانگین ماهیانه 11300£ (پوند) در سال 2024 درآمد داشته باشند. از دیگر مزایای انگلستان می توان به نرخ پایین بیکاری این کشور اشاره نمود. این مورد نشان دهنده شانس بالای کاریابی است. در این مقاله که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه شد اطلاعاتی راجع به کار در انگلستان بیان گردید که امید است مطالعه آن مفید بوده باشد.

سوالات پرتکرار در خصوص کار در انگلستان

متقاضیان کار در انگلستان در سال 2024 با سوالات زیر روبرو می شوند:

 • شرایط کار در انگلستان به طور کل چگونه است؟ این کشور بستر مناسبی برای کار دارد و در مشاغل خاصی هم اعلام نیاز به نیروی متخصص آن نموده است.
 • چگونه می توان جهت کار در انگلستان اقدام نمود؟ شهروندانی که خارج از خاک انگلستان هستند جهت اخذ ویزای کاری ابتدا بایستی به یک پیشنهاد کاری دست یابند.
 • چگونه می توان بدون پیشنهاد کار ویزای کار انگلستان را دریافت نمود؟ اخذ ویزای کار از کشور مبدا تنها در صورت پیشنهاد کاری ممکن است، مگر اینکه شما با یک ویزای بلند مدت دیگر در خاک انگلستان باشید.
 • آیا می توان از طریق ویزای کار به اقامت دائم انگلستان دست یافت؟ بله، یکی از بهترین مسیرها برای اخذ اقامت دائم انگلستان داشتن ویزای کار این کشور است، بعد از چند سال اشتغال و پرداخت مالیات می توان اقامت دائم گرفت.
 • راهی که شهروندان ایرانی بیشتر برای دستیابی به موقعیت کار درخواست داده اند چیست؟ همانند سایر کشورها اکثر شهروندان ایرانی که در انگلستان مشغول بکار هستند از طریق ویزای تحصیلی به این کشور ورود کرده اند.
4.4/5 - (36 امتیاز)

92 دیدگاه برای “کار در انگلستان

 1. ص.حسینی گفت:

  سلام
  فکر کنم رقم میانگین در آمدتان نیاز به بازبینی دارد
  من در انگلستان زندگی می کنم
  متوسط حقوق ۲۰۰۰£

  و برای داشتن یک زندگی متوسط خوب برای یک خانواده ۴نفره باید دو نفر کار کنند
  در حال حاضر ساعتی ۱۰ تا ۱۲ پوند دستمزد می دهند در مشاغل عادی

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ممنون از توجهی که داشتید و اطلاعاتی که در دسترس قرار دادید.
   متوسط درآمد دستمزد پزشکان فوق تخصص و کارگران ساده رو هم شامل میشه و به همین دلایل بالاتر از چیزی هست که شما فرمودید

 2. رضا موسوی داویجانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من شغل کابینت سازی و جوشکاری مدرک دارم است, ایا میتوانم در انگلستان کارفرما پیدا کنم؟؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   باید به یک پیشنهاد کاری در این کشور دسترسی داشته باشید و در غیر این صورت نمی تونید

 3. جلال گفت:

  سلام
  بنده داری گواهینامه پایه یک هستم و مهارت رانندگی رو کاملا دارم و فعلا هم مدیرعامل شرکت حمل و نقل بین المللی هستم آیا میتونم در انگلستان راحت به کاری شاغل بشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   هیچ شهروندی خارج از انگلستان به راحتی نمی تونه به کار دست پیدا کنه. شما باید از سایت های کاریابی در انگلستان اقدام کنید و در صورت واجد شرایط شدن، برای شما دعوتنامه ارسال خواهد شد.

 4. نگین گفت:

  سلام. با کارشناسی ارشد مارکتینگ و یک سال سابقه کاری مرتبط البته نه پست مدیریتی،میشه جاب آفر گرفت؟ درباره تمکن مالی هم بگید لطفا

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله می تونید بگیرید. البته باید کارفرماهای مختلف رو مورد آزمایش قرار بدید. در نظر داشته باشید که این پروسه زمان بر هست.
   تمکن مالی برای ویزای کار انگلستان متفاوت هست از اکثر ویزاها. شما وقتی که نشون بدید که دستمزدتون چقدر هست، دیگه نیازی به تمکن مالی ندارید. این دستمزد هم توی قرارداد کاری شما ثبت میشه

 5. ایوب بگ زاده گفت:

  سلام
  من 36 ساله هستم
  شغلم برنامه گرفتن و اپراتور دستگاه cnc است
  مدارک فنی حرفه ای مربوط به کارم رو دارم
  حدودا 3 سال هم سابقه کار دارم
  میخواستم بدونم شرایط کار در انگلستان و دارم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کسی نمی تونه به صورت قطعی به شما بگه بله یا خیر. در نظر داشته باشید که برای رسیدن به کار در انگلستان، باید مدارک خودتون رو برای کارفرما های مختلف ارسال کنید که موسسات کاریابی بهترین کمک رو به شما می کنند و امید داشته باشید که در نهایت کسی اون رزومه رو بپذیره

 6. علیزاده گفت:

  بنده 48 سالمه و 18 ساله تعمیرکار موبایل هستم نرم افزار وسخت افزار سابقه مدیریت فروش تجربی هم دارم مدرک فوق دیپلم سابقه بیمه هم 12 سال دارم میخواستم بپرسم با سوابقی که دارم میتونم با این سن کاری انجام بدم انگلیس

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   سن شما برای مهاجرت به انگلستان بالا هست و باید راهکارهای دیگه رو برای مهاجرت در نظر داشته باشید.

 7. برنا گفت:

  با سلام و وقت بخیر من برای کار در انگلستان در زمینه رشته ژنتیک سوال داشتم من 37 ساله هستم دکتری ؤنتیک دارم و در آزمایشگاه و دانشگاه مشغول به کار هستم حدود 7 سال سابقه کاری دارم میخواتسم بپرسم این رشته برای کار در انگلستان چه موقعیتی داره ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما شرایط مناسبی برای کار در انگلستان خواهید داشت و مسئله ای که باید قبل از مهاجرت به انگلستان در نظر داشته باشید، پیدا کردن یک پیشنهاد کاری هست.

 8. رامین گفت:

  سلام
  عرض ادب
  من 15سال سابقه فروش وبازاریابی دارم در حال حاضر مدیر فروش یکی از شعبات در شرکت کوکاکولا ایران هستم
  تحصیلات من دیپلم کامپیوتر است که به خاطر شرایط مالی ضعیف سریع وارد بازار کار شدم واین حرفه را برای خود انتخاب کردم و مشغول به کار هستم و11سال سابقه بیمه دارم و33 سال سن دارم وسطح زبان انگلیسی هم در حد مبتدی رو به متوسط هست که میشود برای اینکه سطح بالا تر برود در صورت نیاز اقدام کرد. آیا اینجانب با این سابقه کار ورزومه میتوانم در انگلستان در شاخه مدیریت وبازاریابی فروش مشغول به کار شوم .
  ممنون میشم راهنمایی کنید .
  با تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای ورود به حوزه مدیریت در انگلستان، داشتن مدرک دانشگاهی برای شما الزام هست. در حوزه بازاریابی هم شرایط مشابهی وجود داره.

 9. X گفت:

  سلام من رشته ی انسانی برداشتم آیا میتونم تو انگلستان به کار پلیسی مشغول بشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید در دانشگاه های مربوط به نیروی پلیس در انگلستان پذیرش دریافت کنید

 10. مریم گفت:

  من از طریق ازدواج اقامت گرفتم در ایران در حوزه فروش و پشتیبانی‌تلفنی فعالیت داشتم در انگلستان چطور میتونم وار مناسب پیدا کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در موسسات کاریابی این کشور جستجو کنید، ان شاءالله به کار مورد علاقه خودتون می رسید.
   تسلط به زبان انگلیسی از اولیویت های شما برای رسیدن به کار هست

 11. ابوالفضل گفت:

  سلام
  من با یک نفر در انگستان اشنا شدم ک هم کاریم (نقاشی ساختمان ) خودمم حرفه ای کارم هستم اون تمایل به هم کاری داره باهام
  باید چیکار کنم تا ویزا بگیرم ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون باید با مراجعه به اداره کار و اداره مهاجرت در انگلستان، برای شما یک دعوتنامه ارسال کنه که بتونید از این طریق به انگلستان مهاجرت کنید

 12. ابوالفضل گفت:

  سلام خسه نباشید
  من نقاش ساختمان هستم
  از روی بیمه ۳ سال سابقه و به طور کلی ۱۰ ساله مشغولم با یه نقاش در انگلستان حرف زدم میخوان ک هم کاری داشته باشم باهاشون
  زیاد ب زبان مسلط نیستم ولی از نظر اونا مشکلی نیس
  به نظرتون چ اقدامی باید انجام بدم برای محاجرت
  لیسانس حسابداری هستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون باید برای شما دعوت نامه رسمی کار ارسال کنند تا بتونید ویزای کاری دریافت کنید و خودتون رو به این کشور برسونید

 13. saman گفت:

  سلام وقت بخیر
  واس هنر خیاطی بدون سابقه کار یا حداقل ۱ سال میشه اقدام ب مهاجرت ب انگلیس کرد?

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید بتونید پیشنهاد کاری دریافت کنید که با این سابقه بسیار سخت هست

 14. وفای گفت:

  باسلام،
  من۴۰سالمه وحدود۱۵سال بیمه وسابقه کاردارم،تو کارای فنی مخصوصا جوشکاری وتراشکاری مهارت دارم،البته زبان انگلیسم قوی نیست،بخوام برم انگلیس شرایطم چجوریه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید زبان انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیرید و البته یک پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنید

 15. sogand گفت:

  سلام خدمت شما من پیشنهاد کاری از بیرمنگام دارم با ۲۹ سال سن و پنج سال سابقه‌ کار. دو سال سابقه قبل از تحصیل دارم اما بقیه نه. به نظرتون دو سال قبل تحصیل مورد قبول آفیسر سفارت انگلیس هست؟ چون آلمان بعد تحصیل رو قبول دارن

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما چون پیشنهاد کاری در اختیار دارید پرونده شما با دید مثبت تری بررسی میشه.

  2. ابوالفضل گفت:

   سلام جناب
   میشه بگین چطوری پیشنهاد کاری گرفتین ؟

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    شما برای این که بتونید به این خواسته برسید باید یا آشنایی در این کشور داشته باشید یا این که با استفاده از موسسات کاریابی بتونید به کار برسید.

  3. فرهاد گفت:

   سلام من تازه دارم گواهینامه پایه یک میگیرم و هدفم اینه که ویزای کار بگیرم و از ایران برم میشه راهنماییم کنید بجز پیشنهاد کاری از کشور مقصد تو ایران چه چیزهایی رو باید باید کسب کنم ؟؟

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    بسته به شغل شما و همینطور درخواست کارفرما داره.
    کارفرمای شما زمانی که مدارک اولیه شما رو بپذیره، مدارک مورد نیازش رو به شما می گه ولی مدرک زبان احتمال خیلی زیاد نیاز خواهید داشت.
    ارائه سابقه کار حداقل برای 2 سال
    گواهینامه پایه یک بین المللی هم همچنین
    بعضی از کارفرما ها ممکنه مداری مثل عدم سوء پیشینه و غیره رو هم درخواست کنن

 16. saman گفت:

  سلام.من کارشناس رادیولوژی(تصویربرداری پزشکی) دارم ۶ سال هم سابقه کار با رشته خودمو دارم استخدام رسمی هم هستم ۳ سال هم بخش خصوصی کار کردم به نظرتون برای ویزای کاری اقدام کنم جواب میده یا نه‌؟ ممنونم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   نمیشه به همین راحتی در رابطه با سوال شما پاسخ مثبت یا منفی ارائه کرد.
   شما باید با مراکزی که شما رو جذب می کنن ارتباط بگیرید، از طریق سایت های کاریابی اقدام کنید و غیره تا بالاخره یک پیشنهاد کاری دریافت کنید

 17. رضا گفت:

  سلام مجدد. در ادامه سوالم به نظر شما چون بیمه ندارم ممکنه ریجکت بشم؟ چون بیمه اثبات قوی تری هست ک من اون کارو انحام دادم سه سال…. و از طرفی من دو سال پاره وقت کار کردم یک سال تمام وقت . س سال سابقه کارم تمام وقت نیست….

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   قطعا بیمه مدرک معتبرتری هست ولی اگر بیمه نباشید مشکلی ایجاد نمیشه.
   سابقه کار نیمه وقت هم نصف حساب میشه. یعنی هر دو سال کار یک سال محاسبه میشه

 18. رضا گفت:

  سلام. ۲۵ سال سن دارم. و ایلتس ۶/۵… لیسانس معماری دارم. سه سال کار کردم تو دفتر معماری ک دو سال پاره وقت بوده قبل از گرفتن مدرک و یکو نیم سال بعد گرفتن مدرکم. بیمه برام رد نشده تو این سالها. اما نامه شرح وظایف دارم ….. جاب آفر دارم از انگلستان و شهر لندن برای کار معماری و موفق شدم پروژه هارو بزنم تو دو روز. منتها چون بیمه ندارم میترسم سفارت منو ریجکت کنه . ب نظرتون برای ویزا کاری اقدام کنم یا س سال بیمه رد کنم؟ با این شرایط کدوم کشور خوبه کلا برای من؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در سایت های سفارت ذکر شده که شما باید سابقه کار داشته باشید.
   سابقه کار رو می تونید از طریق قرارداد یا همین شرح وظایفی که در اختیار دارید به اثبات برسونید

 19. سبحان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران موسسه
  شغل نصب و تعمیر پکیج در انگلستان کاربرد دارد؟ میخواهم با ویزای تحصیلی به انگلستان مهاجرت کرده و این شغل را به صورت پاره وقت ادامه دهم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که در این زمینه تخصص داشته باشید، قطعا می تونید به درآمد خوبی هم دسترسی پیدا کنید.
   توصیه می کنم شرایط دریافت ویزای تحصیلی انگلستان رو بررسی کنید.

 20. Shayan گفت:

  با سلام. من در زمینه بازسازی بدنه خودرو (صافکار) شش سال سابقه بیمه در نمایندگی خودرو با مدرک از کشور چین و مدرک فنی حرفه ای و الانم که پروانه کار برا مغازه خودم دارم میخواستم ببینم شما میتوانید کمک کنید به من برای مهاجرت به انگلیس یا کشور خوب هر جا به غیر از ایران ممنون میشم کمک کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله لطفا شرایط سنیتون رو بفرمائید و مدارک تحصیلیتون رو تا من بتونم راهنماییتون کنم

 21. حسین رحیمی گفت:

  سلام وقت بخیر. بنده در کار گرافیک و چاپ انجام میدم ۱۶ سال هم هست تجربه دارم و در حال حاضر کسبم از این کار هست. سوالی که دارم اینه که با این تخصص چاپ و طراحی حرفه ای که دارم میتونم برای انگلیس رفتن و کار فکر کنم؟ ممنون میشم پاسخ دهید

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در انگلستان همونطور که در مقاله اومده باید دعوتنامه کاری داشته باشید که اگر در این زمینه میتونید دعوتنامه بگیرید شرایط خوبی خواهید داشت
   اگر برای شما سخته پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله موسسات معتبر کاریابی در انگلستانرو مطالعه نمایید

 22. . گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید تخصص من عکاسیه حرفه ای مدرک تحصیلیم دیپلمه . آیا شانس رو دارم به کشور انگلیس مهاجرت بکنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   سن شریفتون رو بفرمائید
   اگر سنتون خوب باشه میتونید برای انگلستان اقدام کنید

 23. مریم گفت:

  سلام من مدرک سامیت رو داررم و مدرک آرایشگری حرفه ای رو دارم شانسی برای مهاجرت هست بعد کار آرایشگری اونجا خوبه ؟؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخگو باشین

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در انگلستان شما باید از طرقی که مناسب مهاجرت به این کشور هست اقدام کنید
   این رشته نه برای انگلستان بلکه برای آلمان در حال حاضر شرایط مناسبی رو داره

 24. غزال گفت:

  سلام برایه ویزایه کار در رشته حقوق شانسی هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در رشته حقوق با توجه به اینکه متفاوت با انکلستان این شانس وجود نداره متاسفانه

 25. محمد امین گفت:

  سلام داداش من عمه‌ام انگستانه من میتونم از طریق ایشون برم انگلستان ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید رزومه خودتون بررسی شه چون برای شما امتیاز محسوب نمیشه

 26. Ahmadreza گفت:

  سلام من فوق دیپلم ابزاردقیق و در حال حاضر در حال دریافت مدرک لیسانس تکنولوژی‌ الکترونیک هستم و کارم هم تنظیم موتور خودروهای داخلی هست با این شرایط میتونم به انگلستان مهاجرت کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بایستی شرایط و رزومه تون دقیق تر بررسی شه
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 27. nafas گفت:

  سلام من می خواهم به مدت ۳ ماه به لندن برم
  باید حتما ادم شغل داشته باشه تا بتونه اونجا زندگی کنه؟
  ممنون میشم جوابم رو بدهید

  1. داوری گفت:

   سلام
   از چه طریقی میخواین به این شهر سفر داشته باشید؟

 28. Ebrahim گفت:

  سلام. من 30 سالمه. مدرک تحصیلی من دیپلم هست سوال اولم اینه برای تحصیل میشه ویزا بگیرم یا باید مدرک بالاتر باشه. مدرک کاری هم دارم. مدرک فنی حرفه ای برق خودرو. تو مقاله ندیدم در موردش. اونجا کارایی داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شرایط خوبیی دارید اما در رابطه با کشور انگلستان پیشنهاد میکنم که بیشتر از این تحقیق بفرمایید

 29. Sufia گفت:

  سلام وقت بخیر
  همسر من افسر کشتی های باری هستند و می خواستم بدونم شرایط کاری در انگلستان براشون چطور هست
  و حقوقشون به چه صورت هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشوری مثل انگلستان طبیعتا بازار کار در زمینه دریانوری خوبه اما ایشون باید یک دعوتنامه کاری داشته باشه
   که پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله کاریابی در انگلستان رو مطالعه فرمایید

 30. مسعود گفت:

  من شغل خیاط انواع لباس های مجلسی زنانه است, ایا میتوانم در انگلستان کارفرما پیدا کنم؟؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید بررسی کنید که شخصی در این کشور حاضر هست که برای شما قرارداد کاری بنویسه یا خیر؟ این احتمال از طریقی که میفرمائید کمه اما غیرممکن نیست
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 31. محمدامین انصاری گفت:

  سلام
  پدر من دوتا لیسانس داره یکی علوم تجربی یکی مهندسی عمران
  بنظر شما با مهندسی عمران چقدر شانس داره که داخل انگلستان کار گیرش بیاد
  بعد
  خانواده اش هم میتونه همزمان ببره

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما بایستی برای کار در انلگستان ابتدا یک قرارداد کاری داشته باشید و از طریق سایت های کاریابی پیگیر این قضیه باشید
   بعد میتونید خانواده رو هم همراه با خودتون ببرید

 32. شاهرخ ادهمی گفت:

  کار در انگلستان بدون دعوتنامه امکانپذیره عایا؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خیر حتما کارفرما باد داشته باشید

   1. محمدامین انصاری گفت:

    چطوری؟

 33. کوروش شفیعی گفت:

  با کار در انگلستان میشه اقامت دائم از این کشور گرفت؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتوان

 34. اضغر نعمتی گفت:

  کار در انگلستان چند درصد شانس موفقیت داره؟

  1. داوری گفت:

   اگر منظورتون اینه که چقدر شانس به کار رسیدن در انگلستان رو دارید بستگی به مدرک تحصیلی و سابقه کاری و توانمندی شما داره

 35. داوری گفت:

  برای کار در انگستان باید مدرک تحصیلی یا فنی از این کشور داشته باشیم یا مدرک تحصیلی ایران رو هم میپذیرن؟

  1. داوری گفت:

   برای کار در انگلستان اگر دعوتنامه کاری از این کشور داشته باشید میتونید ویزای کاری این کشور رو بدست بیارید

 36. طلایی پور گفت:

  در انگلستان بیشتر چه کارهایی مورد نیاز هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در این خصوص مقاله مشاغل پردرآمد در انگلیس رو مطالعه کنید

 37. amir abbas گفت:

  در مورد مطلب به روزتون در رابطه با موضوع کار در انگلستان تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد کار در آلمان هم مطلب بذارید

  1. داوری گفت:

   سلام
   در این خصوص مقاله بهترین شهرهای انگلستان برای کار رو مطالعه فرمائید

 38. leilakk گفت:

  سلام. شغل های پاره وقت فقط شامل دانشجویان میشه یا افراد عادی هم میتونن اونجا شغل پاره وقت داشته باشن؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   منظورتون از افراد عادی چه کسانی هستند؟

 39. قراری گفت:

  لطفا درمورد کار دانشجویی در انگلستان هم توضیح دهید.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   در این مورد مقاله شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان رو مطالعه کنید

 40. امید گفت:

  آیا دانشجویان در انگلستان اجازه کار دارند یا خیر؟

  1. داوری گفت:

   بله در این خصوص مقاله شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان رو مطالعه نمایید

 41. امیر گفت:

  مقاله خوب و سودمندی بود.

 42. داود گفت:

  وجدانا به ایرانی ها کار نمیدن داداش من

 43. mohamad گفت:

  سلام کار در انگلستان برای گرایش های مهندسی به چه صورت امکان پذیر است ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در این خصوص مقاله بازار کار مهندسی الکترونیک در انگلستان رو مطالعه فرمائید

 44. ماهان توکلی گفت:

  کار در انگلستان چقدر حقوق داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام پ
   برای اطلاع از درآمد ها مقاله حقوق ماهیانه کار در انگلستان رو مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *