مهاجرت کاری انگلستان

کار در انگلستان

کار در انگلستان

انگلستان دروازه ورود به دنیایی متفاوت برای زندگی است و طبیعتا متقاضیان کار در انگلستان برای ورود به این کشور باید شرایط لازم را دارا باشند. این شرایط می تواند داشتن دعوتنامه کاری باشد. میتواند روش های جایگزین باشد. این بسته به شرایط و توانایی آن فرد متفاوت خواهد بود. در مقاله پیش رو که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده اطلاعاتی در این خصوص ارائه گشته که امید است مطالعه آن برای متقاضیان کار در انگلستان مفید باشد. در ادامه سعی بر این است که پاسخی برای سوالات ذیل ارائه گردد:

 1. چه اشخاصی در این کشور می توانند به اشتغال برسند؟
 2. نحوه اخذ ویزای کار انگلستان به چه صورت است؟
 3. شرایط کار پس از تحصیل در انگلستان چیست؟
 4. آیا برای ویزای کار انگلستان باید دعوتنامه کاری بدست آورد؟

اینفوگرافیک کار در انگلستان

کار در انگلستان برای ایرانیان

سوالی که برای خیلی از افراد پیش می آید درباره شرایط کار در این کشور است. همانطور که می دانید برای کار در هر کشوری نیازمند ابزار مناسب آن خواهید بود. ابزار مناسب کار در انگلستان در ابتدا داشتن دعوتنامه کاری است. اگر شخصی این دعوتنامه کاری را داشته باشد میتواند ویزای کاری انگلستان را بدست آورد. در غیر اینصورت بایستی از طریق تحصیل اقدام نمود. به این صورت که با تحصیل وارد انگلستان شود. پس از تحصیل با بدست آوردن شغلی مناسب اقامت تحصیلی را به کاری تبدیل نماید. البته این امکان برای دانشجویان نیز وجود دارد که با سرمایه گذاری 50000£ (پوند) پس از تحصیل اقامت این کشور را بدست آورد. این سرمایه باید در راستای کارآفرینی در انگلستان باشد.

وبینار تخصصی مهاجرت کاری به آلمان

 

حقوق کار در انگلستان 2021

انجام کار در این کشور با اخذ دعوتنامه کاری و عقد قرارداد با کارفرمایان در انگلستان آغاز می­گردد. متقاضیان انجام کار در صورتیکه دعوتنامه شغلی را اخذ نمایند، می­توانند برای دریافت ویزای کاری که معروف به Tier 2 است به سفارت مراجعه نمایند. مدت زمان اعتبار ویزای کاری انگلستان به مدت زمان قراردادکاری فرد بستگی دارد و معمولاً از یکسال تا 5 سال دارای اعتبار است.

میزان دستمزدی که کارکنان در این کشور دریافت می­کنند، نسبتاً بالاست و این موضوعی است که اکثر نیروهای خارجی را بخود علاقه مند نموده است. کارکنان اجازه انجام کار بین 35 تا 40 ساعت کاری را دارند و در ضمن میتوانند سالانه یک ماه مرخصی با حقوق داشته باشند. متوسط درآمد سالانه در انگلستان 71000£ (پوند) می باشد و با توجه به نمودار زیر می توان متوجه شد که در بین مناطق مختلف انگلستان، لندن با میانگین درآمدی 86400£ (پوند) بهترین منطقه این کشور برای کار مهاجران خارجی است:

درآمد در شهرهای مختلف انگلستان به پوند

یکی از امتیازاتی که تحصیل در انگلستان میتواند برای دانشجویان به همراه داشته باشد امکان کار ضمن تحصیل و پس از تحصیل خواهد بود. این بدین معنی است که دانشجویان می توانند در حین تحصیل خود به کار پاره وقت مشغول شوند. لازم به ذکر است مهاجرت به انگلستان از طریق اخذ ویزای کاری انگلستان به طور مستقیم اگر چه کم هزینه تر است اما بسیار دشوار می باشد.

نرخ رشد مشاغل در انلگستان از 2021 تا 2030

پیش بینی رشد اشتغال در سال های آتی میتواند به مهاجرین کمک کند. به صورتی که با اطلاع از این موضوع مهاجرت کاری هدفمندی خواهند داشت. لذا ما نیز در این قسمت رشد اشتغال در سالهای آتی را بررسی نموده ایم. طبق پیش بینی صورت گرفته بین سال های 2021 تا 2030 میزان رشد رده های شغلی به صورت ذیل خواهد بود:

رده شغلی  میانگین رشد مثبت و منفی
رستوران و هتلداری  +7.9%
خدمات اداری  +9.7%
کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری  +3.9%
هنر و تفریح  +8.9%
ساخت و ساز  +0.8%
آموزش  -0.4%
خدمات تامین انرژی  +8.0%
امور مالی و بیمه  +12.3%
بهداشت و درمان  +8.3%
خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات  +5.4%
تولید  -4.2%
معدن و استخراج معادن  -29.4%
خدمات حرفه ای  +23.8%

اتحادیه کار در انگلستان

طبیعتا برای افرادی که قصد کار در این کشور دارند مهمترین مساله اشتغال است. برای رسیدن به کار نیز متقاضی مهاجرت در صورت ارتباط با کارفرما میتواند ویزای کار دریافت نماید. اما راه حل دیگری نیز وجود دارد. آن هم مربوط به موسسات کاریابی است که در این خصوص می توانند خدمات رسانی نمایند. موسسات کاریابی بهترین گزینه برای افرادی است که با کارفرمایی در ارتباط نیستند. معتبرترین و معروف ترین موسسات کاریابی به شرح ذیل است:

 • Jobsite
 • Fish4
 • Indeed
 • Adzuna
 • Gumtree
 • Addeco

ناگفته نماند روزنامه های هفتگی و ماهنامه ها نیز در این کشور، فرصت های شغلی را بصورت هفتگی منتشر می ­نمایند.

رشته های تحصیلی برتر جهت رسیدن به کار در انگلستان

برای اشخاصی که قصد تحصیل درانگلستان را دارند رسیدن به کار مهمترین دغدغه است. لذا در اینجا رشته هایی که بیشترین بازار کار را دارند معرفی شده اند:

رشته تحصیلی نرخ اشتغال به کار
ساختمان سازی  87%
طب مکمل 80%
علوم شنیداری و شفاهی (شنوایی سنجی) 83%
مدیریت زمین و زمین داری 84%
کار درمانی 86%
بینایی سنجی 91%
فناوری پزشکی 92%
فیزیوتراپی 94%
پرستار 95%
پزشکی 95%
دامپزشکی 95%
دندانپزشکی 97%

درخواست کار در انگلستان

همانطور که بیان شد میزان حقوق و دستمزد کارکنان در این کشور بالاست. توسعه دهندگان نرم افزار، کارگردان، مدیر، معمار، مدیر پروژه IT، تحلیلگر مالی و مدیریت منابع مالی از جمله مشاغلی هستند که درآمدهای بالایی را بخودشان در انگلستان اختصاص داده اند. همچنین کشور انگلستان در برخی مشاغل با کمبود نیرو مواجه است و هرساله لیست این مشاغل را منتشر می­نماید و متقاضیان انجام کار از این طریق نیز می­توانند اقدام نموده و در صورتیکه تخصص و حرفه آنها در این لیست موجود باشد، می­توانند به این کشور مراجعت نمایند. از جمله مشاغلی که این کشور به آن نیازمند است می­توان به متخصصان هوافضا، مدیریت زباله های صنعتی، مدیران و متخصصان آی تی، متخصص محیط زیست اشاره نمود.

مشاغل پردرآمد در انگلستان در سال 2021

برخی از مشاغل در کشور انگلستان جزء مشاغل پردرآمد در این کشور در سال 2021 هستند که در جدول ذیل معرفی شده اند:

فهرست مشاغل پردرآمد انگلستان میزان درآمد در ماه (پوند)
کنترل کننده هواپیما در حدود 6660£
مدیران ارشد و مالی در حدود 12400£
خلبان هواپیما و مهندسین پرواز در حدود 10200£
مدیر بازایابی و فروش در حدود 10600£
وکیل در حدود 11900£
مدیر فناوری و اطلاعات در حدود 9640£
مدیر منابع انسانی در حدود 8800£
مدیر هتل در حدود 10700£
مدیر مکانیک در حدود 5500£

این که فرد چه میزان درآمدی دریافت می کند اهمیت زیادی دارد چرا که هزینه زندگی در انگلستان بسیار بالا است و این کشور در کنار سوئیس و استرالیا در زمره کشورهای گران قیمت دنیا قرار می گیرد.

درخواست کار در انگلستان

مدارک لازم برای پیدا کردن کار انگلستان

علاقه مندان به کار باید ابتدائا با کارفرماهای انگلیسی ارتباط برقرار کنند و بدین منظور لازم است از طریق موسسات کاریابی در انگلیس یا مستقیما مدارکی را برای آن ها ارسال نمایند. مدارکی که برای کارفرما ارسال می شود در هر رشته و تخصصی متفاوت است اما به طور کلی به شرح ذیل می باشد:

 • رزومه تحصیلی و کاری فرد، البته برای بالا بردن شانس، افراد می توانند حتی به سایر مهارت های خود از جمله کسب مدال ورزشی و غیره نیز اشاره کنند.
 • ترجمه رسمی تمامی مدارکی که در رزومه به آن ها اشاره شده است از جمله مدرک تحصیلی و سابقه کار
 • متنی که متقاضی کار در انگلیس باید به زبان انگلیسی بنویسد و به ارائه توضیحاتی راجع به دلیل انتخاب انگلیس برای کار بپردازد.
 • مدرک زبان انگلیسی ترجیحا آیلتس
 • دعوتنامه اقوام نزدیک یا دوستان و آشنایان فرد که اقامت دائم یا پاسپورت انگلستان را دارند.

شرایط بازار کار انگلستان برای ایرانیان

به طور کلی افرادی که در انگلستان تحصیلات خود را به اتمام رسانده اند، بسیار آسان تر از سایر شهروندان کشورهای دیگر شغل را خواهند یافت. با توجه به آنچه گفته شد اکثریت قریب به اتفاق افراد ابتدا اقدام به دریافت ویزای تحصیلی انگلستان می کنند و پس از گذراندن یک دوره کوتاه تحصیلی یا فنی در این کشور ویزای خود را به ویزای کاری تغییر داده و درخواست اخذ اقامت می دهند. در انگلستان نرخ بیکاری 5% در سال 2021 نشان میدهد که به طور میانگین از هر 100 نفر بزرگسال واجد شرایط، 95 نفر شغل دارند. این آمار بیانگر شرایط مطلوب اقتصادی و کاری این کشور می باشد.

اگر از دانش زبان کافی و میزان تحصیلات مطلوب برخوردار باشید به طور میانگین در کمتر از 3 ماه در انگلستان برای خود شغل مناسب را با درآمد مطلوب خواهید یافت. برای یافتن شغل میتوانید به صورت خصوصی با کارفرمایان تماس بگیرید و رزومه تحصیلی و کاری خود را برای آنها ارسال کنید یا می توانید از موسسات کاریابی برتر انگلستان کمک بگیرید. موسسات کاریابی به دلیل بهره گیری از بانک اطلاعاتی گسترده و روابط هدفمند گزینه بهتری برای یافتن کار می باشند. در لیست زیر برترین موسسات کاریابی انگلستان را برای شما شرح داده ایم:

 • Rise Technical Recruitment
 • JAM Recruitment Ltd
 • G2V Recruitment Group Limited
 • Jonathan Lee Recruitment Ltd
 • Jenrick Engineering
 • Morgan Ryder Associates
 • Conrad Consulting Ltd
 • Silicon Milk Roundabout
 • Deerfoot IT Resources
 • Richard Wheeler Associates
 • CDI Anderselite
 • ReThink Recruitment
 • Myriad Recruitment
 • Brite Recruitment

قرارداد استخدام در بازار کار انگلستان

تمامی کارمندان حق قرارداد استخدام را دارند که مبنای رابطه کاری را تشکیل می دهد. قانون حقوق استخدام 1996 کارفرمایان را ملزم می کند که در عرض دوماه از شروع کار،گزارش مکتوب از مفاد اصلی قرارداد را برای کارگران ش تهیه کند. بنا به قانون جزییات زیر بایست که در قرارداد قید شود:

 • اسامی کارمند و کارفرما
 • عنوان شغلی یا توصیف شغل
 • تاریخ شروع به کار و محل کار و آدرس کارفرما
 • مقدار پرداختی و فاصله بین پرداخت ها
 • ساعات کاری، حقوق پرداخت تعطیلات و حقوق بیماری
 • برنامه پاداش
 • قوانین انضباطی یا شیوه های انفصال و اخراج

میزان دستمزد برای کار در انگلستان

کارگران در انگلستان قانونا حق دارند تا حداقل دستمزد ملی را در هر ساعت برای کاری که انجام داده اند بگیرند. حداقل دستمزد برای هر گروه سنی GBP 3.57 برای 16 الی 17 ساله ها، GBP 4.83 برای سنین 18 الی 21 ساله ها و GBP 5.80 برای بیش از 22 ساله هاست. بر طبق قانون، کارفرماها نسبت به پرداخت سهم کارمندان یا کارگران خود از طریق میزان مشخص شده دستمزدها از سوی اداره کار این کشور متعهد می باشند.

اگر شما شهروندی از اتحادیه اروپایی باشید حق کار و زندگی در انگلستان را بدون داشتن ویزای کار دارید، البته این قوانین نوشته شده تا به امروز می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت اداره کار این کشور از آخرین اخبار روز مطلع گردید، اما اگر شهروند غیر اروپایی باشید مسلما شما برای کار در انگلستان به ویزای کار نیاز دارید. این شهروندان می توانند تا 6 ماه بدون ویزا به انگلستان بیایند و همه جا بروند اما حق کار با حقوق یا بدون حقوق را ندارند.

انواع ویزای کار انگلستان در سال 2021

صدور ویزای کاری این کشور در سال 2021 با توجه به نوع مشاغل افراد متفاوت است. بگونه ای که برای کارافرینان ویزای Tire1 و برای کارکنان عادی ویزای Tire2 صادر می­گردد. همچنین افرادی که در آژانس های خبری و یا خطوط هوایی کار می­کنند می بایست ویزاهای جداگانه ای برای ورود به انگلستان اخذ نمایند. بطور کلی افراد با مشاغل عادی ویزای کاری انگلستان که همان Tire2 را اخذ می­نمایند. بدین منظور ارائه مدارک زیر به سفارت این کشور الزامی می­باشد:

 • پاسپورت با حداقل اعتبار لازم
 • عکس
 • ارائه مدارک تمکن مالی برای زندگی در انگلستان
 • ارائه آزمایشات پزشکی که نشان دهنده سلامت متقاضی است.

دریافت ویزای کاری عادی بصورت آنلاین امکان پذیر است و فرد متقاضی انجام کار در انگلستان باید اثر انگشت و عکس خود را نیز به هنگام ارسال مدارک ضمیمه آن نماید. در این مقاله که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه شد اطلاعاتی راجع به کار در انگلستان بیان گردید که امید است مطالعه آن مفید بوده باشد.

سوالات پرتکرار در خصوص کار در انگلستان

متقاضیان کار در انگلستان در سال 2021 با سوالات زیر روبرو می شوند:

 • شرایط کار در انگلستان به طور کل چگونه است؟ این کشور بستر مناسبی برای کار دارد و در مشاغل خاصی هم اعلام نیاز به نیروی متخصص آن نموده است.
 • چگونه می توان جهت کار در انگلستان اقدام نمود؟ شهروندانی که خارج از خاک انگلستان هستند جهت اخذ ویزای کاری ابتدا بایستی به یک پیشنهاد کاری دست یابند.
 • چگونه می توان بدون پیشنهاد کار ویزای کار انگلستان را دریافت نمود؟ اخذ ویزای کار از کشور مبدا تنها در صورت پیشنهاد کاری ممکن است، مگر اینکه شما با یک ویزای بلند مدت دیگر در خاک انگلستان باشید.
 • آیا می توان از طریق ویزای کار به اقامت دائم انگلستان دست یافت؟ بله، یکی از بهترین مسیرها برای اخذ اقامت دائم انگلستان داشتن ویزای کار این کشور است، بعد از چند سال اشتغال و پرداخت مالیات می توان اقامت دائم گرفت.
 • راهی که شهروندان ایرانی بیشتر برای دستیابی به موقعیت کار درخواست داده اند چیست؟ همانند سایر کشورها اکثر شهروندان ایرانی که در انگلستان مشغول بکار هستند از طریق ویزای تحصیلی به این کشور ورود کرده اند.
4.4/5 - (34 امتیاز)

52 دیدگاه برای “کار در انگلستان

 1. سبحان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران موسسه
  شغل نصب و تعمیر پکیج در انگلستان کاربرد دارد؟ میخواهم با ویزای تحصیلی به انگلستان مهاجرت کرده و این شغل را به صورت پاره وقت ادامه دهم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که در این زمینه تخصص داشته باشید، قطعا می تونید به درآمد خوبی هم دسترسی پیدا کنید.
   توصیه می کنم شرایط دریافت ویزای تحصیلی انگلستان رو بررسی کنید.

 2. Shayan گفت:

  با سلام. من در زمینه بازسازی بدنه خودرو (صافکار) شش سال سابقه بیمه در نمایندگی خودرو با مدرک از کشور چین و مدرک فنی حرفه ای و الانم که پروانه کار برا مغازه خودم دارم میخواستم ببینم شما میتوانید کمک کنید به من برای مهاجرت به انگلیس یا کشور خوب هر جا به غیر از ایران ممنون میشم کمک کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله لطفا شرایط سنیتون رو بفرمائید و مدارک تحصیلیتون رو تا من بتونم راهنماییتون کنم

 3. حسین رحیمی گفت:

  سلام وقت بخیر. بنده در کار گرافیک و چاپ انجام میدم ۱۶ سال هم هست تجربه دارم و در حال حاضر کسبم از این کار هست. سوالی که دارم اینه که با این تخصص چاپ و طراحی حرفه ای که دارم میتونم برای انگلیس رفتن و کار فکر کنم؟ ممنون میشم پاسخ دهید

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در انگلستان همونطور که در مقاله اومده باید دعوتنامه کاری داشته باشید که اگر در این زمینه میتونید دعوتنامه بگیرید شرایط خوبی خواهید داشت
   اگر برای شما سخته پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله موسسات معتبر کاریابی در انگلستانرو مطالعه نمایید

 4. . گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید تخصص من عکاسیه حرفه ای مدرک تحصیلیم دیپلمه . آیا شانس رو دارم به کشور انگلیس مهاجرت بکنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   سن شریفتون رو بفرمائید
   اگر سنتون خوب باشه میتونید برای انگلستان اقدام کنید

 5. مریم گفت:

  سلام من مدرک سامیت رو داررم و مدرک آرایشگری حرفه ای رو دارم شانسی برای مهاجرت هست بعد کار آرایشگری اونجا خوبه ؟؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخگو باشین

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در انگلستان شما باید از طرقی که مناسب مهاجرت به این کشور هست اقدام کنید
   این رشته نه برای انگلستان بلکه برای آلمان در حال حاضر شرایط مناسبی رو داره

 6. غزال گفت:

  سلام برایه ویزایه کار در رشته حقوق شانسی هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در رشته حقوق با توجه به اینکه متفاوت با انکلستان این شانس وجود نداره متاسفانه

 7. محمد امین گفت:

  سلام داداش من عمه‌ام انگستانه من میتونم از طریق ایشون برم انگلستان ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید رزومه خودتون بررسی شه چون برای شما امتیاز محسوب نمیشه

 8. Ahmadreza گفت:

  سلام من فوق دیپلم ابزاردقیق و در حال حاضر در حال دریافت مدرک لیسانس تکنولوژی‌ الکترونیک هستم و کارم هم تنظیم موتور خودروهای داخلی هست با این شرایط میتونم به انگلستان مهاجرت کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بایستی شرایط و رزومه تون دقیق تر بررسی شه
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 9. nafas گفت:

  سلام من می خواهم به مدت ۳ ماه به لندن برم
  باید حتما ادم شغل داشته باشه تا بتونه اونجا زندگی کنه؟
  ممنون میشم جوابم رو بدهید

  1. داوری گفت:

   سلام
   از چه طریقی میخواین به این شهر سفر داشته باشید؟

 10. Ebrahim گفت:

  سلام. من 30 سالمه. مدرک تحصیلی من دیپلم هست سوال اولم اینه برای تحصیل میشه ویزا بگیرم یا باید مدرک بالاتر باشه. مدرک کاری هم دارم. مدرک فنی حرفه ای برق خودرو. تو مقاله ندیدم در موردش. اونجا کارایی داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شرایط خوبیی دارید اما در رابطه با کشور انگلستان پیشنهاد میکنم که بیشتر از این تحقیق بفرمایید

 11. Sufia گفت:

  سلام وقت بخیر
  همسر من افسر کشتی های باری هستند و می خواستم بدونم شرایط کاری در انگلستان براشون چطور هست
  و حقوقشون به چه صورت هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشوری مثل انگلستان طبیعتا بازار کار در زمینه دریانوری خوبه اما ایشون باید یک دعوتنامه کاری داشته باشه
   که پیشنهاد میکنم ابتدا مقاله کاریابی در انگلستان رو مطالعه فرمایید

 12. مسعود گفت:

  من شغل خیاط انواع لباس های مجلسی زنانه است, ایا میتوانم در انگلستان کارفرما پیدا کنم؟؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید بررسی کنید که شخصی در این کشور حاضر هست که برای شما قرارداد کاری بنویسه یا خیر؟ این احتمال از طریقی که میفرمائید کمه اما غیرممکن نیست
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 13. محمدامین انصاری گفت:

  سلام
  پدر من دوتا لیسانس داره یکی علوم تجربی یکی مهندسی عمران
  بنظر شما با مهندسی عمران چقدر شانس داره که داخل انگلستان کار گیرش بیاد
  بعد
  خانواده اش هم میتونه همزمان ببره

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما بایستی برای کار در انلگستان ابتدا یک قرارداد کاری داشته باشید و از طریق سایت های کاریابی پیگیر این قضیه باشید
   بعد میتونید خانواده رو هم همراه با خودتون ببرید

 14. شاهرخ ادهمی گفت:

  کار در انگلستان بدون دعوتنامه امکانپذیره عایا؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خیر حتما کارفرما باد داشته باشید

   1. محمدامین انصاری گفت:

    چطوری؟

    1. داوری گفت:

     لطفا مقاله موسسات معتبر کاریابی در انگلستان رو مطالعه نمایید

 15. کوروش شفیعی گفت:

  با کار در انگلستان میشه اقامت دائم از این کشور گرفت؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتوان

 16. اضغر نعمتی گفت:

  کار در انگلستان چند درصد شانس موفقیت داره؟

  1. داوری گفت:

   اگر منظورتون اینه که چقدر شانس به کار رسیدن در انگلستان رو دارید بستگی به مدرک تحصیلی و سابقه کاری و توانمندی شما داره

 17. داوری گفت:

  برای کار در انگستان باید مدرک تحصیلی یا فنی از این کشور داشته باشیم یا مدرک تحصیلی ایران رو هم میپذیرن؟

  1. داوری گفت:

   برای کار در انگلستان اگر دعوتنامه کاری از این کشور داشته باشید میتونید ویزای کاری این کشور رو بدست بیارید

 18. طلایی پور گفت:

  در انگلستان بیشتر چه کارهایی مورد نیاز هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در این خصوص مقاله مشاغل پردرآمد در انگلیس رو مطالعه کنید

 19. amir abbas گفت:

  در مورد مطلب به روزتون در رابطه با موضوع کار در انگلستان تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد کار در آلمان هم مطلب بذارید

  1. داوری گفت:

   سلام
   در این خصوص مقاله بهترین شهرهای انگلستان برای کار رو مطالعه فرمائید

 20. leilakk گفت:

  سلام. شغل های پاره وقت فقط شامل دانشجویان میشه یا افراد عادی هم میتونن اونجا شغل پاره وقت داشته باشن؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   منظورتون از افراد عادی چه کسانی هستند؟

 21. قراری گفت:

  لطفا درمورد کار دانشجویی در انگلستان هم توضیح دهید.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   در این مورد مقاله شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان رو مطالعه کنید

 22. امید گفت:

  آیا دانشجویان در انگلستان اجازه کار دارند یا خیر؟

  1. داوری گفت:

   بله در این خصوص مقاله شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان رو مطالعه نمایید

 23. امیر گفت:

  مقاله خوب و سودمندی بود.

 24. داود گفت:

  وجدانا به ایرانی ها کار نمیدن داداش من

 25. mohamad گفت:

  سلام کار در انگلستان برای گرایش های مهندسی به چه صورت امکان پذیر است ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در این خصوص مقاله بازار کار مهندسی الکترونیک در انگلستان رو مطالعه فرمائید

 26. ماهان توکلی گفت:

  کار در انگلستان چقدر حقوق داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام پ
   برای اطلاع از درآمد ها مقاله حقوق ماهیانه کار در انگلستان رو مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *